Zarezervovat
Coronavirus/COVID-19

Jsme si vědomi velké nejistoty, kterou způsobuje další šíření koronaviru COVID-19. Situaci věnujeme plnou pozornost. Bezpečnost našich zákazníků a spolupracovníků byla vždy naší prvořadou prioritou, a proto přijímáme preventivní bezpečnostní opatření k tomu, abychom všem zajistili bezpečnou a pohodlnou plavbu. S ohledem na současnou situaci uděláme vše, co bude v našich silách, abychom vám usnadnili organizaci vašich budoucích cest. Pro zákazníky, kteří chtějí změnit rezervaci své cesty, rušíme veškeré poplatky za změnu. To platí pro všechny naše trasy a rezervace provedené od 1. ledna do 30.06.2020.


Pokud u nás máte rezervaci a nejste si jisti, zda chcete v těchto dnech cestovat, nabízíme vám rovněž možnost změnit váš lístek na otevřený. Váš původní lístek bude zrušen, ale jeho hodnota zůstane nezměněna a budete ho moct využít k novému odjezdu v roce 2020 nebo 2021. Rezervaci nové cesty musíte provést nejpozději 30. listopadu 2020. Aktuální rezervaci můžete změnit na otevřený lístek sami, a to online na stránce „Správa rezervace“ na webových stránkách příslušné země, na kterých jste svůj lístek původně rezervovali. Potřebujete jen svou e-mailovou adresu a číslo rezervace.


Frederikshavn – Oslo & Sassnitz Trelleborg trvale uzavřena 
Učinili jsme těžké, ale nezbytné opatření provozu trvale tras mezi Oslem - Frederikshavnem & Sassnitz - Trelleborg. Toto opatření je reakcí na globální pandemii nemoci COVID-19, která zásadně ovlivnila naši přepravu cestujících. Máte-li rezervaci pro tuto trasu, obraťte se na naše oddělení služeb zákazníkům na čísle +44 (0) 343 208 1800, které vám sdělí bližší informace.


Více Informací o Coronavirus/COVID-19


Přečtěte si prosím oficiální vyjádření společnosti Stena Line k nemoci COVID-19 a k tomu, jak může ovlivnit organizaci cest

Trajekty do Švédsko

Cestování do Švédska/cestování po Švédsku


Mapa Trasy Skandinavie
Přehled Švédsko

Švédsko je největší zemí ležící na skandinávském poloostrově. Cestování po Švédsku je nejlépe uskutečnit lodí, v létě. Léto je ideální také pro návštěvu Švédského Laponska, protože teploty jsou přijatelné a navíc můžete sledovat nikdy nezapadající slunce. K cestování po Švédsku patří i návštěva jeho nesčetných ostrovů. Těmi největšími jsou Gotland a Öland u jihozápadního pobřeží v Baltském moři.