Trajekt do Hoek van Holland a Harwiche

Cestujte mezi Anglií a Nizozemskem luxusně a stylově – na trajektech Stena Britannica a Stena Hollandica. Cesta z Harwiche do Hoek van Holland je nejpřímější cestou z jižní Anglie do Nizozemska a Německa. Vyberte si ze 4 denních plaveb s časem přejezdu už od pouhých 6 hodin a 30 minut. Ať už si vyberete naši denní nebo noční plavbu, naše kajuty s vlastní koupelnou nabízejí úžasný soukromý prostor pro relaxaci a odpočinek. Vyberte si z řady míst, kde si na palubě našich trajektů dát něco dobrého k jídlu či pití. Najdete zde nabídku, která vyhovuje každému. Využijte upgrade do exkluzivního Stena Plus Lounge nebo se podívejte na film v našem Movie Lounge. Nezapomeňte si také výhodně nakoupit v našem obchodě Duty Free Shop! Posaďte se, relaxujte a užijte si přímou plavbu mezi Nizozemskem a Velkou Británií.

 

Z Harwiche do Hoek van Holland – objevte více

Cesta trajektem do Hoek van Holland vám umožní navštívit oblíbená nizozemská města – nachází se totiž nedaleko Rotterdamu a od Amsterdamu a Haagu vás bude dělit jen krátká jízda autem. Pokud budete chtít, můžete se autem vydat ještě dál a navštívit zbytek Evropy. 

 

Prozkoumejte Nizozemsko a ještě mnohem více

Jen necelých 40 minut jízdy od města Hoek van Holland mohou návštěvníci objevovat historický charakter města Haag na západním pobřeží Nizozemska. Pokud se vydáte ještě o něco dál, dostanete se do středověkého nizozemského města Utrecht. Zde si můžete užít rozhled z krásné věže Domtoren, která je nejstarší a nejvyšší zvonicí v Nizozemsku. Za něco málo přes čtyři hodiny jízdy autem na severovýchod od města Hoek van Holland se ocitnete v srdci Hannoveru, elegantního německého města v s bohatou historií.

 

Cestujte autem z města Hoek van Holland do Harwiche 

Cesta trajektem do Harwiche vám umožní prozkoumat krásné jižní pobřeží Anglie plné malebných vesniček a nádherných výhledů. Samozřejmě na vás čeká také Londýn, do kterého se dostanete jen za pár hodin jízdy autem nebo po krátké cestě vlakem. Prozkoumejte londýnskou kulturu, historii, jídlo a zábavu. Pokud plánujete vyrazit o trochu dál, můžete navštívit Wales a pokochat se kouzlem Irska, přezdívaného Zelený nebo Smaragdový ostrov. 

 

Navštivte jižní pobřeží Anglie

Autem můžete objevovat slunné jižní pobřeží a navštívit města Cambridge, Norwich, Oxford a Londýn, která jsou všechna na dosah ruky.  Během cesty se zastavte v řadě malebných vesniček, zaplavejte si na jedné z pláží oceněných modrou vlajkou a užijte si pocit písku prosívajícího se mezi prsty. Navštivte některou z mnoha památek zapsaných na seznamu světového dědictví UNESCO, katedrály, kostely, paláce, hrady a další. Ať už se chystáte na krátkou dovolenou nebo tu plánujete strávit více času, určitě nebudete litovat.

 

Bez poplatků za zavazadla si můžete zabalit vše, co potřebujete, a vydat se na dobrodružství trajektem autem se společností Stena Line.

 

Novinka! Obchody s bezcelním zbožím v přístavu

Pokud cestujete autem, můžete se těšit nejen na skvělé slevy na palubě, ale také na hromadné nákupy v našich bezcelních přístavních obchodech Duty Free v Harwichi! V tomto obchodě najdete množstevní speciální nabídky – jednoduše zaparkujte své auto, nakupte si zboží bez cla a těžkou práci nechejte na svém autu. Šťastné nakupování! 

Cestujte mezi Anglií a Nizozemskem luxusně a stylově – na trajektech Stena Britannica a Stena Hollandica. Cesta z Harwiche do Hoek van Holland je nejpřímější cestou z jižní Anglie do Nizozemska a Německa. Vyberte si ze 4 denních plaveb s časem přejezdu už od pouhých...

Číst více Číst méně

Plavte se na palubě Stena Britannica nebo Stena Hollandica

mezi Hoek van Holland a Harwichem

Od 79.20€ za jednosměrnou cestu, vozidlo a řidičem

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekt do Hoek van Holland a Harwiche

  • Stena Britannica ferry at sea
    Stena Britannica
  • Stena Hollandica ferry at sea
    Stena Hollandica

Umístění přístavů

Map showing the routes to and from Holland
Map showing the routes to and from Holland

Navštivte naši stránku o přístavu, kde najdete například tyto informace:

• Parkoviště
• Otevírací doba
• Zařízení v přístavu
• Pokyny a způsoby dopravy do přístavu
• Adresa

Zobrazit stránku Přístav Harwich

Navštivte naši stránku o přístavu, kde najdete například tyto informace:

• Parkoviště
• Otevírací doba
• Zařízení v přístavu
• Pokyny a způsoby dopravy do přístavu
• Adresa

Zobrazit stránku Přístav Hoek van Holland

Plavte se na palubě Stena Britannica nebo Stena Hollandica

mezi Hoek van Holland a Harwichem

Od 79.20€ za jednosměrnou cestu, vozidlo a řidičem

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.