Trajekt do Hoek van Holland a Harwiche

Cestujte mezi Anglií a Nizozemskem luxusně a stylově – na trajektech Stena Britannica a Stena Hollandica. Cesta z Harwiche do Hoek van Holland je nejpřímější cestou z jižní Anglie do Nizozemska a Německa. Vyberte si ze 4 denních plaveb s časem přejezdu už od pouhých 6 hodin a 30 minut. Ať už si vyberete naši denní nebo noční plavbu, naše kajuty s vlastní koupelnou nabízejí úžasný soukromý prostor pro relaxaci a odpočinek. Vyberte si z řady míst, kde si na palubě našich trajektů dát něco dobrého k jídlu či pití. Najdete zde nabídku, která vyhovuje každému. Využijte upgrade do exkluzivního Stena Plus Lounge nebo se podívejte na film v našem Movie Lounge. Nezapomeňte si také výhodně nakoupit v našem obchodě Duty Free Shop! Posaďte se, relaxujte a užijte si přímou plavbu mezi Nizozemskem a Velkou Británií.

 

Z Harwiche do Hoek van Holland – objevte více

Cesta trajektem do Hoek van Holland vám umožní navštívit oblíbená nizozemská města – nachází se totiž nedaleko Rotterdamu a od Amsterdamu a Haagu vás bude dělit jen krátká jízda autem. Pokud budete chtít, můžete se autem vydat ještě dál a navštívit zbytek Evropy. 

 

Prozkoumejte Nizozemsko a ještě mnohem více

Jen necelých 40 minut jízdy od města Hoek van Holland mohou návštěvníci objevovat historický charakter města Haag na západním pobřeží Nizozemska. Pokud se vydáte ještě o něco dál, dostanete se do středověkého nizozemského města Utrecht. Zde si můžete užít rozhled z krásné věže Domtoren, která je nejstarší a nejvyšší zvonicí v Nizozemsku. Za něco málo přes čtyři hodiny jízdy autem na severovýchod od města Hoek van Holland se ocitnete v srdci Hannoveru, elegantního německého města v s bohatou historií.

 

Cestujte autem z města Hoek van Holland do Harwiche 

Cesta trajektem do Harwiche vám umožní prozkoumat krásné jižní pobřeží Anglie plné malebných vesniček a nádherných výhledů. Samozřejmě na vás čeká také Londýn, do kterého se dostanete jen za pár hodin jízdy autem nebo po krátké cestě vlakem. Prozkoumejte londýnskou kulturu, historii, jídlo a zábavu. Pokud plánujete vyrazit o trochu dál, můžete navštívit Wales a pokochat se kouzlem Irska, přezdívaného Zelený nebo Smaragdový ostrov. 

 

Navštivte jižní pobřeží Anglie

Autem můžete objevovat slunné jižní pobřeží a navštívit města Cambridge, Norwich, Oxford a Londýn, která jsou všechna na dosah ruky.  Během cesty se zastavte v řadě malebných vesniček, zaplavejte si na jedné z pláží oceněných modrou vlajkou a užijte si pocit písku prosívajícího se mezi prsty. Navštivte některou z mnoha památek zapsaných na seznamu světového dědictví UNESCO, katedrály, kostely, paláce, hrady a další. Ať už se chystáte na krátkou dovolenou nebo tu plánujete strávit více času, určitě nebudete litovat.

 

Bez poplatků za zavazadla si můžete zabalit vše, co potřebujete, a vydat se na dobrodružství trajektem autem se společností Stena Line.

 

Novinka! Obchody s bezcelním zbožím v přístavu

Pokud cestujete autem, můžete se těšit nejen na skvělé slevy na palubě, ale také na hromadné nákupy v našich bezcelních přístavních obchodech Duty Free v Harwichi! V tomto obchodě najdete množstevní speciální nabídky – jednoduše zaparkujte své auto, nakupte si zboží bez cla a těžkou práci nechejte na svém autu. Šťastné nakupování! 

Cestujte mezi Anglií a Nizozemskem luxusně a stylově – na trajektech Stena Britannica a Stena Hollandica. Cesta z Harwiche do Hoek van Holland je nejpřímější cestou z jižní Anglie do Nizozemska a Německa. Vyberte si ze 4 denních plaveb s časem přejezdu už od pouhých...

Číst více Číst méně

Plavte se na palubě Stena Britannica nebo Stena Hollandica

mezi Hoek van Holland a Harwichem

Od 76€ za jednosměrnou cestu, vozidlo a řidičem

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekty na trase

  • Stena Britannica ferry at sea
    Stena Britannica
  • Stena Hollandica ferry at sea
    Stena Hollandica

Umístění přístavů

Map showing the routes to and from Holland
Map showing the routes to and from Holland

Náš mezinárodní přístav Harwich se nachází 137 km severovýchodně od Londýna na pobřeží hrabství Essex.  Je snadno přístupný autem po silnicích A12 a A120 a také vlakem.

 

Navštivte v přístavu náš obchod s bezcelním zbožím

Pokud cestujete autem, můžete se těšit nejen na skvělé slevy na palubě, ale také na hromadné nákupy v našich bezcelních přístavních obchodech Duty Free! Nacházejí se v Holyheadu, Fishguardu a Harwichi a najdete zde speciální hromadné nabídky, které jsou k dispozici výhradně v přístavech.

Jednoduše zaparkujte své auto, kupte si bezcelní zboží a nechejte své auto odvést těžkou práci. Naše bezcelní přístavní obchody jsou pro cestující vždy otevřené.

 

Zde si můžete prohlédnout limity pro nákup bez cla, případně se zeptat některého z pracovníků, který vám rád pomůže. 

 

Šťastné nakupování!

Zobrazit stránku Přístav Harwich

Náš přístav v Hoek van Holland se nachází na západním pobřeží Nizozemska, autem je snadno dostupný z Rotterdamu (30 km), Haagu (20 km) a Amsterdamu (85 km).

Zobrazit stránku Přístav Hoek van Holland

Plavte se na palubě Stena Britannica nebo Stena Hollandica

mezi Hoek van Holland a Harwichem

Od 76€ za jednosměrnou cestu, vozidlo a řidičem

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.