Trajekt do Trelleborgu a Rostocku

Cestujte do Švédska a Německa na palubě trajektu Skåne nebo Mecklenburg-Vorpommern s až 6 denními nebo nočními plavbami. Ať už si vyberete jakýkoli trajekt, můžete si být při plavbě do Trelleborgu a Rostocku jisti komfortní a příjemnou cestou na palubě. V našich restauracích si můžete vychutnat lahodné pokrmy, v obchodě The Shop najdete skvělé nabídky a děti si jistě budou s radostí hrát a najdou si nové kamarády v herním koutku Happy World. Připlujte do své destinace osvěžení po kvalitním spánku nebo odpoledním odpočinku v některé z našich kajut. Máme na výběr kajuty, které budou vyhovovat každému, nebo si případně můžete zarezervovat sedadlo. Vaše dovolená začíná na palubě!

 

Objevte Švédsko – cestujte z Rostocku do Trelleborgu

Vydejte se trajektem z Rostocku do Trelleborgu a dorazíte do nejjižnějšího města ve Švédsku. Odtud je to jen kousek cesty do skandinávských měst Malmö a Kodaně. Dobrodružnější cestovatelé si zamilují cestu po západním pobřeží přes Halmstad, Göteborg a dále do Osla.

 

Trelleborg – město palem

Trelleborg nabízí spoustu atrakcí a aktivit. Proto určitě nezapomeňte toto skvělé město, které je známé jako jediné švédské město s bulvárem lemovaným palmami, navštívit. V blízkosti terminálu trajektu najdete jednu z hlavních turistických atrakcí města – bývalou vikingskou pevnost. Díky muzeím, uměleckým galeriím a skvělému nakupování se rozhodně při návštěvě Trelleborgu nebudete nudit.

 

Z Trelleborgu do Rostocku – v autě je to snadné

Vydáte-li se trajektem z Trelleborgu do Rostocku, dostanete se do živého přístavního města, kde budete mít o zábavu postaráno. Rostock má skvělou kulturní scénu a je proslulý svým jídlem a skvělými nákupy. Pokud se chcete vydat o něco dál, můžete využít nedaleké dálnice a navštívit za pouhé 2 hodiny Hamburk a za pouhé 3 hodiny Berlín.

 

Objevte Rostock – živé přístavní město

Rostock je úžasné město s fantastickými obchody, restauracemi, mikropivovary a skvělou noční scénou pro každého. Je také domovem jedné z nejstarších univerzit na světě. 7 městských kostelů patří do hlavního výběru neopomenutelných památek a působivé cihlové gotické kostely sv. Marie a sv. Petra čekají na vaši návštěvu. Pobřeží města je známé svými krásnými plážemi a jen kousek od centra najdete plážové letovisko, které tvoří 15 km krásného bílého písku.

Cestujte do Švédska a Německa na palubě trajektu Skåne nebo Mecklenburg-Vorpommern s až 6 denními nebo nočními plavbami. Ať už si vyberete jakýkoli...

Číst více Číst méně

Plavte se na palubě trajektu Mecklenburg-Vorpommern nebo Skåne

Trelleborgem a Rostockem

Od 46 € /Vozidlo+1

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekty na trase

  • Mecklenburg-Vorpommern
    Mecklenburg-Vorpommern
  • Skåne
    Skåne

Umístění přístavů

Přístav Trelleborg
Přístav Rostock

Přístav Trelleborg je nejjižnějším přístavem ve Švédsku a je známý jako brána mezi Skandinávií a střední Evropou. Je snadno přístupný pěšky z centra Trelleborgu, případně autobusem, vlakem nebo autem.

Zobrazit stránku Přístav Trelleborg

Přístav v Rostocku na německém pobřeží Baltského moře se nachází na konci dálnice A19 a příjezd autem je velmi dobře značený. Pro pěší cestující jsou k dispozici také pravidelné autobusové spoje.

Zobrazit stránku Přístav Rostock

Plavte se na palubě trajektu Mecklenburg-Vorpommern nebo Skåne

Trelleborgem a Rostockem

Od 46 € /Vozidlo+1

Odjezd
Návrat

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.