Trajekt do Trelleborgu a Rostocku

Cestujte mezi Švédskem a Německem na palubě trajektů SkåneMecklenburg-Vorpommern, které vyplouvají až šestkrát denně, a to přes den i v noci.  Ať už si vyberete jakýkoli trajekt, můžete si být jisti, že si plavbu mezi Trelleborgem a Rostockem užijete. V našich restauracích si můžete vychutnat lahodné pokrmy a v obchodě „The Shop“ najdete skvělé nabídky. Naši malí hosté si také přijdou na své v herní zóně „Happy World“. Připlujte do své destinace osvěžení po kvalitním spánku nebo odpoledním odpočinku v některé z našich kajut. Máme na výběr kajuty, které budou vyhovovat každému, nebo si případně můžete zarezervovat sedadlo na palubě. Vaše dovolená začíná na palubě!

 

Objevte Švédsko – cestujte z Rostocku do Trelleborgu

Vydejte se trajektem z Rostocku do Trelleborgu a dorazíte do nejjižnějšího města ve Švédsku. Odtud je to jen kousek cesty do skandinávských měst Malmö a Kodaně. Dobrodružnější cestovatelé si zamilují cestu po západním pobřeží přes Halmstad, Göteborg a dále do Osla.

 

Trelleborg – město palem

Trelleborg nabízí spoustu atrakcí a aktivit. Proto určitě nezapomeňte toto skvělé město, které je známé jako jediné švédské město s alejí lemovanou palmami, navštívit. V blízkosti trajektového terminálu najdete jednu z nejkrásnějších turistických atrakcí města –  bývalou vikingskou pevnost. Díky muzeím, uměleckým galeriím a skvělým příležitostem k nakupování se rozhodně při návštěvě Trelleborgu nebudete nudit.  

 

Z Trelleborgu do Rostocku – v autě je to snadné

Vydáte-li se trajektem z Trelleborgu do Rostocku, dostanete se do živého přístavního města, kde budete mít o zábavu postaráno.  Rostock má skvělou kulturní scénu a je proslulý dobrým jídlem a skvělými nákupy. Pokud se chcete vydat o něco dál, můžete využít nedaleké dálnice a za pouhé 2 hodiny dorazit do Hamburku a za 3 hodiny do Berlína.

 

Objevte Rostock – živé přístavní město

Rostock je nádherné město s možností vydat se do skvělých obchodů, restaurací, malých pivovarů a užít si výjimečný noční život. Ve městě sídlí jedna z nejstarších univerzit na světě. Je tu 7 kostelů, včetně impozantních gotických cihlových kostelů sv. Marie a sv. Petra. S Rostockem proto vždy bylo spojováno číslo 7. Pobřeží je známé svými krásnými plážemi, proto jen kousek od centra města najdete plážové letovisko města Rostock, Warnemünde, které lemuje 15 km krásných pláží s bílým pískem. 

Cestujte mezi Švédskem a Německem na palubě trajektů SkåneMecklenburg-Vorpommern, které vyplouvají až šestkrát denně, a to přes den i v noci.  Ať už si vyberete jakýkoli trajekt, můžete si být jisti, že si plavbu mezi Trelleborgem a Rostockem užijete. V našich restauracích si můžete...

Číst více Číst méně

Plavte se na palubě trajektu Mecklenburg-Vorpommern nebo Skåne

mezi Trelleborgem a Rostockem

Od 99.00€ za jednosměrnou cestu, vozidlo a řidičem

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekt do Trelleborgu a Rostocku

  • Mecklenburg-Vorpommern
  • Skåne

Umístění přístavů

Map showing the routes to and from Sweden
Map showing the routes to and from Germany

Navštivte naši stránku o přístavu, kde najdete například tyto informace:

• Parkoviště
• Otevírací doba
• Zařízení v přístavu
• Pokyny a způsoby dopravy do přístavu
• Adresa

Zobrazit stránku Přístav Trelleborg

Navštivte naši stránku o přístavu, kde najdete například tyto informace:

• Parkoviště
• Otevírací doba
• Zařízení v přístavu
• Pokyny a způsoby dopravy do přístavu
• Adresa

Zobrazit stránku Přístav Rostock

Plavte se na palubě trajektu Mecklenburg-Vorpommern nebo Skåne

mezi Trelleborgem a Rostockem

Od 99.00€ za jednosměrnou cestu, vozidlo a řidičem

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.