Trajekt do Liepāji a Travemünde

Cestujte na nejpřímější trase mezi lotyšskou Liepājou a německým Travemünde na palubě trajektů Stena Livia, a Stena Flavia , které vyplouvají jednou denně. Pohodlně se usaďte a relaxujte v příjemném prostředí, vychutnejte si nádherný výhled na moře, odpočiňte si v jedné z našich kajut nebo ve sklápěcím sedadle.  Kupte si něco hezkého v obchůdku The Shop, kde najdete širokou nabídku kosmetiky, parfémů a alkoholu za skvělé ceny. Vítejte na palubě! 

 

Cestujte z Travemünde do Liepāji a objevte Lotyšsko

Cestujte z německého Travemünde do Liepāji na jihozápadním pobřeží Baltského moře v Lotyšsku. Liepāja se může pochlubit nádhernou polohou mezi dvěma jezery a nabízí živou hudební scénu. Liepāju také dělí méně než 3 hodiny jízdy od Rigy, hlavního města Lotyšska.

 

Vydejte se do Liepāji a Lotyšska

Liepāja leží na pobřeží Baltského moře, které nabízí jedny z nejlepších pláží v Lotyšsku a má skvělou polohu pro outdoorové aktivity, jako je turistika nebo cyklistika. Lotyšsko je rájem pro milovníky přírody díky svým vynikajícím národním parkům a krásným letoviskům, jako je Jūrmala. Navštívíte-li Lotyšsko, neměli byste si nechat ujít výlet do hlavního města Riga, které je kombinací moderního a starého města s 800letou historií.

 

Výlet, který nadchne – z Liepāji do Travemünde

Vydejte se z Liepāji do Travemünde, největšího německého přístavu na pobřeží Baltského moře. Toto historické přímořské letovisko se pyšní 1,7 km dlouhou pláží a také řadou hudebních festivalů a koncertů. Travemünde je předměstím města Lübeck, které je vzdáleno asi 20 minut jízdy.

 

Objevte Travemünde a sever Německa

Travemünde se nachází na severozápadním pobřeží Německa a je opravdovým klenotem! Toto přímořské město nabízí tradiční německou pohostinnost se širokou škálou restaurací, pouličních stánků s jídlem a barů. Poté můžete spálit kalorie prohlídkami pamětihodností a procházkami po pláži. Ti, kteří chtějí vyrazit dál, mohou navštívit nedaleký Hamburk nebo Berlín, který je vzdálený 4 hodiny jízdy autem.

 

Tak proč si nesbalit vše potřebné do auta a nevydat se na dovolenou trajektem a autem se společností Stena Line?

Cestujte na nejpřímější trase mezi lotyšskou Liepājou a německým Travemünde na palubě trajektů Stena Livia, a Stena Flavia , které vyplouvají jednou denně. Pohodlně se usaďte a relaxujte v příjemném prostředí, vychutnejte si nádherný výhled na moře, odpočiňte si v jedné z našich kajut nebo ve sklápěcím sedadle.  Kupte...

Číst více Číst méně

Plavte se na palubě Stena Livia a Stena Flavia

Liepāja a Travemünde

Od 99 € jednosměrně, auto, řidič a sedadlo

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekt do Liepāji a Travemünde

  • Stena Livia ferry at sea
    Stena Livia
  • Stena Flavia ferry at sea
    Stena Flavia

Umístění přístavů

Map showing the routes to and from Germany
Map showing the routes to and from Latvia

Navštivte naši stránku o přístavu, kde najdete například tyto informace:

• Parkoviště
• Otevírací doba
• Zařízení v přístavu
• Pokyny a způsoby dopravy do přístavu
• Adresa

Zobrazit stránku Přístav Travemünde

Navštivte naši stránku o přístavu, kde najdete například tyto informace:

• Parkoviště
• Otevírací doba
• Zařízení v přístavu
• Pokyny a způsoby dopravy do přístavu
• Adresa

Zobrazit stránku Přístav Liepāja

Plavte se na palubě Stena Livia a Stena Flavia

Liepāja a Travemünde

Od 99 € jednosměrně, auto, řidič a sedadlo

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.