Trajekt do Liepāji a Travemünde

Cestujte na nejpřímější trase mezi lotyšskou Liepājou a německým Travemünde na palubě trajektů Stena Livia, a Stena Flavia , které vyplouvají jednou denně. Pohodlně se usaďte a relaxujte v příjemném prostředí, vychutnejte si nádherný výhled na moře, odpočiňte si v jedné z našich kajut nebo ve sklápěcím sedadle.  Kupte si něco hezkého v obchůdku The Shop, kde najdete širokou nabídku kosmetiky, parfémů a alkoholu za skvělé ceny. Vítejte na palubě! 

 

Cestujte z Travemünde do Liepāji a objevte Lotyšsko

Cestujte z německého Travemünde do Liepāji na jihozápadním pobřeží Baltského moře v Lotyšsku. Liepāja se může pochlubit nádhernou polohou mezi dvěma jezery a nabízí živou hudební scénu. Liepāju také dělí méně než 3 hodiny jízdy od Rigy, hlavního města Lotyšska.

 

Vydejte se do Liepāji a Lotyšska

Liepāja leží na pobřeží Baltského moře, které nabízí jedny z nejlepších pláží v Lotyšsku a má skvělou polohu pro outdoorové aktivity, jako je turistika nebo cyklistika. Lotyšsko je rájem pro milovníky přírody díky svým vynikajícím národním parkům a krásným letoviskům, jako je Jūrmala. Navštívíte-li Lotyšsko, neměli byste si nechat ujít výlet do hlavního města Riga, které je kombinací moderního a starého města s 800letou historií.

 

Výlet, který nadchne – z Liepāji do Travemünde

Vydejte se z Liepāji do Travemünde, největšího německého přístavu na pobřeží Baltského moře. Toto historické přímořské letovisko se pyšní 1,7 km dlouhou pláží a také řadou hudebních festivalů a koncertů. Travemünde je předměstím města Lübeck, které je vzdáleno asi 20 minut jízdy.

 

Objevte Travemünde a sever Německa

Travemünde se nachází na severozápadním pobřeží Německa a je opravdovým klenotem! Toto přímořské město nabízí tradiční německou pohostinnost se širokou škálou restaurací, pouličních stánků s jídlem a barů. Poté můžete spálit kalorie prohlídkami pamětihodností a procházkami po pláži. Ti, kteří chtějí vyrazit dál, mohou navštívit nedaleký Hamburk nebo Berlín, který je vzdálený 4 hodiny jízdy autem.

 

Tak proč si nesbalit vše potřebné do auta a nevydat se na dovolenou trajektem a autem se společností Stena Line?

Cestujte na nejpřímější trase mezi lotyšskou Liepājou a německým Travemünde na palubě trajektů Stena Livia, a Stena Flavia , které vyplouvají jednou denně. Pohodlně se usaďte a relaxujte v příjemném prostředí, vychutnejte si nádherný výhled na moře, odpočiňte si v jedné z našich kajut nebo ve sklápěcím sedadle.  Kupte...

Číst více Číst méně

Plavte se na palubě Stena Livia a Stena Flavia

Liepāja a Travemünde

Od 89 € jednosměrně, auto, řidič a sedadlo

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekty na trase

  • Stena Livia ferry at sea
    Stena Livia
  • Stena Flavia ferry at sea
    Stena Flavia

Umístění přístavů

Map showing the routes to and from Germany
Map showing the routes to and from Latvia

Přístav Travemünde je součástí slavného a historického hanzovního města Lübeck a nachází se v Lübecké zátoce na březích řeky Trave, přibližně 20 km od centra města. Přístav je od dálnice A1 dobře značen.

Zobrazit stránku Přístav Travemünde

Přístav Liepāja je snadno dostupný ze silnice A9 z východu nebo ze silnice A11 z jihu Lotyšska a nachází se necelých 30 minut chůze od vlakového nádraží Liepāja.

Zobrazit stránku Přístav Liepāja

Plavte se na palubě Stena Livia a Stena Flavia

Liepāja a Travemünde

Od 89 € jednosměrně, auto, řidič a sedadlo

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.