Trajekt do Göteborgu a Kielu

Vydejte se na komfortní a praktickou cestu trajektem mezi Švédskem a Německem. Supertrajekty Stena GermanicaStena Scandinavica plují do Göteborgu a Kielu 14 hodin. Cestujte stylově a vybírejte z plaveb přes den i noc. Užijete si každý okamžik na palubě.

 

Vaše skandinávské dobrodružství už čeká – z Kielu do Göteborgu

Prozkoumejte Göteborg a okolí, až připlujete do tohoto krásného města na palubě trajektu Stena Germanica nebo Stena Scandinavica. Užijte si vše, co toto město, nacházející se na švédském západním pobřeží, nabízí. Je ideálním výchozím bodem pro další cestování po Skandinávii.

 

Prozkoumejte Göteborg a jeho souostroví

Vyzkoušejte vše, co toto přátelské město nabízí, a vychutnejte si skvělé nákupy, muzea a kulturu – nemluvě o prvotřídních restauracích a barech, kterými se město proslavilo. A chcete-li opustit město a užívat si přírodu, vydejte se na výlet do göteborgského souostroví, které je z města na dosah ruky. 

 

Z Göteborgu do Kielu – skvělý způsob, jak si udělat výlet!

Na palubě si můžete vychutnat spoustu vynikajících jídel a nápojů, zábavu pro všechny věkové kategorie a skvělé nabídky, které najdete v našem palubním obchodě.  Odpočiňte si během denní nebo noční plavby v kajutě s vlastní koupelnou, abyste do cíle dorazili svěží a připravení na to, co vás čeká.

 

Kiel – pohodové námořní město

Vydejte se trajektem z Göteborgu do nejsevernějšího města Německa, Kielu. Zde můžete prozkoumat populární nákupní čtvrti, prohlédnout si muzea a navštívit úžasně zelenou botanickou zahradu. A nezapomeňte na skvělé restaurace a bary! V Německu je toho tolik, co můžete vidět a dělat, a Kiel je dokonalým výchozím bodem pro výlet po celé zemi.

 

Těšíme se, že vás brzy přivítáme na palubě!

Vydejte se na komfortní a praktickou cestu trajektem mezi Švédskem a Německem. Supertrajekty Stena GermanicaStena Scandinavica plují do Göteborgu a Kielu...

Číst více Číst méně

Plavte se na palubě Stena Germanica nebo Stena Scandinavica

mezi Göteborgem a Kielem

Od 183 € jednosměrně, auto, řidič a kajuta

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekty na trase

  • Stena Germanica
  • Stena Scandinavica

Umístění přístavů

Společnost Stena Line má v Göteborgu k dispozici dva terminály, jeden ve směru na Frederikshavn v Dánsku a druhý terminál slouží cestujícím, kteří míří do Kielu v Německu. Terminál do Německa se nachází dále na západě na řece Götě, poblíž mostu Älvsborgsbron. Terminál je ze silnice E6 dobře značený a dostanete se k němu také tramvají.

Zobrazit stránku Přístav Göteborg (do Kielu)

Přístav Kiel se nachází na německém pobřeží Baltského moře a snadno se do něj dostanete po dálnici A7 a dalšími hlavními trasami. Veřejné dopravní spojení je dobré, přičemž hlavní vlakové a autobusové nádraží je vzdáleno jen 10 minut chůze od terminálu.

Zobrazit stránku Přístav Kiel

Plavte se na palubě Stena Germanica nebo Stena Scandinavica

mezi Göteborgem a Kielem

Od 183 € jednosměrně, auto, řidič a kajuta

Odjezd
Návrat

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.