Trajekt do Halmstadu a Grenaa

Vydejte se trajektem Stena Nautica do Halmstadu ve Švédsku a Grenaa v Dánsku. Na palubě si můžete odpočinout, zapomenout na všechny starosti, vychutnat si lahodné jídlo, užít si výhodnou nabídku v našem palubním obchodě a kochat se nádherným výhledem na moře.  Plavba trvá pouhé 4 hodiny a 35 minut a můžete si vybrat mezi denními a nočními plavbami – ať už si vyberete cokoli, budete si moci užít skvělý zážitek z cestování.

 

Důležité informace pro pěší cestující

Cestování pěšky je možné pouze od 27. června do 14. srpna 2023. Mimo tato data nelze cestovat jako pěší cestující z Halmstadu nebo Grenaa.

 

Z Grenaa do Halmstadu na palubě trajektu Stena Nautica

Vydejte se trajektem z Grenaa do Halmstadu a objevujte krásy západního pobřeží Švédska. Užijte si nádhernou přírodu a krásnou krajinu Halmstadu, hlavního města Hallandu.   

 

Halmstad – hlavní město Hallandu

Halmstad je oblíbenou turistickou destinací, která nabízí spoustu možností k návštěvám atrakcí i k nakupování, písečné pláže, golfová hřiště, historii a krásnou krajinu. Prozkoumejte hrad Halmstad, přírodní rezervaci Möllegårds a úchvatný vodopád Danska. Nesmíte si nechat ujít ani písečné duny Lynga.

 

Plavba z Halmstadu do Grenaa 

Na palubě Stena Nautica si můžete zajít na film a děti si zamilují herní koutek plný stavebnice LEGO® a naši herní zónu Game Zone.  Dopřejte si vyšší třídu a usaďte se v salonku Stena Plus Lounge nebo si zarezervujte vlastní kajutu, která vám zajistí soukromí a prostor k odpočinku. Do cíle dorazíte připraveni na prohlídku Grenaa i na jiné aktivity. 

 

Vyzkoušejte vše, co Grenaa nabízí

Trajektem z Halmstadu do Grenaa se dostanete do středního Jutska, odkud můžete prozkoumávat vše, co Dánsko nabízí. Pobyt v Grenaa si zpříjemněte dlouhými procházkami na pláži, skvělými jídly a návštěvou mnoha zajímavých míst.  Nedaleko odtud se nachází malebné vesničky s hrázděnými domy, zachovalé hrady a zámečky a skvělá golfová hřiště. Zajděte se kouknout na žraloky do Kattegat Centre nebo navštivte jeden z největších zábavních parků v oblasti, Djurs Sommerland, a dopřejte si trochu adrenalinu.

 

Tak proč si do auta nesbalit vše potřebné a nevydat se na dovolenou trajektem a autem se společností Stena Line?

Vydejte se trajektem Stena Nautica do Halmstadu ve Švédsku a Grenaa v Dánsku. Na palubě si můžete odpočinout, zapomenout na všechny starosti, vychutnat si lahodné jídlo, užít si výhodnou nabídku v našem palubním obchodě a kochat se nádherným výhledem na moře.  Plavba trvá pouhé...

Číst více Číst méně

Výlet lodí Stena Nautica

Halmstad a Grenaa

Od 68€ za jednosměrnou cestu, vozidlo a řidičem

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekty na trase

  • Stena Nautica ferry at sea
    Stena Nautica

Umístění přístavů

Map showing the routes to and from Sweden
Map showing the routes to and from Denmark

Důležité informace pro pěší cestující

Cestování pěšky je možné pouze od 27. června do 14. srpna 2023. Mimo tato data nelze cestovat jako pěší cestující z Halmstadu nebo Grenaa.

 

Přístav Halmstad na západním pobřeží Švédska je snadno dostupný po silnici s dálničním přístupem ze severu, jihu a východu. Do města se dostanete také vlakem a autobusem a pěší cestující se z nádraží do terminálu dostanou kyvadlovým autobusem.

 

Pokud cestujete pěšky, musíte jít na nádraží Halmstad Central Station a odbavit se v některém z našich odbavovacích kiosků, kde obdržíte palubní lístek. Před nástupem do autobusu Stena Line, který vás doveze na trajekt, předložte prosím svůj palubní lístek spolu s dokladem totožnosti. Autobus je bezbariérový.

 

Upozornění: Abyste mohli nastoupit do autobusu, který vás doveze přímo k trajektu, musíte být na nádraží Halmstad Central Station alespoň 60 minut před odjezdem. V přístavu není možné na trajekt ani do autobusu nastoupit. Autobus nemůže po odjezdu zastavovat a vyzvedávat cestující. Všechny rezervace musí být provedeny online, protože před plánovaným odjezdem si v přístavu nelze koupit jízdenky. 

Zobrazit stránku Přístav Halmstad

Přístav Grenaa na východním pobřeží Jutského poloostrova se nachází na konci silnice č. 16, takže se sem snadno dostanete autem. Veřejná doprava nabízí vynikající spojení a zastávky se nacházejí v pěší vzdálenosti od terminálu.

Zobrazit stránku Přístav Grenaa

Výlet lodí Stena Nautica

Halmstad a Grenaa

Od 68€ za jednosměrnou cestu, vozidlo a řidičem

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.