Trajekt do Halmstadu a Grenaa

Vydejte se na palubě trajektu Stena Nautica do Halmstadu ve Švédsku a města Grenaa v Dánsku. Na palubě si můžete odpočinout, zapomenout na všechny starosti, vychutnat si lahodné jídlo, užít si výhodnou nabídku v našem palubním obchodě a kochat se nádherným výhledem na moře. Plavba trvá pouhé 4 hodiny a 35 minut a můžete si vybrat mezi denními a nočními plavbami – ať už si vyberete cokoli, budete si moci užít skvělý zážitek z cestování.

 

Z Grenaa do Halmstadu na palubě trajektu Stena Nautica

Vydejte se trajektem z Grenaa do Halmstadu a můžete se těšit na poznávání západního pobřeží Švédska. Užijte si nádhernou přírodu a krásnou krajinu Halmstadu, hlavního města Hallandu.

 

Halmstad – hlavní město Hallandu

Halmstad je oblíbenou turistickou destinací, která nabízí spoustu možností k návštěvám atrakcí i k nakupování, písečné pláže, golfová hřiště, historii a krásnou krajinu. Prozkoumejte hrad Halmstad, přírodní rezervaci Möllegårds a úchvatný vodopád Danska. Nesmíte si nechat ujít ani písečné duny Lynga.

 

Plavba z Halmstadu do Grenaa

Na palubě trajektu Stena Nautica se můžete podívat film, děti si zamilují herní koutek plný kostek LEGO® a naší herní zónu Games Zone. Dopřejte si upgrade do salónku Stena Plus Lounge nebo si zarezervujte kajutu pro ještě více soukromí a místa na odpočinek. Dorazíte do cíle připraveni objevovat město Grenaa a okolí.

 

Prozkoumejte vše, co Grenaa nabízí

Když cestujete trajektem z Halmstadu do města Grenaa, dorazíte do centrálního Jutska, odkud můžete prozkoumat vše, co Dánsko nabízí. Užijte si dokonalý pobyt v Grenaa plný dlouhých procházek na pláži, skvělého jídla a spousty možností objevování. Jen krátkou jízdu z města se nachází idylické vesničky s hrázděnými domy, zachovalými hrady, sídly a skvělými golfovými hřišti. Navštivte akvárium Kattegat Centre a sledujte žraloky, nebo toužíte-li po ještě větším vzrušení, navštivte největší zábavní park v severské oblasti, Djurs Sommerland.

 

Tak proč si do auta nesbalit vše potřebné a nevydat se na dovolenou trajektem a autem se společností Stena Line?

Vydejte se na palubě trajektu Stena Nautica do Halmstadu ve Švédsku a města Grenaa v Dánsku. Na palubě si můžete odpočinout, zapomenout...

Číst více Číst méně

Plavte se na palubě Stena Nautica

Grenå a Halmstadem

Od 63 € /Vozidlo+1

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekty na trase

  • Stena Nautica
    Stena Nautica

Umístění přístavů

Přístav Halmstad
Přístav Grenaa

Přístav Halmstad na západním pobřeží Švédska je snadno dostupný po silnici s dálničním přístupem ze severu, jihu a východu. Do města se dostanete také vlakem a autobusem a pěší cestující se z nádraží do terminálu dostanou kyvadlovým autobusem.

Zobrazit stránku Přístav Halmstad

Přístav Grenaa na východním pobřeží Jutského poloostrova se nachází na konci silnice č. 16, takže se sem snadno dostanete autem. Veřejná doprava nabízí vynikající spojení a zastávky se nacházejí v pěší vzdálenosti od terminálu.

Zobrazit stránku Přístav Grenaa

Plavte se na palubě Stena Nautica

Grenå a Halmstadem

Od 63 € /Vozidlo+1

Odjezd
Návrat

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.