Trajekt do Halmstadu a Grenaa

Vydejte se trajektem Stena Nautica do Halmstadu ve Švédsku a Grenå v Dánsku. Na palubě si můžete odpočinout, zapomenout na všechny starosti, vychutnat si lahodné jídlo, užít si výhodnou nabídku v našem palubním obchodě a kochat se nádherným výhledem na moře.  Plavba trvá pouhé 4 hodiny a 35 minut a můžete si vybrat mezi denními a nočními plavbami – ať už si vyberete cokoli, budete si moci užít skvělý zážitek z cestování.

 

Z Grenaa do Halmstadu na palubě trajektu Stena Nautica

Vydejte se trajektem z Grenå do Halmstadu a objevujte krásy západního pobřeží Švédska. Užijte si nádhernou přírodu a krásnou krajinu Halmstadu, hlavního města Hallandu.   

 

Halmstad – hlavní město Hallandu

Halmstad je oblíbenou turistickou destinací, která nabízí spoustu možností k návštěvám atrakcí i k nakupování, písečné pláže, golfová hřiště, historii a krásnou krajinu. Prozkoumejte hrad Halmstad, přírodní rezervaci Möllegårds a úchvatný vodopád Danska. Nesmíte si nechat ujít ani písečné duny Lynga.

 

Plavba z Halmstadu do Grenaa

Na palubě Stena Nautica si můžete zajít na film a děti si zamilují herní koutek plný stavebnice LEGO® a naši herní zónu Game Zone.  Dopřejte si vyšší třídu a usaďte se v salonku Stena Plus Lounge nebo si zarezervujte vlastní kajutu, která vám zajistí soukromí a prostor k odpočinku. Do cíle dorazíte připraveni na prohlídku Grenå i na jiné aktivity. 

 

Vyzkoušejte vše, co Grenå nabízí

Trajektem z Halmstadu do Grenå se dostanete do středního Jutska, odkud můžete prozkoumávat vše, co Dánsko nabízí. Pobyt v Grenå si zpříjemněte dlouhými procházkami na pláži, skvělými jídly a návštěvou mnoha zajímavých míst.  Nedaleko odtud se nachází malebné vesničky s hrázděnými domy, zachovalé hrady a zámečky a skvělá golfová hřiště. Zajděte se kouknout na žraloky do Kattegat Centre nebo navštivte jeden z největších zábavních parků v oblasti, Djurs Sommerland, a dopřejte si trochu adrenalinu.

 

Tak proč si do auta nesbalit vše potřebné a nevydat se na dovolenou trajektem a autem se společností Stena Line?

Vydejte se trajektem Stena Nautica do Halmstadu ve Švédsku a Grenå v Dánsku. Na palubě si můžete odpočinout, zapomenout na všechny starosti...

Číst více Číst méně

Plavte se na palubě Stena Nautica

mezi Grenå a Halmstadem

Od 63 € /Vozidlo+1

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekty na trase

  • Stena Nautica
    Stena Nautica

Umístění přístavů

Přístav Halmstad
Přístav Grenaa

Přístav Halmstad na západním pobřeží Švédska je snadno dostupný po silnici s dálničním přístupem ze severu, jihu a východu. Do města se dostanete také vlakem a autobusem a pěší cestující se z nádraží do terminálu dostanou kyvadlovým autobusem.

 

Důležité informace pro pěší cestující

Pokud cestujete pěšky, musíte jít na nádraží Halmstad Central Station a odbavit se v některém z našich odbavovacích kiosků, kde obdržíte palubní lístek. Před nástupem do autobusu Stena Line, který vás doveze na trajekt, předložte prosím svůj palubní lístek spolu s dokladem totožnosti. Autobus je bezbariérový.

 

Upozornění: Abyste mohli nastoupit do autobusu, který vás doveze přímo k trajektu, musíte být na nádraží Halmstad Central Station alespoň 60 minut před odjezdem. V přístavu není možné na trajekt ani do autobusu nastoupit. Autobus nemůže po odjezdu zastavovat a vyzvedávat cestující. 

 

Jako pěší cestující můžete cestovat do 14. srpna 2022, od středy do neděle v době ranního odjezdu z Halmstadu.

 

Rezervace musí být provedeny online.

Zobrazit stránku Přístav Halmstad

Přístav Grenaa na východním pobřeží Jutského poloostrova se nachází na konci silnice č. 16, takže se sem snadno dostanete autem. Veřejná doprava nabízí vynikající spojení a zastávky se nacházejí v pěší vzdálenosti od terminálu.

Zobrazit stránku Přístav Grenaa

Plavte se na palubě Stena Nautica

mezi Grenå a Halmstadem

Od 63 € /Vozidlo+1

Odjezd
Návrat

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.