Trajekt do Halmstadu a Grenaa

Vydejte se trajektem Stena Nautica do Halmstadu ve Švédsku a Grenaa v Dánsku. Na palubě si můžete odpočinout, zapomenout na všechny starosti, vychutnat si lahodné jídlo, užít si výhodnou nabídku v našem palubním obchodě a kochat se nádherným výhledem na moře.  Plavba trvá pouhé 4 hodiny a 35 minut a můžete si vybrat mezi denními a nočními plavbami – ať už si vyberete cokoli, budete si moci užít skvělý zážitek z cestování.

 

Upozornění: Z Halmstadu a Grenaa nelze cestovat pěšky.

 

Z Grenaa do Halmstadu na palubě trajektu Stena Nautica

Vydejte se trajektem z Grenaa do Halmstadu a objevujte krásy západního pobřeží Švédska. Užijte si nádhernou přírodu a krásnou krajinu Halmstadu, hlavního města Hallandu.   

 

Halmstad – hlavní město Hallandu

Halmstad je oblíbenou turistickou destinací, která nabízí spoustu možností k návštěvám atrakcí i k nakupování, písečné pláže, golfová hřiště, historii a krásnou krajinu. Prozkoumejte hrad Halmstad, přírodní rezervaci Möllegårds a úchvatný vodopád Danska. Nesmíte si nechat ujít ani písečné duny Lynga.

 

Plavba z Halmstadu do Grenaa 

Na palubě Stena Nautica si můžete zajít na film a děti si zamilují herní koutek plný stavebnice LEGO® a naši herní zónu Game Zone.  Dopřejte si vyšší třídu a usaďte se v salonku Stena Plus Lounge nebo si zarezervujte vlastní kajutu, která vám zajistí soukromí a prostor k odpočinku. Do cíle dorazíte připraveni na prohlídku Grenaa i na jiné aktivity. 

 

Vyzkoušejte vše, co Grenaa nabízí

Trajektem z Halmstadu do Grenaa se dostanete do středního Jutska, odkud můžete prozkoumávat vše, co Dánsko nabízí. Pobyt v Grenaa si zpříjemněte dlouhými procházkami na pláži, skvělými jídly a návštěvou mnoha zajímavých míst.  Nedaleko odtud se nachází malebné vesničky s hrázděnými domy, zachovalé hrady a zámečky a skvělá golfová hřiště. Zajděte se kouknout na žraloky do Kattegat Centre nebo navštivte jeden z největších zábavních parků v oblasti, Djurs Sommerland, a dopřejte si trochu adrenalinu.

 

Tak proč si do auta nesbalit vše potřebné a nevydat se na dovolenou trajektem a autem se společností Stena Line?

Vydejte se trajektem Stena Nautica do Halmstadu ve Švédsku a Grenaa v Dánsku. Na palubě si můžete odpočinout, zapomenout na všechny starosti, vychutnat si lahodné jídlo, užít si výhodnou nabídku v našem palubním obchodě a kochat se nádherným výhledem na moře.  Plavba trvá pouhé...

Číst více Číst méně

Výlet lodí Stena Nautica

Halmstad a Grenaa

Od 83.20€ za jednosměrnou cestu, vozidlo a řidičem

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekt do Halmstadu a Grenaa

  • Stena Nautica ferry at sea
    Stena Nautica

Umístění přístavů

Map showing the routes to and from Sweden
Map showing the routes to and from Denmark

Navštivte naši stránku o přístavu, kde najdete například tyto informace:

• Otevírací doba
• Zařízení v přístavu
• Pokyny a způsoby dopravy do přístavu
• Adresa

Zobrazit stránku Přístav Halmstad

Navštivte naši stránku o přístavu, kde najdete například tyto informace:

• Parkoviště
• Otevírací doba
• Zařízení v přístavu
• Pokyny a způsoby dopravy do přístavu
• Adresa

Zobrazit stránku Přístav Grenaa

Výlet lodí Stena Nautica

Halmstad a Grenaa

Od 83.20€ za jednosměrnou cestu, vozidlo a řidičem

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.