Trajekt do Karlskrony a Gdyně

Užijte si nejkomfortnější přímou plavbu mezi švédskou Karlskronou a polskou Gdyní na palubě trajektů Stena Ebba, Stena Estelle a Stena Spirit, které vyplouvají až šestkrát denně.  Vyberte si mezi denními nebo nočními plavbami a vychutnejte si skvělý cestovatelský zážitek se společností Stena Line.

 

Užijte si skvělý výlet z Gdyně do Karlskrony

Vydejte se trajektem z Gdyně do Karlskrony a relaxujte při pohledu na Baltské moře. Trajekty, které se plaví mezi Polskem a Švédskem, nabízejí širokou škálu vybavení a služeb, včetně restaurací, palubního obchodu, wellness centra a dokonce i nočního klubu. Máme na výběr kajuty, které vyhoví každému rozpočtu. Před připlutím do přístavu si tak můžete vychutnat kvalitní spánek nebo krátké zdřímnutí.

 

Poznejte Karlskronu a švédské pobřeží

Objevte jedinečné město Karlskrona postavené na 33 ostrovech, s historickým vojenským přístavem z roku 1680 a množstvím jedinečných památek na seznamu světového dědictví UNESCO. Ti, kdo chtějí prozkoumat Skandinávii, si mohou vybrat ze spousty míst, kam se z Karlskrony vydat: vydejte se na západ do Malmö nebo Kodaně. Objevte východní pobřeží směrem ke Stockholmu nebo se kochejte rozlehlým otevřeným prostranstvím a jezery v centrálním Švédsku. 

 

Plavba z Karlskrony do Gdyně

Vydejte se trajektem z Karlskrony do Gdyně a objevte, jak skvělé je cestovat trajektem. Na palubě nabízíme spoustu zábavných aktivit pro celou rodinu a také širokou nabídku barů, kaváren a restaurací – s námi najdete něco pro každého!  Připlujte do krásného, pohodového přístavního města Gdyně a připravte se na nová dobrodružství.

 

Navštivte historickou Gdyni, bránu do Evropy

Gdyně je úžasné město na nakupování, se stovkami butikových obchodů. Až budete s nákupy hotovi, můžete si vybrat z řady úžasných restaurací a barů. Dopravní spojení Gdyně se zbytkem Polska a Evropy je skvělé, a tak dobře poslouží odvážným cestovatelům.

Užijte si nejkomfortnější přímou plavbu mezi švédskou Karlskronou a polskou Gdyní na palubě trajektů Stena Ebba, Stena Estelle a Stena Spirit, které vyplouvají až šestkrát denně.  Vyberte si mezi denními nebo nočními plavbami a vychutnejte si skvělý cestovatelský zážitek se společností Stena Line.

 

Užijte si...

Číst více Číst méně

Plavte se na palubě Stena Ebba, Stena Estelle a Stena Spirit

Karlskrona a Gdyně

Od 70 € jednosměrně, auto a řidič

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekty na trase

  • Trajekt Stena Ebba e-flexer na moři
    Stena Ebba
  • Stena Estelle
    Stena Estelle
  • Stena Spirit ferry at sea
    Stena Spirit

Umístění přístavů

Mapa zobrazující trasy a přístavy do a ze Švédska
Mapa zobrazující trasy a přístavy do a z Polska

Přístav Karlskrona na jihovýchodním pobřeží Švédska je snadno přístupný po dálnici. Karlskrona má vynikající dopravní spojení, nicméně jelikož se přístav nachází na jiném ostrově než hlavní část města, musí cestující vlakem a pěší cestující k příjezdu do přístavu využít taxi nebo autobus.

 

Upozornění pro pěší cestující na kolech na lodích Stena Estelle Stena Ebba: Z důvodu probíhajících stavebních prací v Karlskroně budou pěší cestující na kolech přepravováni mezi naším terminálem a loděmi Stena Estelle nebo Stena Ebba autobusem. Pro cestující, kteří přijíždějí do Karlskrony z Gdyně, může proces výstupu trvat až 1 hodinu. Vezměte prosím tuto skutečnost při cestování na vědomí. Jízdní kola na trajekt a z trajektu přepraví naše posádka a po příjezdu budou k vyzvednutí v terminálu. Omlouváme se za případné nepříjemnosti.  

Zobrazit stránku Přístav Karlskrona

Přístav Gdyně s terminálem společnosti Stena Line se nachází na severovýchodě Polska, asi 40 km severně od Gdaňsku. Přístav je snadno dostupný z dálnice S6 a má dobré spojení veřejnou dopravou.

 

Upozornění pro pěší cestující a na kolech na lodích Stena Estelle a Stena Ebba: Z důvodu probíhajících stavebních prací v Karlskroně budou pěší cestující na kolech přepravováni mezi naším terminálem a loděmi Stena Estelle nebo Stena Ebba autobusem. Pro cestující, kteří přijíždějí do Karlskrony z Gdyně, může proces výstupu trvat až 1 hodinu. Vezměte prosím tuto skutečnost při cestování na vědomí. Jízdní kola na trajekt a z trajektu přepraví naše posádka a po příjezdu budou k vyzvednutí v terminálu. Omlouváme se za případné nepříjemnosti.  

Zobrazit stránku Přístav Gdyně

Plavte se na palubě Stena Ebba, Stena Estelle a Stena Spirit

Karlskrona a Gdyně

Od 70 € jednosměrně, auto a řidič

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.