Trajekt do Liverpoolu a Belfastu

Vydejte se do Liverpoolu a Belfastu na trajektech Stena Edda a Stena Embla a přesvědčte se o tom, jak měníme cestování trajektem! Přímé trajekty mezi Severním Irskem a Anglií vyplouvají čtyřikrát denně, během dne i noci, a do cíle se dostanete za pouhých 8 hodin. Naše dva nové trajekty jsou těmi největšími, nejprostornějšími a nejstylovějšími, jakými lze mezi Belfastem a Liverpoolem cestovat. Vychutnejte si nápoj v úžasném Sky Baru, relaxujte v kajutě en suite, využijte vyšší třídu a usaďte se v salonku Stena Plus Lounge nebo Hygge Recline Lounge a kochejte se stylovým skandinávským designem.

 

Plavba z Belfastu do Liverpoolu za 8 hodin

Vydejte se trajektem do Liverpoolu a dorazte odpočatí a svěží, připraveni na pobyt ve městě. Z Liverpoolu budete mít také přístup k dálnici, železničním a autobusovým spojům, které vás zavedou do zbytku Británie. Centrum Liverpoolu se nachází jen kousek jízdy od přístavu. Případně můžete zvolit krátkou plavbu trajektem přes řeku Mersey.

 

Liverpool – jedno z nejpřátelštějších měst v Británii

Liverpool vřele přivítá všechny návštěvníky a nabízí spoustu zajímavostí a aktivit, nemluvě o skvělých nákupech a restauracích, které najdete po celém městě. Albert Dock na nábřeží Liverpoolu je centrem zábavy. Mezi zajímavosti patří příběh Beatles, Magical Mystery Tour, Tate Liverpool, Mezinárodní muzeum otroctví a další. A pokud si od kulturního vyžití potřebujete udělat malou pauzu, najdete zde spoustu barů, restaurací a obchodů!

 

Z Liverpoolu do Belfastu – z města do města

Když vyrazíte trajektem do Belfastu, do centra města se dostanete za 10 minut jízdy od terminálu trajektů Stena Line a dálnice směrem na sever a na jih jsou ještě blíže. Do Dublinu se dostanete za 2 hodiny jízdy směrem na jih nebo se můžete vydat na úchvatnou pobřežní trasu na sever, kde je přírodní atrakce Giant's Causeway vzdálená necelé 2 hodiny.

 

Belfast – malé město s velkým srdcem

Belfast je městem protikladů a branou do Severního Irska. Bohatá, podmanivá minulost se mísí s živým, energickým charakterem metropole, který sem přitahuje lidi z celého světa.  Načerpejte atmosféru slavné čtvrti Cathedral Quarter, jedné z nejživějších částí města s bohatým nočním životem, restauracemi a uměleckými galeriemi. Nesmíte vynechat ani návštěvu čtvrti Titanic Quarter a monumentu Titanic Belfast. Díky skvělým hospůdkám, fantastickým muzeím, slavným pouličním malovaným stěnám a krásným zeleným plochám už nikdy nebudete chtít odjet! 

 

V Liverpoolu i v Belfastu si můžete užít tolik zábavy, že nebudete vědět, do čeho se pustit dříve. Bez poplatků za zavazadla si s sebou můžete sbalit úplně cokoli! Vydejte se na cestovní dobrodružství trajektem a autem se společností Stena Line ještě dnes!

Vydejte se do Liverpoolu a Belfastu na trajektech Stena Edda a Stena Embla a přesvědčte se o tom, jak měníme cestování trajektem! Přímé trajekty mezi Severním Irskem a Anglií vyplouvají čtyřikrát denně, během dne i noci, a do cíle se dostanete za pouhých 8 hodin. Naše dva nové...

Číst více Číst méně

Plavte se na palubě Stena Edda nebo Stena Embla

Liverpool a Belfast

Od 149€ za jednosměrnou cestu, vozidlo a řidičem

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekty na trase

  • Stena Edda ferry docked in Belfast Port
    Stena Edda
  • Stena Embla ferry docked at Liverpool Port
    Stena Embla

Umístění přístavů

Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland

Terminál společnosti Stena Line v Liverpoolu se nachází na terminálu 12 Quays v Birkenheadu, který nabízí snadný přístup do Liverpoolu a dalších míst. Terminál leží asi 10 minut od dálnice M53 a přibližně 7 minut od tunelu Mersey vedoucího do centra Liverpoolu.

Zobrazit stránku Přístav Liverpool

Přístav Belfast (VT2) se nachází na příhodném místě v blízkosti dálniční sítě u dálničního sjezdu 1 z dálnice M2 (kruhový objezd Fortwilliam), takže se snadno dostanete do všech částí Irska.

Zobrazit stránku Přístav Belfast (do Liverpoolu)

Plavte se na palubě Stena Edda nebo Stena Embla

Liverpool a Belfast

Od 149€ za jednosměrnou cestu, vozidlo a řidičem

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.