Trajekt do Liverpoolu a Belfastu

Vydejte se do Liverpoolu a Belfastu na trajektech Stena Edda a Stena Embla a přesvědčte se o tom, jak měníme cestování trajektem! Přímé trajekty mezi Severním Irskem a Anglií vyplouvají čtyřikrát denně, během dne i noci, a do cíle se dostanete za pouhých 8 hodin. Naše dva nové trajekty jsou těmi největšími, nejprostornějšími a nejstylovějšími, jakými lze mezi Belfastem a Liverpoolem cestovat. Vychutnejte si nápoj v úžasném Sky Baru, relaxujte v kajutě en suite, využijte vyšší třídu a usaďte se v salonku Stena Plus Lounge nebo Hygge Recline Lounge a kochejte se stylovým skandinávským designem.

 

Plavba z Belfastu do Liverpoolu za 8 hodin

Vydejte se trajektem do Liverpoolu a dorazte odpočatí a svěží, připraveni na pobyt ve městě. Z Liverpoolu budete mít také přístup k dálnici, železničním a autobusovým spojům, které vás zavedou do zbytku Británie. Centrum Liverpoolu se nachází jen kousek jízdy od přístavu. Případně můžete zvolit krátkou plavbu trajektem přes řeku Mersey.

 

Liverpool – jedno z nejpřátelštějších měst v Británii

Liverpool vřele přivítá všechny návštěvníky a nabízí spoustu zajímavostí a aktivit, nemluvě o skvělých nákupech a restauracích, které najdete po celém městě. Albert Dock na nábřeží Liverpoolu je centrem zábavy. Mezi zajímavosti patří příběh Beatles, Magical Mystery Tour, Tate Liverpool, Mezinárodní muzeum otroctví a další. A pokud si od kulturního vyžití potřebujete udělat malou pauzu, najdete zde spoustu barů, restaurací a obchodů!

 

Z Liverpoolu do Belfastu – z města do města

Když vyrazíte trajektem do Belfastu, do centra města se dostanete za 10 minut jízdy od terminálu trajektů Stena Line a dálnice směrem na sever a na jih jsou ještě blíže. Do Dublinu se dostanete za 2 hodiny jízdy směrem na jih nebo se můžete vydat na úchvatnou pobřežní trasu na sever, kde je přírodní atrakce Giant's Causeway vzdálená necelé 2 hodiny.

 

Belfast – malé město s velkým srdcem

Belfast je městem protikladů a branou do Severního Irska. Bohatá, podmanivá minulost se mísí s živým, energickým charakterem metropole, který sem přitahuje lidi z celého světa.  Načerpejte atmosféru slavné čtvrti Cathedral Quarter, jedné z nejživějších částí města s bohatým nočním životem, restauracemi a uměleckými galeriemi. Nesmíte vynechat ani návštěvu čtvrti Titanic Quarter a monumentu Titanic Belfast. Díky skvělým hospůdkám, fantastickým muzeím, slavným pouličním malovaným stěnám a krásným zeleným plochám už nikdy nebudete chtít odjet! 

 

V Liverpoolu i v Belfastu si můžete užít tolik zábavy, že nebudete vědět, do čeho se pustit dříve. Bez poplatků za zavazadla si s sebou můžete sbalit úplně cokoli! Vydejte se na cestovní dobrodružství trajektem a autem se společností Stena Line ještě dnes!

Vydejte se do Liverpoolu a Belfastu na trajektech Stena Edda a Stena Embla a přesvědčte se o tom, jak měníme cestování trajektem! Přímé trajekty mezi Severním Irskem a Anglií vyplouvají čtyřikrát denně, během dne i noci, a do cíle se dostanete za pouhých 8 hodin. Naše dva nové...

Číst více Číst méně

Plavte se na palubě Stena Edda nebo Stena Embla

Liverpool a Belfast

Od 169.00€ za jednosměrnou cestu, vozidlo a řidičem

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekt do Belfastu a Liverpoolu

  • Stena Edda ferry docked in Belfast Port
    Stena Edda
  • Stena Embla ferry docked at Liverpool Port
    Stena Embla

Umístění přístavů

Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland

Navštivte naši stránku o přístavu, kde najdete například tyto informace:

• Parkoviště
• Otevírací doba
• Zařízení v přístavu
• Pokyny a způsoby dopravy do přístavu
• Adresa

Zobrazit stránku Přístav Liverpool

Navštivte naši stránku o přístavu, kde najdete například tyto informace:

• Parkoviště
• Otevírací doba
• Zařízení v přístavu
• Pokyny a způsoby dopravy do přístavu
• Adresa

Zobrazit stránku Přístav Belfast (do Liverpoolu)

Plavte se na palubě Stena Edda nebo Stena Embla

Liverpool a Belfast

Od 169.00€ za jednosměrnou cestu, vozidlo a řidičem

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.