Trajekt do Rosslare a Fishguardu

Trajekt Stena Nordica nabízí pohodlný a odpočinkový způsob cesty do Rosslare a Fishguardu. Vydejte se na nejkratší a nejrychlejší plavbu mezi jižním Walesem a Irskem s možností výběru ze 4 plaveb každý den. Proč si v našem exkluzivním salónku Stena Plus Lounge nevychutnat kávu nebo si neodpočinout ve společenské kavárně? Případně si udělejte radost nákupy v Duty Free Shop – na palubě se nikdy nebudete nudit! Ve všech hlavních salóncích pro cestující na palubě nabízíme také bezplatné Wi-Fi. Můžete tak surfovat po Irském moři, aniž byste opustili své sedadlo.

 

Cestujte trajektem a autem z Fishguardu do Rosslare

Trajekt do Rosslare je nejlepší způsob, jak se dostat do slunečného jihovýchodního Irska. Vydejte se na prohlídku nedalekých měst Wexford, Waterford a Kilkenny. Můžete snadno cestovat dál a za méně než 2 hodiny se dostat do hlavního města Irska, Dublinu, a do Corku pak za méně než 3 hodiny.

 

Užijte si vše, co jihovýchodní Irsko nabízí

Wexford je známý svými zlatými písčitými plážemi. Milovníci zahrad se mohou těšit na objevování krásné stezky Wexford Garden Trail a ti, kdo holdují historii, si zamilují objevování mnoha hradů a zajímavostí, které kraj nabízí. Nezapomeňte ochutnat místní jahody – Wexford je jahodami proslavený!

 

Z Rosslare do Fishguardu – nejkratší a nejrychlejší plavba

Cestujte trajektem do Fishguardu v jihozápadním Walesu. Tato úžasná část světa je proslulá svými krásnými plážemi a nádhernou krajinou. Cardiff, Swansea a Bristol jsou z Fishguardu na dosah ruky a Londýn je vzdálený méně než 5 hodin jízdy autem.

 

Objevování jižního Walesu

Jižní Wales je prostě úchvatný. Prozkoumejte Pembrokeshire s charakteristickou krajinou, úchvatnou scenérií, písečnými plážemi a dramatickými mořskými útesy. Vydejte se trochu dál a užijte si rušný noční život v Cardiffu, hlavním městě Walesu. Londýn je také na dosah ruky.

 

Bez poplatků za zavazadla si můžete sbalit vše, co potřebujete, a užít si dovolenou trajektem a autem se společností Stena Line!

 

Novinka! Obchody s bezcelním zbožím v přístavu

Pokud cestujete autem, můžete se těšit nejen na skvělé slevy na palubě, ale také na hromadné nákupy v našich bezcelních přístavních obchodech Duty Free v Holyheadu a Fishguardu! V těchto obchodech najdete množstevní speciální nabídky – jednoduše zaparkujte své auto, nakupte si zboží bez cla a těžkou práci nechte na svém autu. Šťastné nakupování! 

Trajekt Stena Nordica nabízí pohodlný a odpočinkový způsob cesty do Rosslare a Fishguardu. Vydejte se na nejkratší a nejrychlejší plavbu mezi jižním Walesem a Irskem s možností výběru ze 4 plaveb každý den. Proč si v našem exkluzivním salónku Stena Plus Lounge nevychutnat kávu nebo si neodpočinout...

Číst více Číst méně

Plavba na lodi Stena Nordica

Rosslare a Fishguard

Od 152€ za jednosměrnou cestu, vozidlo a řidičem

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekty na trase

  • SONY DSC
    Stena Nordica

Umístění přístavů

Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland

Terminál Rosslare Europort se nachází na konci silnice N25 v přístavu Rosslare a je zřetelně označen na všech příjezdových silnicích vedoucích do přístavu. Přístav leží 20 minut od města Wexford, 1 hodinu 20 minut od Waterfordu, 1 hodinu 45 minut od Kilkenny, 2 hodiny 15 minut od Dublinu a 3 hodiny od Corku.

 

Rosslare je malá vesnice se supermarketem, bankou, hotely, penziony, hospodami a restauracemi.

Zobrazit stránku Přístav Rosslare

Přístav Fishguard leží 1,6 km severozápadně od centra města Fishguard. Samotné město Fishguard se nachází na jihozápadě Walesu a dostanete se sem po dálnici M4 a silnici A40 z východu nebo po silnici A497 ze severu.

 

Po celý rok jsou k dispozici 2 plavby denně trajektem Stena Nordica do Rosslare.

 

Navštivte v přístavu náš obchod s bezcelním zbožím

Pokud cestujete autem, můžete se těšit nejen na skvělé slevy na palubě, ale také na hromadné nákupy v našich bezcelních přístavních obchodech Duty Free! Nacházejí se v Holyheadu, Fishguardu a Harwichi a najdete zde speciální hromadné nabídky, které jsou k dispozici výhradně v přístavech.

Jednoduše zaparkujte své auto, kupte si bezcelní zboží a nechejte své auto odvést těžkou práci. Naše bezcelní přístavní obchody jsou pro cestující vždy otevřené.

 

Zde si můžete prohlédnout limity pro nákup bez cla, případně se zeptat některého z pracovníků, který vám rád pomůže. 

 

Šťastné nakupování!

 

Zobrazit stránku Přístav Fishguard

Plavba na lodi Stena Nordica

Rosslare a Fishguard

Od 152€ za jednosměrnou cestu, vozidlo a řidičem

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.