Trajekt do Rosslare a Fishguardu

Trajekt Stena Europe vám dopřeje pohodlí a odpočinek na cestě mezi Rosslare a Fishguardem.  Vyplouvá čtyřikrát denně a představuje nejkratší a nejrychlejší spojení mezi Jižním Walesem a Irskem.  Pohodlně se usaďte a odpočiňte si v našem exkluzivním salonku Stena Plus Lounge, vychutnejte si kávu v kavárně Coffee House nebo ukojte nákupní choutky v obchodě Duty Free SHop s bezcelním zbožím – na palubě našich trajektů se nikdy nebudete nudit! Ve všech hlavních salóncích pro cestující na palubě nabízíme také bezplatné Wi-Fi. Můžete tak surfovat po Irském moři, aniž byste opustili své sedadlo.

 

Cestujte trajektem a autem z Fishguardu do Rosslare

Trajekt do Rosslare je nejlepší způsob, jak se dostat na slunečný jihovýchod Irska.  Nechte starosti každodenního života za sebou a vydejte se objevovat krásy blízkého Wexfordu, Waterfordu a Kilkenny.  Za méně než 2 hodiny se můžete dostat až do irského hlavního města, Dublinu, a do 3 hodin dorazíte do Corku.

 

Užijte si vše, co jihovýchodní Irsko nabízí

Wexford je známý svými zlatými písčitými plážemi. Milovníci zahrad se mohou těšit na objevování krásné stezky Wexford Garden Trail a ti, kdo holdují historii, si zamilují hrady a jiná úchvatná místa, která hrabství nabízí.  Nezapomeňte ochutnat místní jahody – Wexford je jahodami proslavený!

 

Z Rosslare do Fishguardu – nejkratší a nejrychlejší plavba

Cestujte trajektem do Fishguardu v jihozápadním Walesu. Tato úžasná část světa je proslulá svými krásnými plážemi a nádhernou krajinou. Cardiff, Swansea a Bristol jsou z Fishguardu na dosah ruky a Londýn je vzdálený méně než 5 hodin jízdy autem.

 

Objevování jižního Walesu

Jižní Wales je prostě úchvatný. Prozkoumejte Pembrokeshire a jeho charakteristickou krajinu, úchvatnou scenérii, písečné pláže a dechberoucí mořské útesy. Vydejte se trochu dál a užijte si rušný noční život v Cardiffu, hlavním městě Walesu.  Londýn je také na dosah ruky.

 

Bez poplatků za zavazadla si můžete sbalit vše, co potřebujete, a užít si dovolenou trajektem a autem se společností Stena Line!

 

Novinka! Obchody s bezcelním zbožím v přístavu

Pokud cestujete autem, můžete se těšit nejen na skvělé slevy na palubě, ale také na hromadné nákupy v našich bezcelních přístavních obchodech v Holyheadu a Fishguardu! V těchto obchodech najdete množstevní speciální nabídky – jednoduše zaparkujte své auto, nakupte si zboží bez cla a těžkou práci nechte na svém autu. Šťastné nakupování! 

Trajekt Stena Europe vám dopřeje pohodlí a odpočinek na cestě mezi Rosslare a Fishguardem.  Vyplouvá čtyřikrát denně a představuje nejkratší a nejrychlejší spojení mezi Jižním Walesem a Irskem.  Pohodlně se usaďte a odpočiňte si v našem exkluzivním salonku Stena Plus Lounge, vychutnejte si kávu v kavárně Coffee House nebo...

Číst více Číst méně

Plavte se na palubě Stena Europe

Rosslare a Fishguard

Od 167 € jednosměrně, auto a řidič

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekty na trase

  • Stena Europe ferry at sea
    Stena Europe

Umístění přístavů

Mapa zobrazující trasy a přístavy do a z Irska
Mapa zobrazující trasy a přístavy do a z Irska

Terminál Rosslare Europort se nachází na konci silnice N25 v přístavu Rosslare a je zřetelně označen na všech příjezdových silnicích vedoucích do přístavu. Přístav leží 20 minut od města Wexford, 1 hodinu 20 minut od Waterfordu, 1 hodinu 45 minut od Kilkenny, 2 hodiny 15 minut od Dublinu a 3 hodiny od Corku.

 

Rosslare je malá vesnice se supermarketem, bankou, hotely, penziony, hospodami a restauracemi.

Zobrazit stránku Přístav Rosslare

Přístav Fishguard leží 1,6 km severozápadně od centra města Fishguard. Samotné město Fishguard se nachází na jihozápadě Walesu a dostanete se sem po dálnici M4 a silnici A40 z východu nebo A497 ze severu.

 

Po celý rok jsou k dispozici 2 plavby denně trajektem Stena Europe do Rosslare.

 

Navštivte v přístavu náš obchod s bezcelním zbožím

Pokud cestujete autem, můžete se těšit nejen na skvělé slevy na palubě, ale také na hromadné nákupy v našich bezcelních přístavních obchodech! Nacházejí se v Holyheadu, Fishguardu a Harwichi a najdete zde speciální hromadné nabídky, které jsou k dispozici výhradně v přístavech.

Jednoduše zaparkujte své auto, kupte si bezcelní zboží a nechte své auto odvést těžkou práci. Naše bezcelní přístavní obchody jsou pro cestující vždy otevřené.

 

Zde si můžete prohlédnout limity pro bezcelní nákup, případně se zeptat některého z pracovníků, který vám rád pomůže. 

 

Šťastné nakupování!

 

Zobrazit stránku Přístav Fishguard

Plavte se na palubě Stena Europe

Rosslare a Fishguard

Od 167 € jednosměrně, auto a řidič

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.