Trajekt do Cairnryanu a Belfastu

Cestujte stylově na největších a nejluxusnějších trajektech, které kdy pluly mezi Severním Irskem a Skotskem, Stena Superfast VII a Stena Superfast VIII. Díky našim trajektům, které vyplouvají 12krát za den, se můžete dostat pěšky i s autem do Cairnryanu a Belfastu už za 2 hodiny a 15 minut.

 

Z Belfastu do Cairnryanu za pouhé 2 hodiny a 15 minut

Vydejte se na nákupy, na něco dobrého k jídlu, zajděte si zdarma na film, navštivte wellness Pure Nordic Spa nebo se jen pohodlně usaďte a odpočívejte. Z Cairnryanu se za pouhé 2 hodiny dostanete autem, vlakem nebo autobusem do Glasgow, a za 3 a půl hodiny až do Edinburghu. Díky dechberoucí krajině a pestré kultuře je návštěva Skotska nezapomenutelným zážitkem! 

 

Jihozápadní Skotsko, Ayr a Glasgow – objevujte tyto oblasti autem

V krajích Dumfries a Galloway a Ayrshire na jihozápadě Skotska můžete objevovat hrady a nádhernou krajinu a užít si nekonečná outdoorová dobrodružství. Navštivte lesní park Galloway, projeďte se na horském kole v centru 7stanes, prozkoumejte hrad Threave nebo se vydejte do krásného přímořského městečka Ayr.  Glasgow se nachází necelé 2 hodiny od Cairnryanu. Můžete si tedy užít vše, co toto skvělé město nabízí.

 

Trajekt z Cairnryanu do Belfastu – skvělý zážitek z cestování

Vydejte se trajektem do Belfastu a prozkoumejte Severní Irsko a okolí. Užívejte si prvotřídní komfort a zábavu na palubě našich superrychlých lodí s veškerým vybavením, které vám umožní co nejpohodlnější a nejpříjemnější plavbu. Sbalte si vše potřebné do auta a vydejte se na výlet do Severního Irska – místa plného historie, kultury a mnoha dalšího.  

 

Belfast – brána do Severního Irska!

Vydejte se na prohlídku dvou krásných měst – Belfastu a Derry (Londonderry) – a prozkoumejte celou řadu světových turistických atrakcí, jako je památník Titanic Belfast a přírodní atrakce Giant's Causeway na severním pobřeží. Dejte si pivo ve stylové hospůdce a jídlo v jedné z mnoha skvělých restaurací.  Užijte si bohaté nákupy a navštivte mnoho historických památek. Čeká vás nepřeberné množství aktivit a můžete se spolehnout na to, že se vám dostane toho nejvřelejšího přivítání.

 

Stačí jedna návštěva a budete se chtít do Skotska a Irska znovu a znovu vracet! Neplatí se žádné poplatky za zavazadla. Tak proč si nesbalit do auta vše potřebné a nevydat se trajektem a autem do Cairnryanu nebo Belfastu se společností Stena Line?

Cestujte stylově na největších a nejluxusnějších trajektech, které kdy pluly mezi Severním Irskem a Skotskem, Stena Superfast VII a Stena Superfast VIII. Díky našim trajektům, které...

Číst více Číst méně

Plavte se na palubě Superfast VII nebo Superfast VIII

Cairnryan a Belfast

Od 149 € jednosměrně, auto a řidič

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekty na trase

  • Stena Superfast VII ferry at sea
    Stena Superfast VII
  • Stena Superfast VIII ferry at sea
    Stena Superfast VIII

Umístění přístavů

Mapa zobrazující trasy a přístavy do a z Irska
Mapa zobrazující trasy a přístavy do a z Irska

Loch Ryan Port, Cairnryan se nachází v Dumfries a Galloway ve Skotsku a můžete si zde vybrat až ze 6 plaveb denně do Belfastu. Cairnryan je malá vesnice s obchodem a několika možnostmi ubytování se snídaní. V dosahu Cairnryanu se nachází řada hotelů, penzionů, ubytování se snídaní a také obchody, kavárny, restaurace a čerpací stanice.

Zobrazit stránku Přístav Cairnryan

Přístav Belfast (VT4) se nachází na příhodném místě v blízkosti dálniční sítě u dálničního sjezdu 1 z dálnice M2, která nabízí snadný přístup do centra Belfastu a ostatních částí Irska.

Zobrazit stránku Přístav Belfast (do Cairnryanu)

Plavte se na palubě Superfast VII nebo Superfast VIII

Cairnryan a Belfast

Od 149 € jednosměrně, auto a řidič

Odjezd
Návrat

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.