Trajekt do Belfastu a Cairnryanu

Cestujte stylově na největších a nejluxusnějších trajektech mezi Skotskem a Severním Irskem, Stena Superfast VIIStena Superfast VIII. Můžete si vybrat až z 12 plaveb denně a cestovat pěšky nebo autem do Belfastu a Cairnryanu už za 2 hodiny a 15 minut, a to na dvou nejlepších trajektech na Irském moři.

 

Trajekt z Cairnryanu do Belfastu – skvělý zážitek z cestování

Vydejte se trajektem do Belfastu a prozkoumejte Severní Irsko a okolí. Užívejte si prvotřídní komfort a zábavu na palubě našich superrychlých lodí s veškerým vybavením na palubě, které vám umožní co nejpohodlnější a nejpříjemnější plavbu. Sbalte si vše potřebné do auta a vydejte se na výlet do Severního Irska – místa plného historie, kultury a mnoha dalšího.

 

Belfast – brána do Severního Irska!

Vydejte se na prohlídku dvou velkých měst – Belfast a Derry ~ Londonderry – a prozkoumejte celou řadu předních turistických atrakcí, jako je památník Titanic Belfast a přírodní atrakce Giant's Causeway na severním pobřeží. Dejte si pivo ve stylové hospůdce a jídlo v jedné z mnoha skvělých restauracích. Užijte si skvělé nákupy a navštivte mnoho historických památek. Čeká vás nepřeberné množství aktivit a můžete se spolehnout na to, že se vám dostane toho nejvřelejšího přivítání.

 

Z Belfastu do Cairnryanu za pouhé 2 hodiny a 15 minut

Vydejte se na nákupy, na něco dobrého k jídlu, podívejte se na film zdarma, navštivte Pure Nordic Spa nebo se jen posaďte a odpočívejte. Cesta trajektem do Cairnryanu a Glasgow je vzdálená méně než 2 hodiny autem, vlakem nebo autobusem a do Edinburghu se dostanete za 3,5 hodiny. Díky dramatické krajině a pestré kultuře je návštěva Skotska nezapomenutelným zážitkem!

 

Jihozápadní Skotsko, Ayr a Glasgow – objevujte tyto oblasti autem

Dumfries a Galloway a Ayrshire v jihovýchodním Skotsku jsou skvělým místem k prozkoumávání zámků, nádherné krajiny a k nekonečným outdoorovým dobrodružným aktivitám. Navštivte lesní park Galloway, projeďte se na horském kole v centru 7stanes, prozkoumejte hrad Threave nebo se vydejte do krásného přímořského městečka Ayr. Glasgow se nachází necelé 2 hodiny od Cairnryanu. Můžete si tedy užít vše, co toto skvělé město nabízí.

 

Stačí jedna návštěva a budete se chtít do Irska a Skotska znovu a znovu vracet! Neplatí se žádné poplatky za zavazadla. Tak proč si nesbalit do auta vše potřebné a nevydat se trajektem a autem do Belfastu nebo Cairnryanu se společností Stena Line?

Cestujte stylově na největších a nejluxusnějších trajektech mezi Skotskem a Severním Irskem, Stena Superfast VIIStena Superfast VIII. Můžete si vybrat až...

Číst více Číst méně

Plavte se na palubě Superfast VII nebo Superfast VIII

Cairnryanem a Belfastem

Od 144 € /Vozidlo+1

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekty na trase

  • Stena Superfast VII
    Stena Superfast VII
  • Stena Superfast VIII
    Stena Superfast VIII

Umístění přístavů

Přístav Cairnryan
Přístav Belfast (do Cairnryanu)

Loch Ryan Port, Cairnryan se nachází v Dumfries a Galloway ve Skotsku a můžete si zde vybrat až ze 6 plaveb denně do Belfastu. Cairnryan je malá vesnice s obchodem a několika možnostmi ubytování se snídaní. V dosahu Cairnryanu se nachází řada hotelů, penzionů, ubytování se snídaní a také obchody, kavárny, restaurace a čerpací stanice.

Zobrazit stránku Přístav Cairnryan

Přístav Belfast (VT4) se nachází na příhodném místě v blízkosti dálniční sítě u dálničního sjezdu 1 z dálnice M2, která nabízí snadný přístup do centra Belfastu a ostatních částí Irska.

Zobrazit stránku Přístav Belfast (do Cairnryanu)

Plavte se na palubě Superfast VII nebo Superfast VIII

Cairnryanem a Belfastem

Od 144 € /Vozidlo+1

Odjezd
Návrat

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.