Trajekt z Göteborgu do Frederikshavnu

Vydejte se trajektem do Göteborgu a Frederikshavnu a využijte nejpřímější trasu mezi Švédskem a Dánskem. Za pouhé 3 hodiny 30 minut dorazíte do cíle odpočatí a svěží a připravení na další cestu.

 

Z Frederikshavnu do Göteborgu – za pouhé 3 hodiny a 30 minut!

Göteborg je druhým největším švédským městem a domovem společnosti Stena Line. Z Göteborgu můžete prozkoumat zbytek Skandinávie. Oslo je vzdáleno pouhé 3,5 hodiny a Stockholm jen 5 hodin. Nastartujte auto a začněte s objevováním!

 

Objevte Göteborg

Je čas poznat druhé největší švédské město Göteborg s jeho úchvatným souostrovím, prvotřídními restauracemi, skvělými atrakcemi a udržitelným způsobem života. Vydejte se trajektem z Frederikshavnu a buďte připraveni prozkoumat vše, co toto skvělé město nabízí.

 

Z Göteborgu do Frederikshavnu – nejpřímější cesta do Dánska

Trajekty Stena Danica, Stena JutlandicaStena Vinga se plaví na naší trase do Frederikshavnu a bez ohledu na zvolený trajekt si můžete být jisti vřelým přivítáním a skvělým zážitkem z cestování. Posaďte se v restauraci a vychutnejte si nádherný výhled na moře, třeba při dobrém jídle nebo drinku v baru. Těšíme se, až vás budeme moci přivítat na palubě.

 

Frederikshavn – něco pro každého

Zavítejte do Dánska a čeká vás celé Jutsko. V malém, ale okouzlujícím přístavním městě Frederikshavn si můžete vychutnat skvělé nákupy, vynikající restaurace a zaplavat si na úchvatné pláži Palm Beach. Vydejte se na výlet do aalborgské zoo, vodního parku The Reef a zábavního parku Fårup Sommarland a zjistěte, proč má severní Jutsko něco pro každého.

Vydejte se trajektem do Göteborgu a Frederikshavnu a využijte nejpřímější trasu mezi Švédskem a Dánskem. Za pouhé 3 hodiny 30 minut dorazíte do cíle odpočatí...

Číst více Číst méně

Plavte se na palubě Stena Danica, Stena Jutlandica nebo Stena Vinga

Göteborgem a Frederikshavnem

Od 63 € /Vozidlo+1

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekty na trase

  • Stena Danica
    Stena Danica
  • Stena Jutlandica
    Stena Jutlandica
  • Stena Vinga
    Stena Vinga

Umístění přístavů

Přístav Frederikshavn
Přístav Göteborg (do Frederikshavnu)

Přístav Frederikshavn se nachází na severovýchodním pobřeží Jutského poloostrova v severním Dánsku. Dostanete se k němu snadno po dálnici E45 a zastávka veřejné dopravy se nachází 20 minut chůze od terminálu. 

Zobrazit stránku Přístav Frederikshavn

Společnost Stena Line má v Göteborgu k dispozici dva terminály, jeden ve směru na Kiel v Německu a druhý terminál slouží cestujícím, kteří míří do Dánska do Frederikshavnu. Terminál do Dánska se nachází dále na východě na řece Götě, poblíž obvodu Masthugget. Terminál je ze silnice E6 dobře značený a dostanete se k němu také tramvají.

Zobrazit stránku Přístav Göteborg (do Frederikshavnu)

Plavte se na palubě Stena Danica, Stena Jutlandica nebo Stena Vinga

Göteborgem a Frederikshavnem

Od 63 € /Vozidlo+1

Odjezd
Návrat

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.