Trajekt do Nynäshamnu a Ventspilsu

Cestujte komfortně na palubě trajektů Stena FlaviaStena Scandica, které plují do Nynäshamnu ve Švédsku a Ventspilsu v Lotyšsku. Vyberte si až ze 4 plaveb denně a užijte si skvělý zážitek z cestování. Na palubě je spousta pohodlných sedadel, vynikající výběr jídel a nápojů v našich restauracích a neodolatelné nabídky v naší palubní prodejně. Pokud to počasí dovolí, nezapomeňte navštívit venkovní palubu a vychutnejte si nádherný výhled na moře. Proč si neužít ještě větší komfort a soukromí v jedné z našich kajut s vlastní koupelnou? Můžete si tak odpočinout a připravit se na další cestu. Pokud cestujete s domácím mazlíčkem, nabízíme také kajuty vhodné pro domácí mazlíčky!

 

Nastartujte auto a vydejte se z Ventspilsu do Nynäshamnu

Když cestujete trajektem z Ventspilsu do Nynäshamnu, jste pouze 60 km jižně od švédského hlavního města, Stockholmu. Nynäshamn se nachází na poloostrově Södertörn, který je díky své malebné krajině a rušnému přístavu oblíbeným místem pro místní i turisty.

 

Poznejte Nynäshamn a východní pobřeží Švédska

Nynäshamn je rájem vyznavačů pěší turistiky, kterým nabízí obrovský počet turistických stezek a spoustu míst, která můžete odhalit a která budou vypadat skvěle na Instagramu. Město se nachází na vodě a je lemováno celou řadou ostrovů, které můžete navštívit na kajaku – to je oblíbené místní hobby. Krásné město Stockholm je vzdáleno asi hodinu cesty, ale milovníci přírody se mohou na cestě zdržet v klidném národním parku Tyresta.

 

Z Nynäshamnu do Ventspilsu – neváhejte objevovat

Nastartujte auto a vydejte se trajektem z Nynäshamnu do Ventspilsu, šestého největšího města Lotyšska – místa na rodinnou dovolenou, které je dokonalou první zastávkou na vaší cestě. Ventspils je městem květin a fontán a nabízí krásnou pláž oceněnou modrou vlajkou, kterou si může užít celá rodina.

 

Objevte Ventspils a lotyšskou přírodu

Toto malé přístavní město je ideální destinací pro dlouhé procházky, kde si můžete vychutnat nedotčenou přírodu Ventspilsu. Za návštěvu stojí historické centrum s místním muzeem, které se nachází na hradě ze 13. století! Ti, co touží po dobrodružství, si Lotyšsko zamilují díky jeho přírodě s tisíci řekami, obrovskými zalesněnými plochami a mnoha národními parky, které můžete prozkoumat. Riga je samozřejmě místem, které si nesmíte nechat ujít. Staré město se mísí s atrakcemi moderního města – a je vzdáleno jen 2 hodiny a 30 minut jízdy.

Cestujte komfortně na palubě trajektů Stena FlaviaStena Scandica, které plují do Nynäshamnu ve Švédsku a Ventspilsu v Lotyšsku. Vyberte si až...

Číst více Číst méně

Plavte se na palubě Stena Baltica nebo Stena Scandica

Ventspilsem a Nynäshamnem

Od 55 € /Vozidlo+1

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekty na trase

  • Stena Baltica
    Stena Baltica
  • Stena Scandica
    Stena Scandica

Umístění přístavů

Přístav Nynäshamn
Přístav Ventspils

Naše trajekty nyní odjíždějí z nového terminálu Norvik, který se nachází 4 km (10 minut jízdy autem) od centra Nynäshamnu. Dopravní spojení do Nynäshamnu je vynikající a z vlakového/autobusového nádraží jezdí k novému terminálu celá řada taxislužeb.

Zobrazit stránku Přístav Nynäshamn

Přístav Ventspils se nachází ve staré části Ventspilsu na řece Ventě, pouhých 1,5 km od centra města. Dostanete se k němu autem po silnici E22 a autobusový terminál se nachází 10 minut chůze od přístavu.

Zobrazit stránku Přístav Ventspils

Plavte se na palubě Stena Baltica nebo Stena Scandica

Ventspilsem a Nynäshamnem

Od 55 € /Vozidlo+1

Odjezd
Návrat

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.