Trajekt do Nynäshamnu a Ventspilsu

Cestujte komfortně na palubě trajektů Stena Baltica a Stena Scandica, které plují mezi švédským Nynäshamnem a lotyšským Ventspilsem. Naše trajekty vyplouvají až čtyřikrát denně a dopřejí vám skvělý zážitek z cestování. Na palubě je spousta pohodlných sedadel, vynikající výběr jídel a nápojů v našich restauracích a neodolatelné nabídky v našem palubním obchodě. Pokud to počasí dovolí, nezapomeňte navštívit venkovní palubu a vychutnejte si nádherný výhled na moře. Využijte vyšší třídu a užijte si ještě větší komfort a soukromí v jedné z našich kajut s vlastní koupelnou, abyste si pořádně odpočinuli a do cíle dorazili připraveni na vše, co vás čeká.  Pokud cestujete s domácím mazlíčkem, nabízíme také kajuty vhodné pro domácí mazlíčky!

 

Nastartujte auto a vydejte se z Ventspilsu do Nynäshamnu

Když se vydáte trajektem z Ventspilsu do Nynäshamnu, ocitnete se pouhých 60 km jižně od švédského hlavního města, Stockholmu.  Nynäshamn se nachází na poloostrově Södertörn a jeho malebná krajina a rušný přístav z něj dělají oblíbené místo pro místní i turisty.

 

Poznejte Nynäshamn a východní pobřeží Švédska

Nynäshamn je rájem vyznavačů pěší turistiky, kterým nabízí obrovský počet turistických stezek a spoustu míst, která můžete odhalit a která budou vypadat skvěle na Instagramu. Město se nachází na vodě a je lemováno celou řadou ostrovů, které můžete navštívit na kajaku – to je oblíbené místní hobby. Krásné město Stockholm je vzdáleno asi hodinu cesty, ale milovníci přírody se mohou na cestě zdržet v klidném národním parku Tyresta.

 

Z Nynäshamnu do Ventspilsu – neváhejte objevovat

Sbalte si vše potřebné do auta a vydejte se trajektem z Nynäshamnu do Ventspilsu, šestého největšího města Lotyšska, které je dokonalou první zastávkou na vaší cestě na rodinnou dovolenou.  Ventspils je městem květin a fontán a najdete zde krásnou pláž oceněnou modrou vlajkou, kterou si může užít celá rodina.

 

Objevte Ventspils a lotyšskou přírodu

Toto malé přístavní město je ideální destinací pro dlouhé procházky, kde si můžete vychutnat nedotčenou přírodu Ventspilsu. Za návštěvu stojí historické centrum s místním muzeem, které se nachází na hradě ze 13. století! Ti, co touží po dobrodružství, si Lotyšsko zamilují díky jeho přírodě s tisíci řekami, obrovskými zalesněnými plochami a mnoha národními parky, které můžete prozkoumat. Riga je samozřejmě místem, které si nesmíte nechat ujít. Staré město se mísí s atrakcemi moderního města – a je vzdáleno jen 2 hodiny a 30 minut jízdy. 

Cestujte komfortně na palubě trajektů Stena Baltica a Stena Scandica, které plují mezi švédským Nynäshamnem a lotyšským Ventspilsem. Naše trajekty vyplouvají až čtyřikrát denně a dopřejí vám skvělý zážitek z cestování. Na palubě je spousta pohodlných sedadel, vynikající výběr jídel a nápojů v našich restauracích...

Číst více Číst méně

Plavte se na palubě Stena Baltica a Stena Scandica

Nynäshamn a Ventspils

Od 69 € jednosměrně, auto, řidič a sedadlo

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekt do Nynäshamnu a Ventspilsu

  • Stena Baltica at sea
    Stena Baltica
  • Stena Scandica ferry at sea
    Stena Scandica

Umístění přístavů

Map showing the routes to and from Sweden
Map showing the routes to and from Latvia

Navštivte naši stránku o přístavu, kde najdete například tyto informace:

• Parkoviště
• Otevírací doba
• Zařízení v přístavu
• Pokyny a způsoby dopravy do přístavu
• Adresa

Zobrazit stránku Přístav Nynäshamn

Navštivte naši stránku o přístavu, kde najdete například tyto informace:

• Parkoviště
• Otevírací doba
• Zařízení v přístavu
• Pokyny a způsoby dopravy do přístavu
• Adresa

Zobrazit stránku Přístav Ventspils

Plavte se na palubě Stena Baltica a Stena Scandica

Nynäshamn a Ventspils

Od 69 € jednosměrně, auto, řidič a sedadlo

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.