Trajekt do Dublinu a Holyheadu

Vydejte se trajektem do Dublinu a Holyheadu a dostaňte se tak snadno do Irska a Walesu. Užijte si nejlepší zážitek z cestování na Irském moři na palubě super trajektu Stena Adventurer nebo Stena Estrid, jenž na trase Dublin–Holyhead cestuje osmkrát denně, za pouhé 3 hodiny a 15 minut.

 

Z Holyheadu do Dublinu – cestujte stylově

Sbalte si do auta vše potřebné a vydejte se trajektem do centra Dublinu. Odpočiňte si a užívejte si pohodu na palubě, dejte si skvělé jídlo, drink v baru. Případně, pokud si chcete udělat radost, proč si nevybrat výhodnou nabídku v našem Duty Free Shopu?  Hlavní město Irska, Dublin, je jedním z nejzajímavějších měst v Evropě. Jeho kultura je přímo nakažlivá a město je proslulé svými básníky, autory divadelních her, umělci a hudebníky.

 

Co podniknout v Dublinu

Kde začít? Díky spoustě muzeí, úžasným památkám a nákupním centrům představuje Dublin ideální místo pro krátkou dovolenou trajektem.  Navštivte Guinness Storehouse a dejte si pintu slavného irského piva. Pokud jste spíše na whiskey, zajděte do slavné palírny Jameson Distillery.  Pobavte se s místními ve čtvrti Temple Bar, projděte se parkem St. Stephen's Green nebo načerpejte historickou atmosféru světově proslulé Trinity College a jejích úchvatných knihoven.

 

Z Dublinu do Holyheadu – autem je to hračka

Vydejte se autem do Holyheadu a vezměte si s sebou vše, co potřebujete na pěší turistiku, jízdu na kole nebo prohlížení památek Severního Walesu a okolí. Ostrov Anglesey je proslulý svým úžasným pobřežím a Liverpool, Manchester, Chester a Birmingham jsou na dosah ruky.

 

Co podniknout v Holyheadu a okolí

Kajak, motorové čluny a hledání mušlí na pláži. To vše najdete v Holyheadu a Severním Walesu. Vychutnejte si prvotřídní restaurace, krásná města a vesnice a příjemné a přátelské přivítání.

 

Díky nulovým poplatkům za zavazadla je vaše plavba trajektem do Dublinu a Holyheadu snadná. Sbalte si tedy do auta vše potřebné a vydejte se na dovolenou trajektem a autem se společností Stena Line už dnes.

 

Novinka! Obchody s bezcelním zbožím v přístavu

Pokud cestujete autem, můžete se těšit nejen na skvělé slevy na palubě, ale také na hromadné nákupy v našich bezcelních přístavních obchodech Duty Free v Holyheadu a Fishguardu! V těchto obchodech najdete množstevní speciální nabídky – jednoduše zaparkujte své auto, nakupte si zboží bez cla a těžkou práci nechte na svém autu. Šťastné nakupování! 

Vydejte se trajektem do Dublinu a Holyheadu a dostaňte se tak snadno do Irska a Walesu. Užijte si nejlepší zážitek z cestování na Irském moři na palubě super trajektu Stena Adventurer nebo Stena Estrid, jenž na trase Dublin–Holyhead cestuje osmkrát denně, za pouhé...

Číst více Číst méně

Plavte se na palubě Stena Adventurer nebo Stena Estrid

Dublin a Holyhead

Od 169.00€ za jednosměrnou cestu, vozidlo a řidičem

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekt do Dublinu a Holyheadu

  • Stena Adventurer ferry at sea
    Stena Adventurer
  • Stena Estrid ferry leaving the port
    Stena Estrid

Umístění přístavů

Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland

Navštivte naši stránku o přístavu, kde najdete například tyto informace:

• Parkoviště
• Otevírací doba
• Zařízení v přístavu
• Pokyny a způsoby dopravy do přístavu
• Adresa

Zobrazit stránku Přístav Holyhead

Navštivte naši stránku o přístavu, kde najdete například tyto informace:

• Parkoviště
• Otevírací doba
• Zařízení v přístavu
• Pokyny a způsoby dopravy do přístavu
• Adresa

Zobrazit stránku Přístav Dublin

Plavte se na palubě Stena Adventurer nebo Stena Estrid

Dublin a Holyhead

Od 169.00€ za jednosměrnou cestu, vozidlo a řidičem

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.