Trajekt do Dublinu a Holyheadu

Vydejte se trajektem do Dublinu a Holyheadu a dostaňte se tak snadno do Irska a Walesu. Užijte si nejlepší zážitek z cestování na Irském moři na palubě super trajektu Stena Adventurer nebo Stena Estrid, jenž na trase Dublin–Holyhead cestuje osmkrát denně, za pouhé 3 hodiny a 15 minut.

 

Z Holyheadu do Dublinu – cestujte stylově

Sbalte si do auta vše potřebné a vydejte se trajektem do centra Dublinu. Odpočiňte si a užívejte si pohodu na palubě, dejte si skvělé jídlo, drink v baru. Případně, pokud si chcete udělat radost, proč si nevybrat výhodnou nabídku v našem Duty Free Shopu? Hlavní město Irska, Dublin, je jedním z nejzajímavějších měst v Evropě. Jeho kultura je přímo nakažlivá a město je proslulé svými básníky, autory divadelních her, umělci a hudebníky.

 

Co dělat v Dublinu

Kde začít? Krátká dovolená v Dublinu je ideální odpočinkovou dovolenou, a to díky mnoha muzeím, úžasným památkám a skvělému nakupování. Navštivte Guinness Storehouse a vychutnejte si slavné „černé pivo“, nebo pokud dáváte přednost whisky, navštivte slavnou palírnu Jameson Distillery. Skvěle se bavte v Temple Baru, projděte se v parku St. Stephen's Green a ponořte se do historie světově proslulé Trinity College a jejích úchvatných knihoven.

 

Z Dublinu do Holyheadu – autem je to hračka

Vydejte se autem do Holyheadu a vezměte si s sebou vše, co potřebujete na pěší turistiku, jízdu na kole nebo prohlížení památek Severního Walesu a okolí. Ostrov Anglesey je proslulý svým úžasným pobřežím a Liverpool, Manchester, Chester a Birmingham jsou na dosah ruky.

 

Co dělat v Holyheadu a okolí

Kajak, motorové čluny a hledání mušlí na pláži. To vše najdete v Holyheadu a Severním Walesu. Vychutnejte si prvotřídní restaurace, krásná města a vesnice a příjemné a přátelské přivítání.

 

Díky nulovým poplatkům za zavazadla je vaše plavba trajektem do Dublinu a Holyheadu snadná. Sbalte si tedy do auta vše potřebné a vydejte se na dovolenou trajektem a autem se společností Stena Line už dnes.

Vydejte se trajektem do Dublinu a Holyheadu a dostaňte se tak snadno do Irska a Walesu. Užijte si nejlepší zážitek z cestování na Irském...

Číst více Číst méně

Plavte se na palubě Stena Adventurer nebo Stena Estrid

Dublinem a Holyheadem

Od 135 € /Vozidlo+1

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekty na trase

  • Stena Adventurer
    Stena Adventurer
  • Stena Estrid
    Stena Estrid

Umístění přístavů

Přístav Holyhead
Přístav Dublin

Přístav Holyhead se nachází v Anglesey v Severním Walesu. Je výhodně umístěn na konci dvouproudé silnice A55.

Zobrazit stránku Přístav Holyhead

Dublinský přístav je účelově postavené zařízení pro supertrajekty Stena Line. Trajektový terminál společnosti Stena Line v Dublinu se nachází 6 km východně od centra Dublinu. Všechny hlavní silnice vedoucí do přístavu jsou dobře značeny, takže s příjezdem k terminálu nebudete mít problém.

Zobrazit stránku Přístav Dublin

Plavte se na palubě Stena Adventurer nebo Stena Estrid

Dublinem a Holyheadem

Od 135 € /Vozidlo+1

Odjezd
Návrat

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.