Trajekt do Cherbourgu a Rosslare

Cestujte přímo do Francie a Irska trajektem Stena Horizon a snadno tak navštivte Cherbourg a Rosslare! Naše trajekty nabízejí nejnižší ceny a vyplouvají šestkrát týdně, takže si můžete vybrat, který čas vám nejlépe vyhovuje. Během plavby mezi Cherbourgem a Rosslare si můžete na palubě vychutnat skvělé jídlo v restauraci, oblíbený nápoj v baru nebo si zajít na film do kina Movie Lounge.  Zarezervujte si vlastní kajutu, abyste do cíle dorazili uvolnění a odpočatí. Pokud si s sebou berete svého mazlíčka, může cestovat zdarma ve vašem voze, nebo, nebo mu za minimální poplatek můžete zarezervovat kotec na dobu plavby. 

 

Plavba přímo z Rosslare do Cherbourgu

Poplujete-li trajektem do Cherbourgu, dostanete se na severozápad Francie. Z přístavu Cherbourg budete mít přímý přístup do Normandie a Bretaně, kde můžete prozkoumat všechny památky a atrakce, které severní Francie nabízí, a užít si tak nezapomenutelnou dovolenou.

 

Cherbourg – brána do Francie a ještě dál

Nenechte si ujít výlet autem po severní Francii a zajímavé atrakce, jako je Mont St. Michel nebo tapisérie z Bayeux, ale ani úchvatnou krajinu kolem. Vydejte se ještě dál do Paříže a objevte spoustu atrakcí, které toto úžasné hlavní město nabízí. 

 

Z Cherbourgu do Rosslare – uvítání v irském stylu

Vydejte se trajektem do přístavu Rosslare ve městě Wexford ve slunečném jihovýchodním Irsku a prozkoumejte krásné pobřeží, útesy a nádhernou krajinu. Za pár hodin jízdy z Rosslare se dostanete do dalších měst, jako je Dublin, Cork a Limerick, kde vás jistě bude čekat uvítání v irském stylu. 

 

Objevte starověký východ Irska z Rosslare

Tento jihovýchodní cíp Irska se chlubí jedinečnou historií. Návštěva starověkého východu Irska je, jako byste otevřeli knihu plnou kouzelných příběhů. Waterford, Kilkenny a Wexford byly formovány svou úžasnou minulostí. V této zelené krajině se můžete setkat s nádhernými pastvinami a fascinujícími městečky s bohatou historií.

Cestujte přímo do Francie a Irska trajektem Stena Horizon a snadno tak navštivte Cherbourg a Rosslare! Naše trajekty nabízejí nejnižší ceny a vyplouvají šestkrát...

Číst více Číst méně

Plavte se na palubě Stena Horizon

mezi Rosslare a Cherbourgem

Od 199 € /Vozidlo+1

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekty na trase

  • Stena Horizon
    Stena Horizon

Umístění přístavů

Přístav Cherbourg
Přístav Rosslare

Cherbourg – Octeville je krásné přímořské město, které se nachází v srdci severní Francie a nabízí fantastický výběr restaurací a barů a neuvěřitelné přístaviště.

 

Tento přístav se nachází také v těsné blízkosti nejlepších turistických atrakcí Francie a velkých měst. Cherbourg leží pouhou hodinu od města Bayeux (domov Tapisérie z Bayeux) po N13. Za 1 hodinu a 30 minut se dostanete do města Caen a za 2 hodiny dojedete k nádhernému ostrovu Mont Saint-Michel. Paříž je vzdálena 4 hodiny jízdy a snadno se do ní dostanete po dálnici A13.

Zobrazit stránku Přístav Cherbourg

Terminál Rosslare Europort se nachází na konci silnice N25 v přístavu Rosslare a je zřetelně označen na všech příjezdových silnicích vedoucích do přístavu. Přístav leží 20 minut od města Wexford, 1 hodinu 20 minut od Waterfordu, 1 hodinu 45 minut od Kilkenny, 2 hodiny 15 minut od Dublinu a 3 hodiny od Corku.

 

Rosslare je malá vesnice se supermarketem, bankou, hotely, penziony, hospodami a restauracemi.

Zobrazit stránku Přístav Rosslare

Plavte se na palubě Stena Horizon

mezi Rosslare a Cherbourgem

Od 199 € /Vozidlo+1

Odjezd
Návrat

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.