Trajekt do Cherbourgu a Rosslare

Cestujte přímo do Francie a Irska trajektem Stena Horizon nebo Stena Vision a snadno tak navštivte Cherbourg a Rosslare! Díky nejnižším cenám a možnosti výběru z šesti plaveb týdně si můžete zvolit čas cesty, který vám nejlépe vyhovuje. Při cestě do Cherbourgu a Rosslare si můžete na palubě užít spoustu věcí. V baru si můžete vychutnat skvělé jídlo nebo nápoje. Odpočiňte si v jedné z našich kajut s vlastní koupelnou nebo luxusních kajut a dorazte do cíle odpočatí a svěží, zkrátka připravení pro svou další cestu. Stena Vision má také skvělý výběr kajut pro domácí mazlíčky a na Stena Horizon může váš domácí mazlíček cestovat zdarma, pokud zůstane ve vašem vozidle. Na Stena Horizon jsou k dispozici také předem rezervovatelné kotce. Proč si během plavby nedopřát relax v Pure Nordic Spa na palubě Stena Vision? Čeká na vás skvělý zážitek!

 

Plavba přímo z Rosslare do Cherbourgu

Poplujete-li trajektem do Cherbourgu, dostanete se na severozápad Francie. Z přístavu Cherbourg budete mít přímý přístup do Normandie a Bretaně, kde můžete prozkoumat všechny památky a atrakce, které severní Francie nabízí, a užít si tak nezapomenutelnou dovolenou.

 

Cherbourg – brána do Francie a ještě dál 

Nenechte si ujít výlet autem po severní Francii a zajímavé atrakce, jako je Mont St. Michel nebo tapisérie z Bayeux, ale ani úchvatnou krajinu kolem. Vydejte se ještě dál do Paříže a objevte spoustu atrakcí, které toto úžasné hlavní město nabízí. 

 

Z Cherbourgu do Rosslare – uvítání v irském stylu

Vydejte se trajektem do přístavu Rosslare ve městě Wexford ve slunečném jihovýchodním Irsku a prozkoumejte krásné pobřeží, útesy a nádhernou krajinu. Za pár hodin jízdy z Rosslare se dostanete do dalších měst, jako je Dublin, Cork a Limerick, kde vás jistě bude čekat uvítání v irském stylu. 

 

Objevte starověký východ Irska z Rosslare 

Tento jihovýchodní cíp Irska se chlubí jedinečnou historií. Návštěva starověkého východu Irska je, jako byste otevřeli knihu plnou kouzelných příběhů. Waterford, Kilkenny a Wexford byly formovány svou úžasnou minulostí. V této zelené krajině se můžete setkat s nádhernými pastvinami a fascinujícími městečky s bohatou historií.

Cestujte přímo do Francie a Irska trajektem Stena Horizon nebo Stena Vision a snadno tak navštivte Cherbourg a Rosslare! Díky nejnižším cenám a možnosti výběru z šesti plaveb týdně si můžete zvolit čas cesty, který vám nejlépe vyhovuje. Při cestě do Cherbourgu a Rosslare si můžete na...

Číst více Číst méně

Plavte se na lodích Stena Horizon nebo Stena Vision

mezi Rosslare a Cherbourgem

Od 214 € jednosměrně, auto, řidič a sedadlo

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekty na trase

  • Stena Horizon ferry docked at port
    Stena Horizon
  • Stena Vision ferry at sea
    Stena Vision

Umístění přístavů

Map showing the routes to and from France
Map showing the routes to and from Ireland

Cherbourg – Octeville je krásné přímořské město, které se nachází v srdci severní Francie a nabízí fantastický výběr restaurací a barů a neuvěřitelné přístaviště.

 

Tento přístav se nachází také v těsné blízkosti nejlepších turistických atrakcí Francie a velkých měst. Cherbourg leží pouhou hodinu od města Bayeux (domov Tapisérie z Bayeux) po N13. Za 1 hodinu a 30 minut se dostanete do města Caen a za 2 hodiny dojedete k nádhernému ostrovu Mont Saint-Michel. Paříž je vzdálena 4 hodiny jízdy a snadno se do ní dostanete po dálnici A13.

Zobrazit stránku Přístav Cherbourg

Terminál Rosslare Europort se nachází na konci silnice N25 v přístavu Rosslare a je zřetelně označen na všech příjezdových silnicích vedoucích do přístavu. Přístav leží 20 minut od města Wexford, 1 hodinu 20 minut od Waterfordu, 1 hodinu 45 minut od Kilkenny, 2 hodiny 15 minut od Dublinu a 3 hodiny od Corku.

 

Rosslare je malá vesnice se supermarketem, bankou, hotely, penziony, hospodami a restauracemi.

Zobrazit stránku Přístav Rosslare

Plavte se na lodích Stena Horizon nebo Stena Vision

mezi Rosslare a Cherbourgem

Od 214 € jednosměrně, auto, řidič a sedadlo

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.