Trajekt do Cherbourgu a Rosslare

Cestujte přímo do Francie a Irska trajektem Stena Horizon a snadno tak navštivte Cherbourg a Rosslare! Díky nejnižším cenám a výběru 6 trajektů týdně si můžete na cestu vyrazit ve chvíli, kdy vám to bude nejlépe vyhovovat. Při plavbě do Cherbourgu a Rosslare se rozhodně nebudete nudit. Vychutnejte si skvělé jídlo v restauraci, drink v baru nebo se podívejte na film ve filmovém salónku. Doporučujeme, abyste si kajutu rezervovali předem. Do cíle tak dorazíte odpočatí a plní energie na navazující cestu. Plánujete si s sebou vzít svého domácího mazlíčka? Pokud zůstane ve vašem voze, může cestovat zdarma. Případně si můžete předem zarezervovat kotec za nominální poplatek na dobu plavby.

 

Plavba přímo z Rosslare do Cherbourgu

Poplujete-li trajektem do Cherbourgu, dostanete se na severozápad Francie. Z přístavu Cherbourg budete mít přímý přístup do Normandie a Bretaně, kde můžete prozkoumat všechny památky a atrakce, které severní Francie nabízí, a užít si tak nezapomenutelnou dovolenou.

 

Cherbourg – brána do Francie a ještě dál

Nenechte si ujít výlet autem po severní Francii a zajímavé atrakce, jako je Mont St. Michel nebo tapisérie z Bayeux, ale ani úchvatnou krajinu kolem. Vydejte se ještě dál do Paříže a objevte spoustu atrakcí, které toto úžasné hlavní město nabízí.

 

Z Cherbourgu do Rosslare – uvítání v irském stylu

Vydejte se trajektem do přístavu Rosslare ve městě Wexford ve slunečném jihovýchodním Irsku a prozkoumejte krásné pobřeží, útesy a nádhernou krajinu. Za pár hodin jízdy z Rosslare se dostanete do dalších měst, jako je Dublin, Cork a Limerick, kde vás jistě bude čekat uvítání v irském stylu.

 

Objevte starověký východ Irska z Rosslare

Tento jihovýchodní kout Irska se může pochlubit historií jako žádná jiná část země. Návštěva starověkého východu Irska je jako byste otevřeli knihu plnou kouzelných příběhů. Historický střed měst Waterford, Kilkenny a Wexford formovala jejich minulost plná úžasných příběhů. V této zelené krajině se můžete setkat s nádhernými pastvinami a fascinujícími městy s bohatou historií.

Cestujte přímo do Francie a Irska trajektem Stena Horizon a snadno tak navštivte Cherbourg a Rosslare! Díky nejnižším cenám a výběru 6 trajektů týdně si...

Číst více Číst méně

Plavte se na palubě Stena Horizon

Rosslare a Cherbourgem

Od 199 € /Vozidlo+1

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekty na trase

  • Stena Horizon
    Stena Horizon

Umístění přístavů

Přístav Cherbourg
Přístav Rosslare

Cherbourg – Octeville je krásné přímořské město, které se nachází v srdci severní Francie a nabízí fantastický výběr restaurací a barů a neuvěřitelné přístaviště.

 

Tento přístav se nachází také v těsné blízkosti nejlepších turistických atrakcí Francie a velkých měst. Cherbourg leží pouhou hodinu od města Bayeux (domov Tapisérie z Bayeux) po N13. Za 1 hodinu a 30 minut se dostanete do města Caen a za 2 hodiny dojedete k nádhernému ostrovu Mont Saint-Michel. Paříž je vzdálena 4 hodiny jízdy a snadno se do ní dostanete po dálnici A13.

Zobrazit stránku Přístav Cherbourg

Terminál Rosslare Europort se nachází na konci silnice N25 v přístavu Rosslare a je zřetelně označen na všech příjezdových silnicích vedoucích do přístavu. Přístav leží 20 minut od města Wexford, 1 hodinu 20 minut od Waterfordu, 1 hodinu 45 minut od Kilkenny, 2 hodiny 15 minut od Dublinu a 3 hodiny od Corku.

 

Rosslare je malá vesnice se supermarketem, bankou, hotely, penziony, hospodami a restauracemi.

Zobrazit stránku Přístav Rosslare

Plavte se na palubě Stena Horizon

Rosslare a Cherbourgem

Od 199 € /Vozidlo+1

Odjezd
Návrat

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.