Trajekt do Cherbourgu a Rosslare

Cestujte přímo do Francie a Irska trajektem Stena Horizon nebo Stena Vision a snadno tak navštivte Cherbourg a Rosslare! Díky nejnižším cenám a možnosti výběru z šesti plaveb týdně si můžete zvolit čas cesty, který vám nejlépe vyhovuje. Při cestě do Cherbourgu a Rosslare si můžete na palubě užít spoustu věcí. V baru si můžete vychutnat skvělé jídlo nebo nápoje. Odpočiňte si v jedné z našich kajut s vlastní koupelnou nebo luxusních kajut a dorazte do cíle odpočatí a svěží, zkrátka připravení pro svou další cestu. Stena Vision má také skvělý výběr kajut pro domácí mazlíčky a na Stena Horizon může váš domácí mazlíček cestovat zdarma, pokud zůstane ve vašem vozidle. Na Stena Horizon jsou k dispozici také předem rezervovatelné kotce. Proč si během plavby nedopřát relax v Pure Nordic Spa na palubě Stena Vision? Čeká na vás skvělý zážitek!

 

Plavba přímo z Rosslare do Cherbourgu

Poplujete-li trajektem do Cherbourgu, dostanete se na severozápad Francie. Z přístavu Cherbourg budete mít přímý přístup do Normandie a Bretaně, kde můžete prozkoumat všechny památky a atrakce, které severní Francie nabízí, a užít si tak nezapomenutelnou dovolenou.

 

Cherbourg – brána do Francie a ještě dál 

Nenechte si ujít výlet autem po severní Francii a zajímavé atrakce, jako je Mont St. Michel nebo tapisérie z Bayeux, ale ani úchvatnou krajinu kolem. Vydejte se ještě dál do Paříže a objevte spoustu atrakcí, které toto úžasné hlavní město nabízí. 

 

Z Cherbourgu do Rosslare – uvítání v irském stylu

Vydejte se trajektem do přístavu Rosslare ve městě Wexford ve slunečném jihovýchodním Irsku a prozkoumejte krásné pobřeží, útesy a nádhernou krajinu. Za pár hodin jízdy z Rosslare se dostanete do dalších měst, jako je Dublin, Cork a Limerick, kde vás jistě bude čekat uvítání v irském stylu. 

 

Objevte starověký východ Irska z Rosslare 

Tento jihovýchodní cíp Irska se chlubí jedinečnou historií. Návštěva starověkého východu Irska je, jako byste otevřeli knihu plnou kouzelných příběhů. Waterford, Kilkenny a Wexford byly formovány svou úžasnou minulostí. V této zelené krajině se můžete setkat s nádhernými pastvinami a fascinujícími městečky s bohatou historií.

Cestujte přímo do Francie a Irska trajektem Stena Horizon nebo Stena Vision a snadno tak navštivte Cherbourg a Rosslare! Díky nejnižším cenám a možnosti výběru z šesti plaveb týdně si můžete zvolit čas cesty, který vám nejlépe vyhovuje. Při cestě do Cherbourgu a Rosslare si můžete na...

Číst více Číst méně

Plavte se na lodích Stena Horizon nebo Stena Vision

mezi Rosslare a Cherbourgem

Od 259 € jednosměrně, auto, řidič a sedadlo

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekt do Cherbourgu a Rosslare

  • Stena Horizon ferry docked at port
    Stena Horizon
  • Stena Vision ferry at sea
    Stena Vision

Umístění přístavů

Map showing the routes to and from France
Map showing the routes to and from Ireland

Navštivte naši stránku o přístavu, kde najdete například tyto informace:

• Parkoviště
• Otevírací doba
• Zařízení v přístavu
• Pokyny a způsoby dopravy do přístavu
• Adresa

Zobrazit stránku Přístav Cherbourg

Navštivte naši stránku o přístavu, kde najdete například tyto informace:

• Parkoviště
• Otevírací doba
• Zařízení v přístavu
• Pokyny a způsoby dopravy do přístavu
• Adresa

Zobrazit stránku Přístav Rosslare

Plavte se na lodích Stena Horizon nebo Stena Vision

mezi Rosslare a Cherbourgem

Od 259 € jednosměrně, auto, řidič a sedadlo

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.