Vodní hotel The Reef v dánském Frederiskhavnu

Tropický ráj se ukrývá blíž, než myslíte. Hotel The Reef se nachází v srdci Frederikshavnu a je to tak trochu rezort, tak trochu vodní park a naprosto 100% radost. Se společností Stena Line je i plavba do této rodinné oázy zábava.

 

The Reef je díky tropickým teplotám, dobrodružným bazénům, vířivkám a tobogánům hotel s krytou pláží, kde léto panuje po celý rok. Koupejte a smějte se a získávejte spoustu nových zážitků ve vodním parku i v herně, pak se ale připravte na hodování. Restaurace Calypso nabízí skvělá karibská jídla, zatímco v Det Gule Parkhus si můžete dát sezónní menu ve stylově rustikálním prostředí. V Lobster Bob’s a Sundeck si zase dopřejete osvěžující pití, které se dokonale hodí k popíjení u bazénu.

 

Pokoje v The Reef poskytují pohodlí, jaké od Scandic Hotels očekáváte. Nabízí pohodlné standardní pokoje, velké ubytování pro velké rodiny, a dokonce i Master Suite s výhledem na přístav. Bez ohledu na vaši preferenci si u každé rezervace užijete skvělé pohodlí a výborný snídaňový bufet.

 

Stena Danica, Stena Vinga a Stena Jutlandica nabízí do Frederikshavnu každý den několik plaveb, takže na cestě do tropické pohádky můžete nakupovat, jíst, pít a hrát si. A jakmile loď dorazí do přístavu, ke vstupu do tohoto ráje už je to jen pár kroků!

 

The Reef je navíc umístěný v centru města, takže se můžete vydat na průzkum okolí autem, ale i pěšky. Procházejte se okouzlujícím centrem městečka Frederikshavn nebo pokračujte v cestě a projeďte dánský Jutský poloostrov. Nebo se jen posaďte, odpočívejte a užívejte si pobyt v rezortu. V The Reef je toho tolik co dělat, že je pochopitelné, že se vám bude chtít jen relaxovat na vašem osobním „ostrově“.

 

Rezervujte si trajekt a hotel společně přes Sembo!

 

Školy se mohou vydat s celou třídou na plavbu trajektem z Goteborgu do Frederikshavnu a zažít karibské vodní dobrodružství v The Reef! Nabízíme skvělé ceny na školní výlety, které zahrnují cestu vozem na trajektu, pobyt v hotelu se snídaní a neomezený vstup do vodního parku. Zní to lákavě?  Pro více informací nebo rezervace nás kontaktujte na čísle +46 770-67 67 00 od pondělí do pátku v čase 8:00–16:00 nebo nám zašlete e-mail na adresu: business.travel@stenaline.com.  Školní výlety vyžadují účast jednoho dospělého na každých pět studentů. 

Tropický ráj se ukrývá blíž, než myslíte. Hotel The Reef se nachází v srdci Frederikshavnu a je to tak trochu rezort, tak trochu vodní park a naprosto 100% radost. Se společností Stena Line je i plavba do této rodinné oázy zábava...

Číst více Číst méně

Pobyt v tropech už čeká… v Dánsku

Od 49 €/osoba

V hotelu Reef se skvěle vyspíte a po probuzení vás navíc přivítá skvělá snídaně. Hotel má 210 pokojů, většina z nich prošla nedávnou renovací.  Můžete si vybrat rodinný pokoj pro 2 dospělé a 1–4 děti, dvoulůžkový pokoj a apartmá v karibském stylu. V ceně je zahrnuta snídaně a Wi-Fi zdarma.

Calypso

Vítejte v Calypso – naší rodinné restauraci v karibském stylu a hlavní restauraci hotelu Reef s úžasným výhledem na bazén.   Budete si moci vychutnat skvělý výběr lahodných a zdravých pokrmů, užijete si zde také snídaně formou bufetu.  V pátek večer se v restauraci Beach Buffet podává menu s mini burgery, vepřovými žebírky, čínou a mnohým dalším.  Sobotní večery jsou v Calypsu ve znamení karibského bufetu s pokrmy tradiční karibské kuchyně. 

 

Det Gule Pakhus

Det Gule Pakhus je naše restaurace s nabídkou podle jídelního lístku.  Vychutnáte si zde lahodné jídlo v uvolněném a rustikálním prostředí.  Základem menu je láska k lokálním a sezónním ingrediencím, které si určitě vychutnáte. Ve čtvrtek si můžete vychutnat neuvěřitelný bufet s mořskými plody již od 235 dkk za dospělou osobu nebo 149 dkk za dítě do 14 let. V neděli se podává naše slavná „Pečeně ad libitum“ z kvalitního dánského anguského skotu, podává se s bramborami, saláty a omáčkami.  Můžete sníst tolik, kolik jen budete chtít, a my vám to budeme nosit až na talíř! Cena: Dospělí 179 dkk (děti do 13 let za poloviční cenu).

Plážový bar Lobster Bob’s

Uprostřed našeho karibského vodního světa najdete plážový bar Lobster Bob's, kde si můžete zpříjemnit chvíli chlazeným nápojem nebo chutným občerstvením. Vydejte se do baru Calypso nebo Sundeck a prozkoumejte karibské chutě, ať už ve sklence či na talíři. 

Vydejte se s celou třídou na výlet trajektem z Goteborgu do Frederikshavnu a zažijte karibské vodní dobrodružství v The Reef! Nabízíme skvělé ceny na školní výlety, které zahrnují cestu vozem na trajektu, pobyt v hotelu se snídaní a neomezený vstup do vodního parku. Zní to lákavě?  Pro více informací nebo rezervace nás kontaktujte na čísle 0770-67 67 00 (od pondělí do pátku v čase 8:00–16:00) nebo nám zašlete e-mail na adresu: business.travel@stenaline.com.  Školní výlety vyžadují účast jednoho dospělého na každých pět studentů.  Pro zobrazení cen a časového rozpisu si můžete stáhnout náš ceník zde: Stáhnout ceník »

Pobyt v tropech už čeká… v Dánsku

Od 49 €/osoba

Prozkoumat více destinací

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.