Vodní hotel The Reef v dánském Frederiskhavnu

Tropický ráj se ukrývá blíž, než myslíte. Hotel The Reef se nachází v srdci Frederikshavnu a je to tak trochu rezort, tak trochu vodní park a naprosto 100% radost. Se společností Stena Line je i plavba do této rodinné oázy zábava.

 

The Reef je díky tropickým teplotám, dobrodružným bazénům, vířivkám a tobogánům hotel s krytou pláží, kde léto panuje po celý rok. Koupejte a smějte se a získávejte spoustu nových zážitků ve vodním parku i v herně, pak se ale připravte na hodování. Restaurace Calypso nabízí skvělá karibská jídla, zatímco v Det Gule Parkhus si můžete dát sezónní menu ve stylově rustikálním prostředí. V Lobster Bob’s a Sundeck si zase dopřejete osvěžující pití, které se dokonale hodí k popíjení u bazénu.

 

Pokoje v The Reef poskytují pohodlí, jaké od Scandic Hotels očekáváte. Nabízí pohodlné standardní pokoje, velké ubytování pro velké rodiny, a dokonce i Master Suite s výhledem na přístav. Bez ohledu na vaši preferenci si u každé rezervace užijete skvělé pohodlí a výborný snídaňový bufet.

 

Stena Danica, Stena Vinga a Stena Jutlandica nabízí do Frederikshavnu každý den několik plaveb, takže na cestě do tropické pohádky můžete nakupovat, jíst, pít a hrát si. A jakmile loď dorazí do přístavu, ke vstupu do tohoto ráje už je to jen pár kroků!

 

The Reef je navíc umístěný v centru města, takže se můžete vydat na průzkum okolí autem, ale i pěšky. Procházejte se okouzlujícím centrem městečka Frederikshavn nebo pokračujte v cestě a projeďte dánský Jutský poloostrov. Nebo se jen posaďte, odpočívejte a užívejte si pobyt v rezortu. V The Reef je toho tolik co dělat, že je pochopitelné, že se vám bude chtít jen relaxovat na vašem osobním „ostrově“.

 

Rezervujte si trajekt a hotel společně přes Sembo!

 

Školy se mohou vydat s celou třídou na plavbu trajektem z Goteborgu do Frederikshavnu a zažít karibské vodní dobrodružství v The Reef! Nabízíme skvělé ceny na školní výlety, které zahrnují cestu autobusem na trajektu, pobyt v hotelu se snídaní a neomezený vstup do vodního parku. Zní to lákavě?  Kontaktujte přímo hotel The Reef na e-mailu thereef@scandichotels.com a získejte více informací. 

Tropický ráj se ukrývá blíž, než myslíte. Hotel The Reef se nachází v srdci Frederikshavnu a je to tak trochu rezort, tak trochu vodní park a naprosto 100% radost. Se společností Stena Line je i plavba do této rodinné oázy zábava...

Číst více Číst méně

Pobyt v tropech už čeká… v Dánsku

Od 49 €/osoba

Pobyt v tropech už čeká… v Dánsku

Od 49 €/osoba

Prozkoumat více destinací

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.