WOW Park Billund

Chcete zažít venkovní dobrodružství? Ve WOW Park se dostanete vysoko nad koruny stromů a pak prozkoumáte podzemní svět pod nimi. Je to jen jedna z pěti atrakcí, díky kterým je návštěva dánského LEGOLAND® Billund Resort takovým zážitkem. A tohle dobrodružství začíná právě na palubě Stena Line.

 

Rezervujte si společně trajekt a ubytování přes Sembo.

 

Do WOW PARK dorazíte po malebné jízdě z přístavů Grenaa a Frederikshavn. Očekávejte zážitek, který vás pohltí, protože mění přírodu v jedno obrovské hřiště, a to vše jen kousek od Billundu. Tady se mohou dobrodruzi vydat v korunách stromů na průzkum domků na hraní a visutých mostů. Mohou skákat, houpat se a šplhat mezi plošinami, sítěmi a mezi spoustou dalších zákoutí ve výšce 14 m nad zemí.

 

Když už si dostatečně užijete výšek, sjeďte 40 metrů dlouhým tobogánem do lesního patra… a ještě dál do podzemí. Podzemní jeskyně ve WOW Parku představují způsob, jak prozkoumat podzemní svět ve formě bludiště… s tím, že najít cestu ven je velká část celé té zábavy. Součástí parku jsou také vodní hrátky, místo pro zpracování dřeva, lanovky v dětské zoo, balanční dráhy, a dokonce i bojiště Vikingů, kde mohou děti vyzvat své rodiče na přátelský souboj.

 

Když dostanete hlad, vydejte se do Madladen, restaurace s tématikou venkovní divočiny, která nabízí burgery, sendviče, saláty a další. Nebo si přineste vlastní jídlo a připravte si je zdarma nad ohništěm, hlavně si nezapomeňte nechat místo na zmrzlinu.

 

Připravte se na nezapomenutelné chvíle strávené v přírodě. Pro tuhle zábavu s rozlohou odpovídající 40 fotbalovým hřištím je „WOW“ vlastně slabé slovo.

 

Rezervujte si společně trajekt a ubytování přes Sembo.

Chcete zažít venkovní dobrodružství? Ve WOW Park se dostanete vysoko nad koruny stromů a pak prozkoumáte podzemní svět pod nimi. Je to jen jedna z pěti atrakcí, díky kterým je návštěva dánského LEGOLAND® Billund Resort takovým zážitkem. A tohle dobrodružství začíná...

Číst více Číst méně

WOW Park s lanovým skluzem a přírodní park

Venkovní dobrodružství

Ušetřete až 20 %

Obrázek ubytování

Hotel LEGOLAND®

Obrázek ubytování

LEGOLAND® Holiday Village

Obrázek ubytování

Hotel Svanen

Obrázek ubytování

LEGOLAND Castle Hotel DENMARK

Obrázek ubytování

Refborg Billund Hotel

Obrázek ubytování

The Lodge Billund

Obrázek ubytování

Billund Centrum Apartment

WOW Park s lanovým skluzem a přírodní park

Venkovní dobrodružství

Ušetřete až 20 %

Prozkoumat více destinací

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.