Cestování do LEGOLAND® Billund Resort

V nádherném centru dánského Jutského poloostrova na vás čekají hrátky ve světě ninjů, princezen a divoké zvěře. V tropické oáze se zahřejete i v té nejponuřejší zimě. Adrenalinové zážitky začínají u jízd na horské dráze a končí objevitelskými cestami v oblacích. To vše na vás a vaši rodinu čeká v LEGOLAND® Billund Resort.

 

Rezervujte si společně trajekt a ubytování přes Sembo.

 

Po malebné jízdě autem z našich přístavů Grenaa a Frederikshavn dorazíte do Billundu, místa, kde se zrodilo LEGO®. V rámci jedné krásné dánské destinace na vás v regionu čeká pět skvělých atrakcí. V Billundu najdete zábavní park LEGOLAND®, LEGO® House zaměřený na představivost, tropický resort Lalandia, zónu venkovního dobrodružství WOW Park a Givskud Zoo.

 

Již s jakoukoliv jednou z těchto atrakcí by byl Billund skvělým místem k návštěvě. Společně pak tvoří naprosto povinnou destinací v Dánsku pro všechny věkové skupiny. Cesta sem se Stena Line představuje velkou část této zábavy.

 

Přečtěte si o nejlepších destinacích v Billundu a pak už se jen připravte na radovánky v pěti skvělých atrakcích v rámci jedné nezapomenutelné destinace.

 

LEGOLAND® Billund

Hlavní atrakcí je samozřejmě samotný LEGOLAND®: rozlehlý zábavní park, který v podstatě působí jako několik gigantických stavebnic LEGO®, které můžete objevovat na vlastní pěst. S více než 30 horskými dráhami rozmístěnými v devíti fantasy oblastech s odlišnou tematikou je tohle místo, kde se nadšení ze zábavního parku snoubí s nekonečnou představivostí, a tím zaujme všechny věkové kategorie.

 

Přečtěte si další informace o LEGOLANDu®.

 

LEGO ® House

LEGO® House, postavený v roce 2017, je ultra moderní, interaktivní a kreativní hřiště, kde na vás čeká 25 milionů kostek, ze kterých můžete postavit své vlastní mistrovské dílo. „Dům z cihel“ zahrnuje šest zážitkových oblastí, devět střešních teras, interaktivní restauraci a ještě mnohem, mnohem více.

 

Přečtěte si další informace o LEGO® House.

 

Lalandia® Resort

Lalandia je resort s kompletními službami, který vás přivítá v tropickém ráji přímo v srdci Billundu. Kromě luxusních pokojů a skvělého jídla najdete v tomto hotelu na kryté pláži Aquadome, největší vodní park ve Skandinávii plný tobogánů, jeskyní, dobrodružných bazénů a mnohých dalších atrakcí. Ve Winter World najdete také bowling, minigolf a kluziště. Tohle je místo, kde si celá rodina může skutečně společně hrát, hodovat a odpočívat.

 

Přečtěte si další informace o resortu Lalandia.

 

WOW Park

WOW PARK se ukrývá uprostřed bujných lesů u Billundu a představuje pohlcující zážitek, díky němuž se příroda stává jedním velkým hřištěm. Jeden den ve WOW PARKu vás zavede nad zem i pod zem – celá rodina bude nadšená z přejezdu visutých mostů do chatek v korunách stromů ve výšce 14 metrů nad zemí. Poté se v plné rychlosti snesete na zem a objevíte podzemní tunely. „WOW“ je opravdu slabé slovo!

 

Přečtěte si další informace o WOW Parku.

 

Givskud Zoo – Zootopia

 

20 minut od zdí LEGOLANDu® se nachází Givskud Zoo - Zootopia, která jistě osloví pravou divokou stránku vaší nátury. Vidět zde můžete nosorožce, zebry, lvy, žirafy i další zvířata. Zoo si můžete prohlédnout pěšky nebo v rámci safari s vlastním průvodcem. Jen si dejte pozor na prehistorické tvory, kteří číhají v dinosauřím parku, kde se dávná řvoucí historie řítí do moderní doby.

 

Přečtěte si další informace o Givskud Zoo.

 

Rezervujte si společně trajekt a ubytování přes Sembo.

V nádherném centru dánského Jutského poloostrova na vás čekají hrátky ve světě ninjů, princezen a divoké zvěře. V tropické oáze se zahřejete i v té nejponuřejší zimě. Adrenalinové zážitky začínají u jízd na horské dráze a končí objevitelskými cestami v oblacích. To vše na vás a...

Číst více Číst méně

1 destinace, 5 skvělých atrakcí

LEGOLAND® Billund Resort

Ušetřete až 20 %

Obrázek ubytování

Lalandia Billund

Obrázek ubytování

Hotel LEGOLAND®

Obrázek ubytování

Hotel Svanen

Obrázek ubytování

Refborg Billund Hotel

ATRAKCE V OKOLÍ

 

LEGOLAND®  je nejznámější atrakcí Billundu, ale během svého pobytu zde můžete dělat a vidět mnohem víc!

Zážitky ze stavebnice LEGO® přesahují zdi parku LEGOLAND® díky LEGO® House, praktickému kreativnímu hřišti, kde si z 25 milionů kostek můžete vytvořit vlastní mistrovské dílo. „Home of the Brick“ je obrovský monument kreativity, který podněcuje představivost se šesti zážitkovými zónami, devíti střešními terasami a hned několika hřišti. Kupte si vstupenku na stránkách legohouse.com, zajistěte si místo a ušetřete!

Po příjezdu do Dánska nečekáte tropický ráj, ale v Lalandia® Aquadome™ jeden naleznete. Největší skandinávský vodní park nabízí vzrušující tobogány, relaxační jeskyně, brouzdaliště a možnosti odpočinku pod pohupujícími se palmami při celoročních 30stupňových teplotách. Zahrajte si v prostředí Monky Tonky Land nebo vyzkoušejte bowling, minigolf i bruslení, než den zakončíte chutným jídlem v jedné z restaurací v Lalandia® Plaza. Při pobytu v hotelu Lalandia® máte v ceně vstup do plavecké a herní zóny.

WOW PARK se ukrývá uprostřed bujných lesů u Billundu a představuje pohlcující zážitek, díky němuž se příroda stává jedním velkým hřištěm. Jeden den ve WOW PARKU vás zavede nad zem i pod zem – celá rodina bude nadšená z přejezdu visutých mostů do chatek v korunách stromů ve výšce 14 metrů nad zemí. Poté se v plné rychlosti snesete na zem a objevíte podzemní tunely. Pro zážitek na ploše 40 fotbalových hřišť je „WOW“ slabé slovo. 

LEGOLAND® je proslulý tím, že spojuje draky, piráty, princezny, unikitty a nindži. Ale 20 minut odtud se nachází zoologická zahrada Givskud, která jistě osloví pravou divokou stránku vaší nátury. Vidět zde můžete nosorožce, zebry, lvy, žirafy i další zvířata, která vám pomohou přiblížit se k přírodě doslova na dosah. Zoo si můžete prohlédnout pěšky nebo v rámci safari s vlastním průvodcem. Jen si dejte pozor na prehistorické tvory, kteří číhají v dinosauřím parku, kde se dávná historie řítí a vrhá do moderní doby. 

Obrázek ubytování

Lalandia Billund

Obrázek ubytování

Hotel LEGOLAND®

Obrázek ubytování

Hotel Svanen

Obrázek ubytování

Refborg Billund Hotel

1 destinace, 5 skvělých atrakcí

LEGOLAND® Billund Resort

Ušetřete až 20 %

Prozkoumat více destinací

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.