Plujte trajektem do Dánska – skvělý způsob, jak si povyrazit!

Vydejte se trajektem ze Švédska se společností Stena Line a užijte si dovolenou v Dánsku.

 

Dánsko je malá země, která má ale obrovskou sílu a nabízí neuvěřitelná místa k prozkoumání – od pouští přes drsnou krajinu až po zelené kopce, půvabná městečka a kosmopolitní města a památky, které vás nadchnou. Je to země s úžasnou kulturou, jídlem a pobřežím, která je po celém světě proslulá svým designem, architekturou a novou severskou kuchyní.

 

Kodaň nabízí vše pro ty, kdo chtějí strávit dovolenou ve městě. Jedno z nejstarších evropských hlavních měst nabízí ohromující množství fascinující architektury, parků, gurmánských restaurací a dalších atrakcí. Výlet do zahrad Tivoli je nutností. Ve dne je park krásný, ale v noci se stává kouzelným, protože je osvětlen tisíci světly a vytváří pohádkovou atmosféru, která je opravdu jedinečná. 

 

Århus je druhé největší město Dánska, ale působí spíše pohodlným dojmem. Má bohatou historii, skvělé památky a atrakce, restaurace oceněné michelinskou hvězdou a báječné možnosti nakupování. Skagen, nejsevernější město Dánska, je úžasné město s bílými písečnými plážemi, tradičními žlutými domy, velkolepou krajinou a rušným kulturním životem.

 

Žádný výlet do Dánska se neobejde bez návštěvy originálního Legolandu.  Legoland® Billund je originální park Legoland®, kde můžete prozkoumat světoznámé stavby v miniaturní podobě, prožít chvíli jako kovboj na Divokém západě, rozhoupat palubu jako pirát nebo se chovat jako princezna ve fantastickém zámku – Legoland® je vysněnou atrakcí pro děti všech věkových kategorií, ale kouzlu tohoto místa propadl každý, kdo měl někdy v ruce LEGO®, dokonce i dospělí! 

 

Hotel a vodní park Reef ve Frederikshavnu je jedinečný vodní zábavní park pro celou rodinu, který se nachází v pěší vzdálenosti od přístaviště trajektů Stena Line. Užijte si vzrušující bazény s vlnami, tobogány, hudbu a teplý vánek prohánějící se v palmových listech v blahodárných tropických 32 stupních! Zaplavte si, šplhejte a potápějte se za pokladem nebo si jen zajděte do vířivek na zasloužený odpočinek.

 

Ať už jste milovníci aktivních zážitků, kteří hledají nádherné výhledy, milovníci městských dovolených nebo hledáte rodinnou dovolenou, Dánsko nabízí vše!

Vydejte se trajektem ze Švédska se společností Stena Line a užijte si dovolenou v Dánsku.

 

Dánsko je malá země, která má ale obrovskou sílu a nabízí neuvěřitelná místa k prozkoumání – od pouští přes drsnou krajinu až po zelené kopce, půvabná městečka...

Číst více Číst méně

Vyberte si trasu...

Užijte si výlet do Dánska

Od 91.11€ za jednosměrnou cestu, vozidlo a řidičem

Umístění přístavů

Map showing the routes to and from Denmark
Map showing the routes to and from Denmark

Přístav Frederikshavn se nachází na severovýchodním pobřeží Jutského poloostrova v severním Dánsku. Dostanete se k němu snadno po dálnici E45 a zastávka veřejné dopravy se nachází 20 minut chůze od terminálu. 

 

Upozornění: Nástup na palubu je u odjezdů mimo provozní dobu terminálu nebo u odjezdů na palubě Stena Vinga možný pouze ve vozidle. Nástup na palubu jako pěší cestující není u těchto odjezdů možný. 

Přístav Grenaa na východním pobřeží Jutského poloostrova se nachází na konci silnice č. 16, takže se sem snadno dostanete autem. Veřejná doprava nabízí vynikající spojení a zastávky se nacházejí v pěší vzdálenosti od terminálu.

 

Důležité informace: nelze cestovat jako pěší cestující z Grenaa.

Vybrané destinace

Vyberte si trasu...

Užijte si výlet do Dánska

Od 91.11€ za jednosměrnou cestu, vozidlo a řidičem

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.