LEGOLAND LEGO House Billund

Billund je místem, kde se zrodilo LEGO® a domovem známého zábavního parku LEGOLAND®. Zážitek LEGO® ale dalece překračuje zdi LEGOLANDu®, a to díky LEGO® House. Jde o interaktivní a kreativní hřiště, kde na vás čeká 25 milionů kostek, ze kterých můžete postavit své vlastní mistrovské dílo.  

 

Rezervujte si společně trajekt a ubytování přes Sembo.

 

LEGO® House je jedním z pěti důvodu, proč je LEGOLAND ® Billund Resort destinace, kterou nesmíte propásnout. Cesta tam se Stena Line přinese ještě víc zábavy. Plavte se s námi do přístavů Grenaa nebo Frederikshavn, a pak do centrálního Jutska a k vašemu budoucímu mistrovskému dílu dorazíte jen po krátké cestě autem. 

 

„Dům kostek“ s proslulým několikapatrovým Stromem tvořivosti v jeho středu je skutečně místem, kde můžete popustit uzdu své fantazii. LEGO® House sídlí v moderním zařízení s elegantním skandinávským designem, ve kterém najdete čtyři Zážitkové zóny, kde mohou stavitelé svou tvořivost využít na maximum. Mezitím se můžete zchladit na devíti různých střešních hřištích a zamyslet se nad novými výtvory.  


 
Chcete „potravu, co nakopne mozek“? Zarezervujte si stůl v Mini Chef, interaktivní restauraci, kde si strávnici „postaví“ z kostek vlastní jídlo a na stolním počítači si je objednají. Jakmile je jídlo připravené, přinesou vám ho příjemní robotičtí číšníci.  


 
Kromě kreativních a herních oblastí se v LEGO® House nachází Galerie mistrovských děl s malými i velkými výtvory, muzeum zachycující historii známých kostek a samozřejmě gigantická prodejna LEGO®.  


 
LEGO® House je opravdu úžasným památníkem tvořivosti ducha a také povinností pro každého, kdo se někdy zadíval na barevnou kostku a spatřil nekonečně mnoho možností. 

 

Rezervujte si společně trajekt a ubytování přes Sembo.

Billund je místem, kde se zrodilo LEGO® a domovem známého zábavního parku LEGOLAND®. Zážitek LEGO® ale dalece překračuje zdi LEGOLANDu®, a to díky LEGO® House. Jde o interaktivní a kreativní hřiště, kde na vás čeká 25 milionů kostek, ze kterých můžete...

Číst více Číst méně

Vítejte v Home of the Brick

Ušetřete až 20 %

Obrázek ubytování

Hotel LEGOLAND®

Obrázek ubytování

LEGOLAND® Holiday Village

Obrázek ubytování

Hotel Svanen

Obrázek ubytování

LEGOLAND Castle Hotel DENMARK

Obrázek ubytování

The Lodge Billund

Obrázek ubytování

Legoland Ninjago Cabins

Vítejte v Home of the Brick

Ušetřete až 20 %

Prozkoumat více destinací

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.