Zarezervovat

LEGOLAND BILLUND Dánsko

Návštěva Dánska největší zábavní park

LEGOLAND® je snem dětí, ale všichni, kteří zažili kouzlo kostek LEGO®, zde budou očarováni. Již jako děti, jsme my dospělí, zažili dobu LEGO® s městy, krajinami a budovami z těchto kostek.

 

Dnes je největší dánský zábavní park ještě větší. S více než 55 úžasnými atrakcemi a vzrušujícími dobrodružstvími pro celou rodinu tvoří dílo, které je postaveno z 60 milionů kostek. Cestujte ze Švédska do Dánska přes Varberg-Grenå nebo Göteborg-Frederikshavn.

 


Tobogány a rodinné vyjížďky do zábavního parku s tématickými oblastmi & miniaturním světě vyrobené z Lega
Haunted House Legoland
THE HAUNTED HOUSE


Z hluboka se nadechněte a vpližte se do strašidelného domu The Haunted House, Legoland. Během strašidelné cesty přes tento dům můžete lovit duchy v začarovaném zrcadlovém labyrintu – ale dávejte si pozor, abyste nezabloudili nebo se neusmáli k smrti během této cesty.


ATLANTIS BY SEA LIFE™
ATLANTIS BY SEA LIFE™


Připojte se k výpravě do tajemného města Atlantidy od SEA LIFE™, Legoland. Objevte vzrušující podmořský svět s ponorkami, vraky, živými žraloky a tropickými rybami a poklady s drahými kameny.


legoland-polarland
POLARLAND

 

Naskočte na sněžný skútr a vydejte se společně s rodinou na vzrušující cestu na horské dráze přes novou velkou krajinu Polar Land, kde Vás čekají zvířata a živí tučňáci z LEGO®. Horská dráha Polar X-plorer je největší atrakcí vybudovaná v LEGOLANDU®!

 

legoland-the-temple
THE TEMPLE


Hon za pokladem v CHRÁMU! Naskočte do džípu a vydejte se s rodinou na divokou honbu za pokladem v CHRÁMU. Projíždějte přes děsivě vzrušující chrám v honbě za skrytými poklady.