Zarezervovat

Resort LEGOLAND® Billund

Mnohem víc než jen LEGOLAND®

Resort LEGOLAND® Billund nabízí několik nejoblíbenějších rodinných destinací v celém Dánsku. Během hodiny jízdy můžete navštívit královský hrad, zoologickou zahradu, vikingskou vesnici, dánské písečné pláže, velrybí safari a mnoho dalšího.


Ninjago Legoland
Lego® Ninjago® World

LEGO® Ninjago® World vám umožní vyzkoušet ninjovské dovednosti v akci. Musíte být opravdu mrštní, abyste prošli Lloydovo laserové bludiště a byli připraveni na největší výzvu – jízdu Ninjago®. Musíte ovládnout čtyři prvky: oheň, světlo, zemi a led.


 chlapec sleduje horská dráha
DUPLO® LAND

Barevné hřiště o ploše přesahující 500 m2 pro naše nejmenší. Všechno je postavené ze stavebnice DUPLO®, jen 15krát větší! Největší atrakce jsou určitě Duplo® Express, Duplo® Aircraft, LEGONDOL® – bez omezení délky.

 rodina prohlížení ryb v akváriu
Imagination Zone

If you want to see real sharks and fish in every color, then Atlantis by SEA LIFE® is the place for you. Watch full-length movies at Scandinavia's largest 4D cinema. Don't miss out on new LEGO NINJAGO®, only displayed at LEGOLAND® . Atlantis. Please note that the 4D films have different age limits so check before you purchase tickets.

 lidé baví na horské dráze
Zóna pro fantazii

Pokud chcete vidět opravdové žraloky ve všech barvách, pak je Atlantis by SEA LIFE® místem pro vás. Zhlédněte některý z celovečerních filmů v největším 4D kině ve Skandinávii. Nenechte si ujít filmovou novinku LEGO NINJAGO® , kterou můžete vidět jedině v zábavním parku LEGOLAND® . Atlantis. Upozorňujeme, že 4D filmy mají jiné věkové omezení, proto se o nich informujte před nákupem vstupenek.

 dívka s kouzelníkem a fialovým křišťálovou kouli
Městečko LEGOREDO

V městečku LEGOREDO® zažijete na vlastní kůži Divoký západ! Čekají vás v něm hry s kovboji, indiány a zlatokopy. Vyhrňte si rukávy a jděte hledat zlato. Pokud se vám podaří najít zlatý valoun, můžete ho roztavit a vyrobit z něj medaili, abyste měli něco na památku! Hoňte se za duchy v kouzelném zrcadlovém bludišti na tajuplné cestě Strašidelným domem.

 chlapec prozkoumávající miniminální město vyrobené z Lego
Miniland

Miniland je skutečným srdcem parku LEGOLAND®. Obsahuje náš úžasný svět ve zmenšené podobě, v němž můžete hledat známé budovy a místa postavená z 20 milionů kostek stavebnice LEGO®. Nenechte si ujít letošní novinku, NEJVYŠŠÍ BUDOVU NA SVĚTĚ. Na vlastní oči můžete spatřit pět nejvyšších budov na světě postavených zcela ze stavebnice LEGO®.

 rodina s pirátem v lodi
Piratland

Napněte plachty nebo se vytáhněte na ochoz majáku. Je tu spousta bomb a děl na ochranu před piráty. Vezměte rodinu na projížďku v pirátské lodi a střílejte po ostatních plavidlech nebo prozkoumejte pirátskou jeskyni kapitána Rogera!

 lidé baví na horské dráze
Polarland

Polarland je plný opravdových tučňáků! Navštivte přednášku v Zátoce tučňáků, na které se dozvíte něco o těchto zajímavých vodních ptácích. Projeďte se na horské dráze Polar X-plorer, která se žene rychlostí neuvěřitelných 65 km/h a zažijete na ní volný pád z 5 metrů. Najdete tady také nejúžasnější pilotní školu, ve které si můžete vytvořit vlastní vzdušný výlet!

 chlapci hrají v bazénu s jetski
Adventure Land

Adventure Land bude výzvou pro celou vaši rodinu. Čeká na vás spousta zábavy a vzrušujících zážitků. Zúčastněte se soutěže o hašení požáru na čas nebo vezměte celou rodinu na napínavou honbu za pokladem. Milovníci rychlé jízdy, kteří se nebojí trochu se namočit, si nesmí nechat ujít atrakci Závodníci v džungli!