Zarezervovat

Zoo a safari Givskud

Zoologická zahrada, safari a dinosauři – pouhých 20 minut autem od parku Legoland®

Zažijte vzrušující safari ve vlastním autě a pozorujte lachtany, nosorožce, zebry, žirafy a spoustu dalších zvířat přímo z okna vašeho automobilu! Je tu více než 50 živočišných druhů a celkem přes 700 zvířat. Zoologickou zahradu můžete projít také pěšky a spatřit v ní slony a vlky. Máte rádi dinosaury? Tak se zajděte podívat na 50 těchto zvířat ve skutečné velikosti vystavených v dinosauřím parku. V zoologické zahradě GIVSKUD můžete pozorovat zvířata opravdu zblízka!


 prehistorický chlupatý mamut
Návrat do doby ledové

Výstava „Návrat do doby ledové“ rozhodně stojí za to. Umožní vám podívat se, jak se po zemi proháněli mamuti a huňatá rohatá zvířata.

 Rodina běží od T-Rex v parku Dinosaur v Zoo Givskud, Dánsko.
Přes 50 dinosaurů!

Prohlédněte si největší a nejoblíbenější dinosauří park v Dánsku. Je v něm přes 50 dinosaurů v původní velikosti! Součástí expozice je největší býložravý dinosaur dlouhý až 40 metrů a nejnebezpečnější predátor druhohor, Tyrannosaurus rex.


 dvě lvíčata při pohledu na fotoaparát
Lví park

V rámci safari zoologické zahrady GIVSKUD máte možnost si prohlédnout lvy velmi zblízka. Projeďte autem přes lví park nebo nasedněte na autobus do zvířecího parku a pozdravte krále zvířat.

 Dívka se usmívá na zvíře zoo
Možnost vidět zvířata zblízka

Využijte možnosti podívat se na zvířata opravdu zblízka. Když budete mít štěstí, můžete pomoct pečovatelům s krmením velbloudů!

 rodina lidí sledujících rodinu opic v zoo, kdo je chytřejší?
Aporna

Když budete v zoologické zahradě, určitě nezapomeňte navštívit magoty bezocasé (makaky magoty), kteří se venku toulají po celý rok.


 gorila a její potomci seděli na trávě
Mláďata zvířat

V zoologické zahradě GIVSKUD se zvířatům rodí mláďata po celý rok. Při prohlídce zoo tak máte skvělou příležitost si je prohlédnout.