Zarezervovat

Plavba do Irska


Pokud chcete cestovat s automobilem do Irska, plavba trajektem se společností Stena Line je ideální volbou. Nejprve vás čeká cesta do Anglie po trase Hoek van Holland – Harwich, poté se budete plavit 6–8 hodin do jednoho z přístavů v Irském moři. 


Pokud si na dovolenou berete automobil nebo plánujete okružní jízdu po Irsku, můžete trasy různě kombinovat. • Cairnryan - Belfast
  Stena Superfast VII

  Stena Superfast VII je největší a nejluxusnější trajekt do Skotska, který je v Irském moři bezkonkurenčně nejlepší. Cesta trvá pouhé 2 hodiny a 15 minut a denně na trase Belfast–Cairnryan vypravíme až 12 plaveb, ze kterých si vybere každý.

  Restaurace
  Shopping
  Stena Plus
  Day And Night
  Nekuřácké prostory

  Další informace

  Stena Superfast VIII

  Stena Superfast VIII je největší a nejluxusnější trajekt do Skotska, který je v Irském moři bezkonkurenčně nejlepší. Cesta trvá pouhé 2 hodiny a 15 minut a denně na trase Belfast–Cairnryan vypravíme až 12 plaveb, ze kterých si vybere každý.

  Restaurace
  Shopping
  Stena Plus
  Day And Night
  Nekuřácké prostory

  Další informace

  Holyhead - Dublin Port
  Stena Adventurer

  U trajektu Stena Adventurer si můžete vybrat ze dvou plaveb denně na trase Holyhead–Dublin oběma směry. Cesta trvá 3 hodiny a 15 minut a je pohodlná a příjemná. Můžete využít mnoho našich skvělých palubních služeb, jako jsou filmy zdarma, zábava pro děti a výtečně připravené pokrmy a nápoje.

  Nekuřácké prostory
  Restaurace
  Kino
  Stena Plus
  Shopping
  Připojení Wi-Fi

  Další informace

  Stena Estrid

  Stena Estrid je nejčerstvější přírůstek do naší flotily na trase Holyhead – přístav Dublin. Každý den vyráží na několik plaveb, které zvládne i za pouhé 3 hodiny a 30 minut. Cestující mají k dispozici fantastické vybavení. Cestu mohou strávit v pohodlných kajutách, kavárně Barista Coffee House, baru a restauraci Metropolitan, salonku Hygge Recline, nakupováním nebo ve volně přístupném kině. Pro cestující s handicapem jsou připraveny toalety na palubě 7 se speciálními klíči Radar Key a pro rodiny salonek s dětským herním koutem. Rezervovat si můžete také místo v luxusním salonku Stena Plus s pohodlnými sedačkami, bezplatným připojením Wi-Fi a drobným občerstvením, nápoji, novinami a časopisy zdarma. Bezplatná síť Wi-Fi je dostupná ve všech hlavních prostorách pro cestující na palubě, abyste mohli být ve spojení se světem i uprostřed Irského moře.

  Restaurace
  Kino
  Stena Plus
  Restaurace
  Obchod
  Připojení Wi-Fi

  Další informace

  Liverpool - Belfast
  Stena Edda

  Stena Edda je nejčerstvější přírůstek do naší flotily na trase Liverpool - Belfast. Každý den vyráží na několik plaveb, které zvládne i za pouhé 8 hodiny. Cestující mají k dispozici fantastické vybavení. Cestu mohou strávit v pohodlných kajutách, kavárně Barista Coffee House, baru a restauraci Metropolitan, salonku Hygge Recline, nakupováním nebo ve volně přístupném kině. Pro cestující s handicapem jsou připraveny toalety na palubě 7 se speciálními klíči Radar Key a pro rodiny salonek s dětským herním koutem. Rezervovat si můžete také místo v luxusním salonku Stena Plus s pohodlnými sedačkami, bezplatným připojením Wi-Fi a drobným občerstvením, nápoji, novinami a časopisy zdarma. Bezplatná síť Wi-Fi je dostupná ve všech hlavních prostorách pro cestující na palubě, abyste mohli být ve spojení se světem i uprostřed Irského moře.

  Další informace

  Stena Mersey

  Na palubě trajektu Stena Mersey můžete cestovat z Liverpoolu do Belfastu pohodlně a stylově. Nedávno modernizovaný trajekt Stena Merseynyní na svých palubách nabízí spoustu fantastických služeb, díky nimž bude vaše plavba příjemná a pohodlná. Plavba trvá přibližně 8 hodin a v obou směrech můžete si zvolit denní či noční spoj. Pohodlně se usaďte, odpočívejte a vychutnávejte si všechny výhody trajektu Stena Mersey.

  Restaurace
  Shopping
  Stena Plus
  Day And Night
  Nekuřácké prostory

  Další informace

  Fishguard - Rosslare
  Stena Europe

  Trajekt Stena Europe nabízí pohodlné cestování mezi Irskem a Británií na trase Fishguard–Rosslare a vyplouvá v obou směrech dvakrát denně. Plavba trvá 3 hodiny a 30 minut. Pohodlně se usaďte a odpočiňte si v našem exkluzivním salónku Stena Plus, zajděte si na šálek kávy do kavárny Barista Coffee House nebo si vyrazte na nákupy. Jen si to představte, tolik možností pohromadě! Na palubě trajektu poskytujeme bezplatné připojení Wi-Fi, takže můžete po celou cestu po Irském moři nerušeně surfovat na vlnách internetu.

  Day And Night
  Restaurace
  Stena Plus
  Shopping
  Kino
  Připojení Wi-Fi
  Nekuřácké prostory

  Další informace

  Cherbourg - Rosslare
  Stena Horizon

  S trajektem Stena Horizon vyrazíte na cesty snadno a rychle. Nabízíme nejnižší ceny a možnost výběru z plaveb na palubě Stena Horizon každý týden. Do cíle dorazíte svěží a připravení na další cestu, a protože neúčtujeme žádné dodatečné poplatky za zavazadla, můžete si sbalit vše.

  Restaurace
  Shopping
  Nekuřácké prostory
  Stena Plus
  Kino

  Další informace