Zarezervovat

Dovolená v Irsku

Udělejte si výlet Irska


Nezapomenutelná dovolená v Irsku začíná v moderním přístavu zvaný Rosslare, přestupovém místě pro cestovatele z Wallesu a z Francie a v populární destinaci pro sportovně založené.


Hlavní město Irska Dublin oplývá přátelskou atmosférou a nabízí mnoho zábavy všeho druhu. Navštivte pověstné hospody s lahodným pivem a živou tradiční hudbou. Po prohlídce muzea Guinness Storehouse absolvujte nezapomenutelnou Viking Splash Tour na obojživelném vozidle.


Z Dublinu zajeďte do nedalekého Dun Laoghaire, skvostného přístavu, který je obklopen okouzlující vysočinou. Pak se vydejte na delší cestu do Belfastu, hlavního města Severního Irska. Je proslulý stavbou Titaniku, Gulliverovými cestami, ale i desítkami veřejných parků. Vist na starobylé město Dublinu, irském hlavním městě
Počasí v Irsku

 

Počasí v Irsku je nepředvídatelné, proměnlivé a převážně mokré. Přímořské podnebí s poměrně teplými zimami a chladnějšími léty a počasí se dá popsat jako notoricky proměnlivé. Během celého roku je často zataženo a slunečných dnů v Irsku není moc.Všechny stinné stránky však mají i svá pozitiva. 

 

V Irsku sice stále prší ale díky tomu je tato země také tak překrásně smaragdově zelená. Je to cena, která se platí za tak nádhernou a jedinečně svěží přírodu. Zabalte si tedy pláštěnky a vyrazte se Stena Line za krásami Irska.

 

 

 

 

 

Návštěva historických památek v Irsku
Mapa Irska


Vydejte se se Stena Line do Irska! Nezapomenutelná dovolená v Irsku začíná v moderním přístavu zvaný Rosslare, přestupovém místě pro cestovatele z Wallesu a z Francie a v populární destinaci pro sportovně založené. Hlavní město Irska Dublin oplývá přátelskou atmosférou a nabízí mnoho zábavy všeho druhu. Navštivte pověstné hospody s lahodným pivem a živou tradiční hudbou. 


Z Dublinu zajeďte do nedalekého Dun Laoghaire, skvostného přístavu, který je obklopen okouzlující vysočinou. Vydejte se na cestu do Belfastu, hlavního města Severního Irska. Je proslulý stavbou Titaniku, Gulliverovými cestami, ale i desítkami veřejných parků. A nezapomente mapu Irska!