Zarezervovat

Trajekt do Anglie a Skotska

dovolené se Stena Line

Anglie a Skotsko mají díky dramatické krajině, pestré kultuře a hudbě co nabídnout každému cestovateli. Vydejte se trajektem do Anglie a Skotska a poznejte nejen přístavní město Liverpool, který je, především v oblasti populární hudby, uznáván jako kulturní centrum, a to nejen díky skupině Beatles, která tu vznikla.


Pak se trajektem přes Irské moře z Velké Británie do Irska a užít vše, co tato krásná země nabízí
irské moře

Z Anglie se trajektem dopravíte až do skotského městečka Cairnryan, obklopeného věčně zelenou krajinou, které nabízí ubytování v karavanech, což ocení nejen rodiny s dětmi. Pokud se vylodíme v největším Waleském přístavu Holyhead, nemůžeme opomenout námořnické muzeum a přístavní maják.

 

Tato a mnohá další anglická a skotská města vám učarují při vaší dovolené se Stena Line.

 Pokud chcete dostat pryč od všeho a vidět divokost Skotska pak budete muset navštívit Isle of Skye
Počasí v Anglii a ve Skotsku

 

Počasí v Anglii ani ve Skotsku nikdy nepodceňujte a vždy s sebou mějte teplejší oblečení a deštník. S deštěm je třeba počítat častěji na západě země. Naopak k nejsušším patří oblasti na jihovýchodě Anglie. Počasí na celých Britských ostrovech je sice velmi proměnlivé, ale zato poměrně mírné, což způsobuje teplý Golfský proud. 

 

Západní skotské ostrovy a Lake Distrikt jsou proslulé mírnými zimami a teplotami kolem 6°C. Severovýchod Skotska má zimy o něco chladnější. Nejvhodnější dobou k návštěvě obou těchto zemí je období od dubna do září.

 

V této době také můžete využít širokou nabídku výletů, které nabízí společnost Stena Line.

 

 

 Existuje tolik fantastických sitghts k návštěvě v Londýně
Euro víkend v Londýně

Rádi byste se podívali do slavné britské metropole, ale nemáte právě času nazbyt? Využijte široké nabídky služeb společnosti Stena Line a vydejte se na euro víkend do Londýna! Poznejte jeho historické památky, skvostná divadla, zajímavé galerie a muzea a nechte se uchvátit jeho bohatou historií.

 

Čeká na vás slavný Buckinghamský palác, Big Ben, pevnost Tower s nedalekým Tower Bridge či Westminsterksý palác a jeho opatství. Na nákupy se zastavte na Oxford Street a před odjezdem nezapomeňte na zhlédnutí muzikálu na West Endu. Hlavní město Velké Británie má zkrátka pro každého něco a zcela určitě nezklame ani ty nejnáročnější návštěvníky.