Zarezervovat

Nákupy v Anglii

Skvělými Nákupy

Do Anglie se nejezdí pouze za památkami a turistikou, ale čím dál více také za skvělými nákupy. Není divu, vždyť většina zboží zde vyjde mnohem levněji než kdekoliv jinde. Nákupy v Anglii se tedy rozhodně vyplatí, stejně jako doprava do Anglie se společností Stena Line.


 Rušných ulic London City
Obibenou Oxford Street

Nejfrekventovanějším zbožím v Anglii je rozhodně oblečení a vyráží se za ním především do Londýna na oblíbenou Oxford Street. Jedná se o několikakilometrovou ulici, která je protkána nákupními domy známých značek, jakými jsou Debenhams, Dorothy Perkins či Next.

 

Díky nízkým cenám patří ale mezi nejvyhledávanější obchody v Anglii řetezce TK Maxx a Primark. Na své si ale přijdou i ti, kteří nepřijeli za slevami, nýbrž za opravdu luxusním zbožím.

 Londýn je známý po celém světě pro své nákupy, od high-end módy na bleších trzích, Londýn má všechno
Slavných Návrhářů

Pokud se k takovým nákupním turistům řadíte i vy, neměli byste opomenout návštěvu nejluxusnějšího obchodního domu v Anglii – Harrods. Říká se, že v tomto obchodním domě seženete vše, co si usmyslíte.

 

Do podobné kategoie spadá i obchodní dům Selfridges, který stojí na Oxford Street již víc než jedno století, a kde jsou v podobě drahého a konzervativního luxusu zastoupeny různé světoznámé značky. Modely od slavných návrhářů z celého světa pak najdete i v obchodním domě Harvey Nichols.

 nakupující těší den venku
Pod Jednou Střechou

Milovníci nákupů pod jednou střechou se pak budou jistě cítit jako ryba ve vodě v Bluewater v Kentu, kde je na jednom místě seskupeno až neuvěřitelné množství obchodů s nejrůznějším zbožím. A až se budete po dlouhém dni plném nákupů cítit unaveni, můžete navštívit jednu z padesáti restaurací, kaváren a barů.

 

Za nákupy v Anglii se ale jezdí i do Manchesteru a jeho obrovského nákupního centra Trafford Centre, kde najdete nejen neuvěřitelné množství obchodů snad se vším, na co si vzpomenete, ale i spoustu restaurací, kino s několika sály nebo zábavní centrum nabízející aktivity pro celou rodinu.

 Nákupní centrum Bull Ring v Birminghamu
Birmingham

Ani slavný Birmingham však nákupy vyhledávající turisty nezklame.

 

Nejlepším místem pro tyto účely je rozhodně Bullring, impozantně vyhlížející nákupní centrum a více než 160 nejrůznějšími obchody a restauracemi, které bez pochyby uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

 

Anglie a její nejlepší oblečení už čekají, stačí si jen rezervovat lístek u společnosti Stena Line a můžete vyrazit na nákupy.