Zarezervovat

Nákupy v Anglii

Skvělými Nákupy

Do Anglie se nejezdí pouze za památkami a turistikou, ale čím dál více také za skvělými nákupy. Není divu, vždyť většina zboží zde vyjde mnohem levněji než kdekoliv jinde. Nákupy v Anglii se tedy rozhodně vyplatí, stejně jako doprava do Anglie se společností Stena Line.


 Rušných ulic London City
Obibenou Oxford Street

Nejfrekventovanějším zbožím v Anglii je rozhodně oblečení a vyráží se za ním především do Londýna na oblíbenou Oxford Street. Jedná se o několikakilometrovou ulici, která je protkána nákupními domy známých značek, jakými jsou Debenhams, Dorothy Perkins či Next.

 

Díky nízkým cenám patří ale mezi nejvyhledávanější obchody v Anglii řetezce TK Maxx a Primark. Na své si ale přijdou i ti, kteří nepřijeli za slevami, nýbrž za opravdu luxusním zbožím.

 Londýn je známý po celém světě pro své nákupy, od high-end módy na bleších trzích, Londýn má všechno
Slavných Návrhářů

Pokud se k takovým nákupním turistům řadíte i vy, neměli byste opomenout návštěvu nejluxusnějšího obchodního domu v Anglii – Harrods. Říká se, že v tomto obchodním domě seženete vše, co si usmyslíte.

 

Do podobné kategoie spadá i obchodní dům Selfridges, který stojí na Oxford Street již víc než jedno století, a kde jsou v podobě drahého a konzervativního luxusu zastoupeny různé světoznámé značky. Modely od slavných návrhářů z celého světa pak najdete i v obchodním domě Harvey Nichols.

 nakupující těší den venku
Pod Jednou Střechou

Milovníci nákupů pod jednou střechou se pak budou jistě cítit jako ryba ve vodě v Bluewater v Kentu, kde je na jednom místě seskupeno až neuvěřitelné množství obchodů s nejrůznějším zbožím. A až se budete po dlouhém dni plném nákupů cítit unaveni, můžete navštívit jednu z padesáti restaurací, kaváren a barů.

 

Za nákupy v Anglii se ale jezdí i do Manchesteru a jeho obrovského nákupního centra Trafford Centre, kde najdete nejen neuvěřitelné množství obchodů snad se vším, na co si vzpomenete, ale i spoustu restaurací, kino s několika sály nebo zábavní centrum nabízející aktivity pro celou rodinu.

Bull Ring Birmingham
Birmingham

Ani slavný Birmingham však nákupy vyhledávající turisty nezklame.

 

Nejlepším místem pro tyto účely je rozhodně Bullring, impozantně vyhlížející nákupní centrum a více než 160 nejrůznějšími obchody a restauracemi, které bez pochyby uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

 

Anglie a její nejlepší oblečení už čekají, stačí si jen rezervovat lístek u společnosti Stena Line a můžete vyrazit na nákupy.