Zarezervovat
Coronavirus/COVID-19 Nošení Roušek

Jsme přijali několik mimořádných bezpečnostních opatření k zajištění bezpečné a pohodlné plavby pro všechny naše zákazníky. V souladu s doporučeními zdravotnických úřadů je povinné nošení roušek v našich přístavech a na palubě našich trajektů, z Británie a Irského moře a na všech trasách mezi Dánskem a Švédskem kde není možné dodržovat pravidla sociálního distancování. Odpovědi na různé otázky, které můžete mít, najdete na naší stránce s nejčastějšími dotazy nebo na stránce věnované bezpečné plavbě. Máte rovněž možnost změnit svou rezervaci online. Čtěte další informace a cestovní podmínky týkající se koronaviru.

Cesta do Anglie

Cestovat do Anglie Trajektem

Na dovolené v Anglii a Skotsku byste neměli opomenout hlavní města – Londýn a Edinburgh. K nejoblíbenějším londýnským atrakcím patří Buckinghamský palác, pevnost Tower, most Tower Bridge, kolo London Eye a mnoho dalších. Edinburgh zase láká impozantním hradem a katedrálou.

 

Za návštěvu stojí i skotské Glasgow, které získalo v roce 1990 titul „Evropské hlavní město kultury“, nebo anglický Manchester, které potěší nejen fotbalové fanoušky. K návštěvě Angie a Skotska doporučujeme využít služeb společnosti Stena Line.

 


Reklamní banner na trase Harwich do Holandska s 69 EUR na auto a řidiče s vlajkami vlajícími ve větru
Stena Line Harwich do Holandska Route Map