Nepřehlédněte

Vědět před odjezdem - všechny nejnovější cestovní rady a vstupní požadavky na vaši cestu.

Přístav Belfast (do Liverpoolu)

Přístav Belfast (VT2) se nachází na příhodném místě v blízkosti dálniční sítě u dálničního sjezdu 1 z dálnice M2 (kruhový objezd Fortwilliam), takže se snadno dostanete do všech částí Irska.

Tickets & reservations

Image
Title
Jízdenky a rezervace

Toilets

Image
Title
Toalety

Baby changing facilities

Image
Title
Prostory pro přebalování dětí

Passenger Lounge

Image
Title
Salónek pro cestující

Coffee shop

Image
Title
Kavárna

Vending machines

Image
Title
Prodejní automaty

Wi-Fi

Image
Title
Wi-Fi zdarma

Disability assistance

Image
Title
Pomoc hendikepovaným

Short Term Car Park (Free)

Image
Title
Krátkodobé parkoviště (zdarma)

Drop off area

Image
Title
Prostor pro vysazení

Disabled toilets

Image
Title
Toalety pro hendikepované

Místo

GPS: 54,630042, -5,892759

 

Terminál Stena Line Belfast se nachází na příhodném místě v blízkosti dálniční sítě u dálničního sjezdu 1 z dálnice M2 (kruhový objezd Fortwilliam). Na dálnicích a silnicích v okolí je přístav jasně označený „Stena Line“, což vám pomůže nás snadno najít.

 

K dispozici je parkoviště s krátkodobým stáním s omezeným počtem míst. Další místa jsou k dispozici u terminálu Belfast – Cairnryan, který je odtud vzdálen zhruba 1,5 km.

 

Všechny osoby, které vstupují do tohoto parkoviště nebo jej používají, tak činí na vlastní nebezpečí. Společnost Stena Line není v žádném případě zodpovědná za ztráty, zranění nebo škody, které utrpíte, ani za ztráty či poškození vozidel a jejich obsahu, které zůstaly na parkovišti.

Neexistuje žádné přímé vlakové spojení s terminálem Stena Line v Belfastu

Společnost Translink provozuje autobusovou linku Metro č. 96 z ulice Upper Queen Street poblíž městské radnice směrem k ulici West Bank Road. K dispozici je i zpáteční linka. Cesta trvá přibližně 22 minut. Pro informace o jízdním řádu klikněte sem.

 

Upozornění: Terminál Stena Line linky z Belfastu do Liverpoolu se nachází uprostřed West Bank Road. Terminál Stena Line linky z Belfastu do Cairnryanu se nachází na konci West Bank Road.

Taxi si lze objednat předem prostřednictvím webu FonaCAB

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.