Zarezervovat

Stena Embla

Stena Embla je nejčerstvější přírůstek do naší flotily na trase Liverpool - Belfast. Každý den vyráží na několik plaveb, které zvládne i za pouhé 8 hodiny.


Navrženo ve Švédsku vám na míru

Navrženo ve Švédsku vám na míru


Trajekt Stena Embla je novou definicí cestování trajektem a do Irského moře vnáší přístup „lagom“ (což švédsky znamená „tak akorát“).


Nahlédněte do interiéru ve skandinávském stylu, pokochejte se neskutečnými salónky a dechberoucími výhledy. Nechte se okouzlit působivým atriem a Sky Barem a také novou úrovní klidu a pohody v salónku Hygge a větším a luxusnějším salónku Stena Plus.

Místnost jen a jen pro vás

Místnost jen a jen pro vás


Náš výběr vnitřních i venkovních kajut vás přiměje nechat se hýčkat opravdovými polštáři a dokonalými postelemi. V každé kajutě je dále sociální zařízení, ručníky a sprchový gel, pracovní stůl a televize se zábavním systémem.


Máte chuť na něco luxusnějšího? Pak vám jistě bude vyhovovat nová luxusní kajuta. Tato varianta zahrnuje vše, co je v našich kajutách standardně, a k tomu víc prostoru, manželskou postel, přímý přístup na palubu, vybavení pro přípravu čaje/kávy a malou ledničku s balenou vodou. Je to exkluzivní prostor, v němž se můžete natáhnout a odpočinout si, abyste do cíle dorazili odpočatí a připravení na další cestu.

Plánek paluby
Plánek paluby

Na palubě trajektu Stena Embla toho můžete hodně vidět i dělat! Prohlédněte si plánky palub 7, 8 a 9, abyste při cestování nevynechali žádnou fantastickou službu.


Stena Embla

Nabízíme výběr ze dvou plaveb denně od Liverpool do Belfast.

Druh plavidla

Délka 215m / 705 ft

Rok výroby 2020

Kapacita pro vozidla 120

Kapacita pro pasažéry 1000