Přístav Göteborg (do Kielu)

Elof Lindälvs gata, 414 55, Gothenburg, Sweden
Elof Lindälvs gata, 414 55, Gothenburg, Sweden

Společnost Stena Line má v Göteborgu k dispozici dva terminály, jeden ve směru na Frederikshavn v Dánsku a druhý terminál slouží cestujícím, kteří míří do Kielu v Německu. Terminál do Německa se nachází dále na západě na řece Götě, poblíž mostu Älvsborgsbron. Terminál je ze silnice E6 dobře značený a dostanete se k němu také tramvají.

Otevírací doba

pondělí - pátek: 14:00 - 18:45

sobota & neděle: 14:00 - 17:45

Tickets & reservations

Image
Title
Jízdenky a rezervace

Toilets

Image
Title
Toalety

Passenger Lounge

Image
Title
Salónek pro cestující

Wi-Fi

Image
Title
Wi-Fi zdarma

Disability assistance

Image
Title
Pomoc hendikepovaným

Short term car park (payable)

Image
Title
Krátkodobé parkoviště (placené)

Long term car park (payable)

Image
Title
Dlouhodobé parkoviště (placené)

Drop off area

Image
Title
Prostor pro vysazení

Disabled toilets

Image
Title
Toalety pro hendikepované

Místo

GPS: 57,6938, 11,9144

 

Jeďte po dálnici E6 ze severu směrem na Malmö a za tunelem Tingstadstunneln sjeďte na výjezdu na Frederikshavn. Jeďte podle ukazatelů s velkým symbolem trajektu a pokračujte na Frölunda Centre (jih) přes tunel Göta (E45). Poté byste měli sledovat značení na Kiel, Klippan, Mariaplan a odbočit doprava na Jaegerdorff.

Pokud jedete z jihu po dálnici E6, měli byste sjet výjezdem směrem na Gårda jih, Orgryte a poté sledovat značení se symbolem trajektu.

 

Parkování

Parkovací místa najdete přímo před hlavním trajektovým terminálem společnosti Stena Line. Vezměte na vědomí, že parkoviště může být za špatného počasí zaplaveno, takže parkování je na vaše vlastní riziko.

Další možnosti parkování najdete na webu q-park.se/tysklandserminalen

 

Poplatky za parkování

za den: 120 SEK

Na hlavní nádraží v Göteborgu dojedete z mnoha švédských destinací. K trajektovému terminálu společnosti Stena Line se z centra Göteborgu dostanete tramvají číslo 3 nebo 9 – vystupte na zastávce Jaegerdorffsplatsen.

 

Cesta pěšky k terminálu z tramvajové zastávky trvá přibližně 5 minut.

Na trajektový terminál společnosti Stena Line se můžete dostat autobusem – vystupte na zastávce Jaegerdorffsplatsen.

 

Od této autobusové zastávky vám to bude trvat přibližně 5 minut pěšky podle značení. Případně dojedete tramvajemi číslo 3 nebo 9 přímo k hlavnímu vlakovému nádraží.

 

Více informací najdete na webu www.vasttrafik.se

Vedle nástupiště na hlavním vlakovém nádraží a také přímo před autobusovým nádražím můžete chytit taxi. Případně si můžete taxislužbu předem rezervovat na telefonním čísle +46 3 165 0000.

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.