Přístav Kiel

KG Schwedenkai, 1 24103, Kiel, Německo
KG Schwedenkai, 1 24103, Kiel, Německo

Přístav Kiel se nachází na německém pobřeží Baltského moře a snadno se do něj dostanete po dálnici A7 a dalšími hlavními trasami. Veřejné dopravní spojení je dobré, přičemž hlavní vlakové a autobusové nádraží je vzdáleno jen 10 minut chůze od terminálu.

Otevírací doba

pondělí - pátek: 14:00 - 19:00

sobota & neděle: 14:00 - 18:00

Místo

GPS: 54,31999, 10,139069

 

Adresa: Stena Line GmbH & Co. KG Schwedenkai, 1 24103, Kiel, Německo.

 

Z jihu jeďte po dálnici A7 směrem na Hamburk / Flensburg tunelem pod Labem. Pokračujte po dálnici A215 ve směru „Kiel Zentrum/Fähren“. Přejeďte do pravého pruhu, který vede přímo rovně. Přejedete přes několik křižovatek, až po pravé ruce uvidíte čerpací stanici. Na další světelné křižovatce (na rohu je kavárna) odbočte. Jeďte levým pruhem a sledujte značení na Göteborg.

Na hlavní nádraží Kiel jezdí několik místních a dálkových vlakových spojů. Regionální vlaky jezdí v hodinových intervalech z Hamburku (doba jízdy: 1 hodina 15 minut). Vlakové nádraží se nachází přímo ve fjordu v centru města. Na trajektový terminál Stena Line se dostanete pěšky přes ulici Kaistraße (něco přes 800 metrů) nebo jeďte kousek autobusem (několik linek, vystupte na zastávce „Bootshafen“ nebo „Holstenbrücke“).

 

Více informací najdete na webu www.bahn.de.

Do Kielu můžete levně a pohodlně cestovat zelenými autobusy společnosti FlixBus. Všechna místa odjezdu pro vaši cestu do přístavu Kiel jsou uvedena na webu: www.FlixBus.de

Terminál se nachází v pěší vzdálenosti od centra města a hlavního vlakového nádraží. Pokud si chcete od terminálu nebo k terminálu vzít taxík, zavolejte Vineta Taxis na čísle +49 431 7 70 70

Tickets & reservations

Icon
Title
Jízdenky a rezervace

Toilets

Icon
Title
Toalety

Passenger Lounge

Icon
Title
Salónek pro cestující

Disability assistance

Icon
Title
Pomoc hendikepovaným

Short term car park (payable)

Icon
Title
Krátkodobé parkoviště (placené)

Long term car park (payable)

Icon
Title
Dlouhodobé parkoviště (placené)

Drop off area

Icon
Title
Prostor pro vysazení

Disabled toilets

Icon
Title
Toalety pro hendikepované

Restaurant

Icon
Title
Restaurace

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.