Jaké platební metody a měny lze použít na palubě?

Téměř všechny lodě mezi Spojeným královstvím, Irskem a Nizozemskem přijímají platby v eurech a místní měně, jako jsou libry (před cestou si prosím zkontrolujte trasu a měnu země). Platby lze provádět v hotovosti nebo kreditními a debetními kartami. Ceny na Stena Britannica a Hollandica jsou uvedeny v eurech, ale platby lze provádět v měně GBP.  Ceny na našich trasách do Velké Británie a zpět jsou uvedeny v GBP, ale platit je možné také v eurech (nebo také kreditní/debetní kartou).

 

Lodě na trasách Dánsko – Švédsko, Německo – Lotyšsko, Německo – Švédsko, Švédsko – Lotyšsko, Švédsko – Finsko a Polsko – Švédsko jsou bezhotovostní. To znamená, že nákupy na palubě můžete zaplatit pouze kreditní nebo debetní kartou. Hotovost je přijímána pouze v kasinu a automatech (tam, kde jsou tato zařízení k dispozici).

 

Naše bezhotovostní lodě jsou: Stena Danica, Stena Jutlandica a Stena Vinga (Frederikshavn – Göteborg), Stena Nautica (Grenå – Halmstad), Stena Livia a Stena Flavia (Travemünde – Liepāja), Stena Baltica a Stena Scandica (Nynäshamn – Ventspils), Urd a Stena Gothica (Nynäshamn – Hanko), Stena Germanica a Stena Scandinavica (Kiel – Göteborg) ,Mecklenburg-Vorpommern a Skåne (Rostock – Trelleborg), Stena Estelle, Stena Nordica, Stena Spirit a Stena Vision (Gdyně – Karlskrona).