Zarezervujte si svou kajutu určenou pro domácí mazlíčky

Každý člen vaší rodiny si zaslouží cestu užít a odpočnout si při ní, a to včetně vašich domácích mazlíčků. Naše kajuty vhodné pro domácí mazlíčky jsou k dispozici na trasách Liverpool, Holeyhead, Fishguard a Cherbourg. Představují tak dokonalý způsob, jak může celá vaše rodina zůstat spolu i při plavbě na moři.

 

Naše pohodlné kajuty vhodné pro domácí mazlíčky byly vytvořeny tak, aby vyhovovaly jak mazlíčkům, tak jejich lidským společníkům. Při cestě se budete moci protáhnout, odpočívat a zkrátka si ji užijete. Vaši domácí mazlíčci stráví svůj čas na moři na svém oblíbeném místě: po vašem boku.

 

Pokračujte ve čtení a zjistíte další informace o rezervaci kajuty pro domácí mazlíčky a našich zásadách týkajících se cestování s domácími mazlíčky na Irském moři. Těšíme se, až budeme moci přivítat vás i vašeho domácího mazlíčka na palubě.

Často kladené dotazy ohledně kajut pro domácí mazlíčky

Naše kajuty vhodné pro domácí mazlíčky jsou dostupné na následujících trasách:

 

  • Cherbourg - Rosslare: Stena Vision a Stena Horizon
  • Liverpool - Belfast: Stena Edda a Stena Embla
  • Holyhead - Dublin: Stena Adventurer a Stena Estrid
  • Fishguard - Rosslare: Stena Nordica

 

Na naší trase Cairnryan - Belfast nejsou k dispozici žádné kajuty pro domácí mazlíčky. V apartmánech Stena Superfast Suites nejsou povoleni domácí mazlíčci. V květnu 2023 otevřeme Pet Lounge na trase Cairnryan – Belfast.

Na jednu kajutu jsou povoleni maximálně 2 domácí mazlíčci. Další domácí mazlíčci musí být umístěni do kotců pro psy (jsou-li k dispozici), nebo je na lodi nutné nechat je ve vašem voze, pokud je to povoleno.

 

Pokud cestujete pěšky s více než 2 domácími mazlíčky a máte zarezervovanou kajutu, ale nemáte předem zarezervovaný kotec pro psy pro další zvířata, plavba vám nebude umožněna.

 

Pokud plavidlo nemá kotce pro psy a/nebo neumožňuje, aby domácí mazlíčci zůstávali ve vašem vozidle, plavba vám nebude umožněna a budou vám účtovány náklady na změnu rezervace.

Naše kajuty pro domácí mazlíčky jsou upravené dvoulůžkové nebo čtyřlůžkové standardní kabiny. Součástí přilehlé kajuty je toaleta, umyvadlo, sprcha, ručníky a sprchový gel (vše výhradně pro použití pasažéry) a TV.

 

Kabiny s vinylovou podlahou jsou navíc vybaveny lahvemi s vodou a podložkami pro domácí mazlíčky. 

Z hygienických důvodů NEPOSKYTUJEME pelíšky ani misky pro domácí mazlíčky. Pro maximální pohodlí vás i vašich mazlíčků vřele doporučujeme vzít si pelíšky, misky a sáčky na exkrementy.

V kajutách pro domácí mazlíčky a kotcích pro psy jsou povoleni psi, kočky, králíci, morčata, křečci a fretky. Na jednu kajutu jsou povoleni maximálně 2 domácí mazlíčci.

 

Králíci, morčata, křečci a fretky musí být v bezpečném přepravním boxu a zůstat v něm po dobu přejezdu v předem zarezervovaném kotci pro psy nebo předem zarezervované kajutě – z přepravky není možné je vytahovat.

Kajuty pro domácí mazlíčky lze zarezervovat online nebo prostřednictvím našeho kontaktního centra. Vzhledem k vysoké poptávce je nutné si je zarezervovat předem a včas, abyste měli kajutu zajištěnou.

Vzhledem k tomu, že na všech lodích se nachází jen omezený počet kajut pro domácí mazlíčky a jsou velmi žádané, doporučujeme všem cestujícím, aby si svou kajutu pro domácí mazlíčky zarezervovali v době provádění rezervace. Pokud jsou k dispozici, lze kajuty pro domácí mazlíčky přidat ke stávající rezervaci také před cestou.

 

Zákazníci by neměli do přístavu dorazit, aniž by měli kajutu pro domácí mazlíčky potvrzenou v rezervaci. Pokud tak učiníte, ale žádná kajuta pro domácí mazlíčky již není k dispozici, budete muset svého mazlíčka umístit do kotce pro psy (pokud je k dispozici), nebo zvíře nechat ve svém vozidle, pokud je to na lodi povoleno. Pokud však nemáme k dispozici žádné kotce pro psy, pokud na plavidle kotce nejsou nebo není povoleno zůstávat domácím mazlíčkům ve vozidle, přejezd vám nebude umožněn.

 

Pokud vám nebude plavba umožněna z důvodu toho, že nemáte potvrzenou kajutu pro domácí mazlíčky ani kotec pro psy, budete si muset znovu zarezervovat jinou plavbu, na které jsou k dispozici kajuty pro domácí mazlíčky nebo kotce pro psy. Poté budete muset doplatit případný poplatek za změnu, jakýkoli rozdíl v jízdném a poplatek za kajutu pro domácí mazlíčky nebo kotec pro psy.

Z důvodu bezpečnosti vašeho domácího mazlíčka a ostatních cestujících musí být váš pes na vodítku, které nelze prodlužovat, a při pobytu ve veřejném prostoru by měl mít náhubek – tedy kdykoli jste mimo svou kajutu. Patří sem všechny prostory na palubě, kde je povolen domácím mazlíčkům vstup, a také terminál a přestupní autobusy.

Při výstupu z vozidla a přechodu do kajuty, musíte svého domácího mazlíčka buď nést v přepravce (maximální rozměry 80 cm x 52 cm x 52 cm), nebo vést na vodítku, které nelze prodlužovat. Z bezpečnostních důvodů také doporučujeme, aby domácí mazlíčci ve veřejném prostoru měli náhubek.

Ve všech prostorách plavidla, včetně barů, restaurací a obchodů jsou povolena pouze vodicí a asistenční zvířata.

Pokud má váš mazlíček problém s tím, že by zůstal sám, měli byste v kajutě zůstat s ním. Pokud potřebujete kabinu opustit, měli byste tak učinit pouze na velmi krátkou dobu. Pokud domácí mazlíček není schopen zachovat klid, nenechávejte ho o samotě ani na chvíli, protože by mohl dělat hluk, poškodit kabinu nebo rušit ostatní hosty.

Na lodích Stena Adventurer (Holyhead – Dublin) a Stena Nordica (Fishguard – Rosslare) musí domácí mazlíčci zůstat ve svých kajutách po celou dobu přejezdu. Všichni chovatelé domácích mazlíčků po nich musí uklidit jak v kajutách, tak na palubě.

 

Domácí mazlíčci cestující na lodích Stena Edda (Liverpool – Belfast), Stena Embla (Liverpool – Belfast), Stena Estrid (Holyhead – Dublin), Stena Horizon (Cherbourg – Rosslare) a Stena Vision (Cherbourg – Rosslare) se mohou nadýchat čerstvého vzduchu, proběhnout se a využít přestávky na toaletu, a to ve vyhrazeném prostoru na vnější palubě. Domácí mazlíčci musí zůstat na vodítku, které nelze prodlužovat, a měli by mít v této oblasti nasazený náhubek. 

Pokud cestujete s domácím mazlíčkem a máte rezervovanou kajutu pro domácí mazlíčky, způsob odbavení se nemění, ať už cestujete autem, nebo pěšky.

U všech kajut určených pro domácí mazlíčky uplatňujeme speciální pravidla pro čištění a používáme čisticí přípravky určené pro domácí mazlíčky.

 

Žádáme všechny hosty kajut, aby před ochodem laskavě zlikvidovali veškeré psí exkrementy.

Ne. Majitelům je přísně zakázáno v kajutách pro domácí mazlíčky svá zvířata sprchovat. Používání sprchy k tomuto účelu může způsobit problémy s odtokem a pro nás to může znamenat, že musíme kabinu vyřadit z provozu. Vy pak ponesete odpovědnost za jakékoli způsobené škody.  

Ano, váš mazlíček musí mít aktuální veškerá očkování a používat léky na prevenci blech.

Osoby s alergií na zvířata by si v žádném případě neměly rezervovat kajutu pro domácí mazlíčky.  

Jakékoli poškození nábytku nebo lůžkovin bude účtováno přímo vám. V našich obchodních podmínkách je uvedeno: „Nepřejímáme žádnou odpovědnost za jakoukoliv škodu způsobenou na palubě vaším domácím mazlíčkem. Souhlasíte s tím, že pokud dojde ke zranění nebo incidentu, který byl způsoben vaším domácím mazlíčkem, můžete být ohlášeni příslušným úřadům, což v některých případech může vést k trestní nebo jiné právní odpovědnosti.“