Plavba trajektem do Nizozemska – dobrodružství začíná!

Nizozemské dobrodružství

 

Nizozemsko, známé svým uměním, kanály a slunečnicemi, vám má co nabídnout. Je to relativně malá země, kde si můžete užít prohlídku rušných měst plných vynikajícího jídla a kultury, nebo se můžete vydat do přírody a objevovat dechberoucí krajinu, a to vše v dojezdové vzdálenosti dvou hodin.

 

Nizozemsko je plné umění a nachází se zde některá z největších muzeí výtvarného umění na světě. Ať už preferujete jakýkoli styl, klasické nebo moderní umění, v Nizozemsku je ho dostatek. Podívejte se na některé z kultovních obrazů Vincenta van Gogha ve Van Goghově muzeu a zjistěte více o umělci, jehož odkaz inspiroval celé generace. Rijksmuseum Amsterdam je hlavním národním muzeem, vystavujícím umění a historii Nizozemska od středověku až po současnost. Mezi exponáty si prohlédněte úžasnou „Noční hlídku“ Rembrandta van Rijna a „Dojičku“ Johannese Vermeera. TIP: Kupte si vstupenku online předem, abyste nemuseli trávit čas ve frontě a získali tak více času na obdivování umění!

 

Prozkoumejte svět jednoho z nejslavnějších evropských spisovatelů a navštivte Dům Anny Frankové, kde je její inspirativní příběh vyprávěn prostřednictvím fotografií, videí a originálních dobových předmětů.

 

Udělejte si přestávku od muzeí a investujte do nakupování, ať už to bude v zářivých světlech Amsterdamu, Rotterdamu nebo Arnhemu, městech nabízejících módní obchody pro každý vkus, věk a hlavně rozpočet. Většina obchodů v Arnhemu je otevřena každou první neděli v měsíci. Vydejte se do Modekwartier (neboli módní čtvrti) a objevte zlatý důl obchodů plných módy a doplňků.

 

Užijte si pohádkové dobrodružství v zábavním parku Efteling. Tento park s pohádkovou tematikou, který je ideální pro všechny věkové kategorie, vítá návštěvníky ve svém „světě divů“ již od roku 1952 a od té doby se vyvinul v moderní zábavní park.

 

Milovníkům jídla každé město nabízí fantastické restaurace a kulinářské zážitky s nepřeberným množstvím lahodných chutí. V Haagu se nachází restaurace Callas oceněná michelinskou hvězdou, která podává vynikající jídla. Pokud jste na cestách, vyzkoušejte krokety z prodejního automatu! Ano, skutečně je to tak! Zajděte si do jakéhokoli Febo, což je franšíza rychlého občerstvení, a dejte si teplou svačinu z prodejního automatu! A musíte ochutnat Oliebollen, což jsou doslova „olejové kuličky“, smažené sladké ovocné knedlíky posypané moučkovým cukrem. Lahoda!

 

Pokud chcete trochu klidu, prozkoumejte některé z úchvatných národních parků, které Nizozemsko nabízí. Národní park tvořený písečnými dunami, Loonse en Drunense Duinen, je největším písečným přesypem v západní Evropě a je domovem různých druhů volně žijících živočichů a rostlin, kterým se v tomto jedinečném prostředí výtečně daří. Setkejte se s místními obyvateli národního parku Meinweg, který je domovem více než 100 druhů ptáků, ještěrů, jelenů a motýlů všech barev. Ti, kteří hledají něco rychlejšího, si mohou vyzkoušet kitesurfing v Terschellingu nebo plachtění ve Frísku.

 

A díky rovné krajině a krátkým vzdálenostem neexistuje v Nizozemsku lepší doprava než na dvou kolech. Možnosti pronájmu kol jsou k dispozici po celé zemi.

 

Objevte majestátní větrné mlýny v Kinderdijku, které se nacházejí nedaleko Rotterdamu a Dordrechtu (nejstaršího nizozemského města), a přesvědčte se, jak Nizozemci ovládají vodu již více než 1 000 let. Je to opravdová podívaná!

 

Zarezervujte si výlet do Nizozemska ještě dnes, přesvědčte se na vlastní oči o jeho historii, kultuře a eklektických městských i venkovských zážitcích, které nabízí. 

Nizozemské dobrodružství

 

Nizozemsko, známé svým uměním, kanály a slunečnicemi, vám má co nabídnout. Je to relativně malá země, kde si můžete užít prohlídku rušných měst plných vynikajícího jídla a kultury, nebo se můžete vydat do přírody a objevovat dechberoucí krajinu, a to vše v dojezdové vzdálenosti dvou hodin.

 

Nizozemsko je plné umění a nachází se zde některá z největších muzeí výtvarného umění na světě...

Číst více Číst méně

Vyberte si trasu...

Užijte si výlet do Nizozemska

Od 72 € /Vozidlo+1

Umístění přístavů

Náš přístav v Hoek van Holland se nachází na západním pobřeží Nizozemska, autem je snadno dostupný z Rotterdamu (30 km), Haagu (20 km) a Amsterdamu (85 km).

 

Navštivte v přístavu náš obchod s bezcelním zbožím

Pokud cestujete autem, můžete se těšit nejen na skvělé slevy na palubě, ale také na hromadné nákupy v našich bezcelních přístavních obchodech! Nacházejí se v Holyheadu, Fishguardu, Harwichi a Hoek van Hollandu a najdete zde speciální hromadné nabídky, které jsou k dispozici výhradně v přístavech.

Jednoduše zaparkujte své auto, kupte si bezcelní zboží a nechte své auto odvést těžkou práci. Naše bezcelní přístavní obchody jsou pro cestující vždy otevřené.

 

Zde si můžete prohlédnout limity pro bezcelní nákup, případně se zeptat některého z pracovníků, který vám rád pomůže. 

 

Šťastné nakupování!

Vybrané destinace

Vyberte si trasu...

Užijte si výlet do Nizozemska

Od 72 € /Vozidlo+1

Odjezd
Návrat

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.