Udělejte si lyžařskou dovolenou ve Švédsku a Norsku

Vydejte se na cestu trajektem. Budete mít po ruce všechno, co potřebujete na báječnou lyžařskou dovolenou

 

Tuhle zimu jistě neodoláte vábení hor. Stena Line vám nabízí ideální způsob, jak se vydat autem z Dánska na švédské a norské sjezdovky.

 

Relaxujte na palubě během cesty z Frederikshavnu do Gothenburgu nebo z Grenaa do Halmstadu. Na obou trasách na ta nejlepší místa na lyžování ve Švédsku se můžete kochat nádhernými výhledy. Užijte si sjezdovky v Sälenu nebo podnikněte sice dlouhou, ale o to nádhernější plavbu do největší švédské lyžařské oblasti – Åre. Taky se můžete vydat na sever do Norska – třeba takový Trysil vám zajistí zážitky pro všechny věkové skupiny a Strandafjellet zase extra porci zážitků při lyžování pod svitem polární záře.

 

Popadněte brýle, lyže, snowboard a cokoli dalšího, co se vám vejde do auta: Neplatí žádná omezení na přepravovaná zavazadla, a tak si na nezapomenutelný roadtrip na jedny z nejúžasnějších sjezdovek v Evropě můžete vzít všechno, co se vám hodí.

Vydejte se na cestu trajektem. Budete mít po ruce všechno, co potřebujete na báječnou lyžařskou dovolenou

 

Tuhle zimu jistě neodoláte vábení hor. Stena Line vám nabízí ideální způsob, jak se vydat autem z Dánska na švédské a norské sjezdovky...

Číst více Číst méně

Skvělé lyžování ve Švédsku a Norsku

Cestujte trajektem

Podmínky

Na všechny rezervace se vztahují smluvní podmínky společnosti Stena Line. Další informace najdete v našich smluvních podmínkách. Smluvní podmínky.

Skvělé lyžování ve Švédsku a Norsku

Cestujte trajektem

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.