Zarezervovat

Liverpool - Belfast

Trajekty do Belfastu

Belfast je pozoruhodný svou nevelkou rozlohou, malebnou polohou mezi horami a pobřežím a fascinující historií. Po desetiletích konfliktu se z něj stal populární turistický cíl, kde to opravdu žije.


Linka společnosti Stena Line z Liverpoolu do Belfastu zajišťuje přímé spojení ze srdce Anglie do Severního Irska na palubách trajektů Stena Lagan a Stena Mersey. Plavba trvá přibližně 8 hodin a můžete si zvolit denní nebo noční spoj. Na obou plavbách vám nabízíme služby, které uspokojí všechny vaše potřeby. Noční plavbou dorazíte do cíle hned ráno, při denní plavbě si zase můžete odpočinout a uvolnit se.


Tři dobré důvody, proč zvolit trajekt na trase Liverpool – Belfast


  • Zaparkujete své auto na palubě a svezete se s námi přímo do Severního Irska.
  • Odpočinete si v některé z lodních kajut a doplujete do přístavu plni čerstvých sil, abyste mohli pokračovat ve svém výletu.
  • Můžete využít našich skvělých palubních služeb, jako je bezplatné připojení Wi-Fi, filmy zdarma a zábava pro děti.Služby na palubě našich trajektů

 Naše prosvětlené a prostorné trajekty vám zajistí pohodlné cestování a nabízí veškeré palubní služby pro váš maximální odpočinek a zábavu.


Restaurace Metropolitan nabízí menu se sezónními pokrmy a kompletním vinným lístkem. Podnik Met Bar & Grill nabízí stravování v neformálním prostředí. V jeho nabídce najdete hamburgery, pizzu a klasická jídla.


Jízdní řád
  • Stena Hollandica | žádná služba

Informace o odbavení


K dispozici nejsou žádné odjezdy

Odjezdy Příjezd Doba plavby Loď

K dispozici nejsou žádné odjezdy

Odjezdy Příjezd Doba plavby Loď