Přístav Rostock

Zum Fährterminal 1, Überseehafen, DE – 18147, Rostock, Německo
Zum Fährterminal 1, Überseehafen, DE – 18147, Rostock, Německo

Přístav v Rostocku na německém pobřeží Baltského moře se nachází na konci dálnice A19 a příjezd autem je velmi dobře značený. Pro pěší cestující jsou k dispozici také pravidelné autobusové spoje.

Otevírací doba

pondělí - sobota: 05:30 - 22:30

neděle: 08:15 - 22:00

Místo

GPS: 54,141775, 12,104687

 

Adresa: Zum Fährterminal 1, Überseehafen, DE – 18147, Rostock, Německo.

 

Pokud pojedete z Lübecku, jeďte po dálnici A20 směrem na Rostock a pokračujte po silnici A19 směrem na Rostocker Kreuz. Sjeďte na výjezdu označeném cedulí Rostock Überseehafen a sledujte cedule Ost-West-Straße, až dojedete k trajektovému terminálu společnosti Stena Line.

 

Pokud jedete z Berlína, jeďte po dálnici A24 až k dálniční křižovatce Wittstock / Dosse A19. Pokračujte dál po dálnici A19, dokud neuvidíte značení na Rostock Überseehafen, poté sledujte cedule Ost-West-Straße, až dojedete k trajektovému terminálu společnosti Stena Line.

 

Přehled různých možností parkování najdete zde: www.rostock-port.de/rostock-port-gmbh/parkplaetze

Pokud cestujete z hlavního nádraží, můžete je příměstskou železnicí S-Bahn (směrem na Warnemünde) a vystoupit na zastávce Lütten Klein. Také můžete nasednout na autobus číslo 45 (ve směru na Warnowblick) a vystoupit na zastávce Seehafen Fähre. Tento autobus jezdí od pondělí do pátku každých 30 minut a v sobotu a neděli každou hodinu.

 

Pokud jedete z jižního centrálního nádraží, můžete využít autobus č. 49, který jede přes Kröpeliner Tor a Dierkower Kreuz přímo do přístavu. Vystupte na zastávce Seehafen Fähre. Tento autobus jezdí od pondělí do pátku každých 60 minut a v sobotu a neděli každých 120 minut.

 

Případně je možné jet autobusem č. 19 na Dierkower Kreuz, ke kterému se dostanete tramvajovými linkami 3 a 4 (tramvaje jezdí od pondělí do pátku každých 60 minut). Vystupte na zastávce Seehafen Fähre.

 

Vezměte na vědomí, že z terminálu k trajektům nevede žádný chodník pro pěší. Od budovy terminálu jezdí 30 minut před vyplutím autobus k trajektům.

 

Do Rostocku můžete cestovat levně a pohodlně zelenými autobusy společnosti Flixbus. Všechna místa odjezdu pro váš individuální příjezd do Rostocku najdete na webu: www.FlixBus.de

Tickets & reservations

Icon
Title
Jízdenky a rezervace

Toilets

Icon
Title
Toalety

Coffee shop

Icon
Title
Kavárna

Short Term Car Park (Free)

Icon
Title
Krátkodobé parkoviště (zdarma)

Short term car park (payable)

Icon
Title
Krátkodobé parkoviště (placené)

Long term car park (payable)

Icon
Title
Dlouhodobé parkoviště (placené)

Drop off area

Icon
Title
Prostor pro vysazení

ATM

Icon
Title
Bankomat

Restaurant

Icon
Title
Restaurace

Bureau de change

Icon
Title
Směnárna

Border shop

Icon
Title
Duty Free Shop

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.