Přístav Karlskrona

Přístav Karlskrona na jihovýchodním pobřeží Švédska je snadno přístupný po dálnici. Karlskrona má vynikající dopravní spojení, nicméně jelikož se přístav nachází na jiném ostrově než hlavní část města, musí cestující vlakem a pěší cestující k příjezdu do přístavu využít taxi nebo autobus.

Toilets

Image
Title
Toalety

Passenger Lounge

Image
Title
Salónek pro cestující

Vending machines

Image
Title
Prodejní automaty

Wi-Fi

Image
Title
Wi-Fi zdarma

Disabled toilets

Image
Title
Toalety pro hendikepované

Short term car park (payable)

Image
Title
Krátkodobé parkoviště (placené)

Long term car park (payable)

Image
Title
Dlouhodobé parkoviště (placené)

Disability assistance

Image
Title
Pomoc hendikepovaným

ATM

Image
Title
Bankomat

Children's play area

Image
Title
Herní zóna pro malé děti

Bureau de change

Image
Title
Směnárna

Lost property office

Image
Title
Ztráty a nálezy

Luggage storage

Image
Title
Úschovna zavazadel

Místo

GPS: 56,1646, 15,6308

 

Adresa: Verkövägen 101, 371 65, Lyckeby, Karlskrona, Švédsko.

 

Z Malmö jeďte po silnici E22, která vede přímo k terminálu. Z Göteborgu jeďte po silnici E6 do Halmstadu a poté buď po silnici 15, nebo po silnici E4 směrem na východ k E22. Terminál je situován ve Verkö – asi 10 km od Karlskrony. Sledujte značení do Verkö a Gdyně se symbolem trajektu.

 

Parkoviště je k dispozici před hlavním trajektovým terminálem společnosti Stena Line a parkování stojí 60 SEK na den. Můžete platit hotově nebo různými kartami na benzín. 

Karlskrona nabízí skvělé železniční spoje do destinací po celém Švédsku. Chcete-li cestovat z Malmö nebo Göteborgu, jeďte vlakem na nádraží Karlskrona C Hållplats. Upozorňujeme, že z nádraží budete muset jet k trajektovému terminálu autobusem nebo taxíkem.

 

Chcete-li se dozvědět více, navštivte web www.skanetrafiken.se.

Autobusové nádraží se nachází naproti hlavnímu vlakovému nádraží vedle restaurace McDonald‘s. K přístavu společnosti Stena Line vás doveze autobus číslo 6 – jeďte na poslední zastávku, která se nachází před terminálem Verkö. Cesta trvá přibližně 30 minut.

K cestě na terminál trajektů společnosti Stena Line můžete využít taxi. Cesta z centra Karlskrony trvá asi 10 minut. Cena bude přibližně 200–300 SEK.

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.