Zarezervovat

Stena Vision

Cestovat na palubě Stena Vision a využívat širokou škálu zařízení, aby vás a vaše blízké bavit. Dopřát v našich lázních s fantastickým výhledem na moře, strávit odpoledne odpočívat na sluneční terase, hodovat na nějaké skvělé jídlo v naší restauraci a pak protancovat celou noc v naší pozdní noční bar, perfektní moře dobrodružství! Proč ne relaxaci dále při rezervaci jednoho z našich pohodlných kabin, je tu něco pro každý rozpočet?


Stena Vision trajekt

Od 1. 9. 2020 bude až do odvolání většina míst a atrakcí na palubě trajektu Stena Vision uzavřena. 

Restaurace nabízející jídla z jídelního lístku, restaurace Taste, lázně Pure Nordic Spa, většina dětských koutků a barů bude zavřena.

Restaurace Food City bude nabízet předem objednaná jídla z jídelního lístku a alkoholické nápoje, restaurace Taste bude podávat pouze snídani, dětská herna Teen Town a cestovní obchod (s omezenou otevírací dobou) na palubě zůstanou otevřeny. 

Veškeré zábavní programy včetně diskoték, živé hudby, animačních programů pro děti, koncertů, promítání atd. byly ukončeny.

Cestující, kteří chtějí cestovat na trajektech nabízejících zábavu na palubě, zveme na palubu trajektu Stena Spirit. Většina míst zůstane otevřena a zábavní program (s určitými omezeními) bude probíhat o vybraných víkendech. Z důvodu současné epidemiologické situace se mohou výše uvedené informace bez upozornění změnit. Omlouváme se za případné nepříjemnosti!

Stena Vision

Druh plavidla

Délka 176m

Rok výroby 1987/2010

Kapacita pro vozidla 460

Kapacita pro pasažéry 1700

Jízdní řád
  • Stena Hollandica | žádná služba

Informace o odbavení


K dispozici nejsou žádné odjezdy

Odjezdy Příjezd Doba plavby Trasa

K dispozici nejsou žádné odjezdy

Odjezdy Příjezd Doba plavby Trasa