Plujte trajektem do Francie a prázdniny začínají!

Aller France!

 

Při cestě do Francie si můžete užít dobrodružství jako žádné jiné. V této zemi plné kultury se můžete vydat na procházku dlážděnými uličkami plnými eklektických obchodů a kaváren nebo obdivovat umění v muzeu Louvre. Objevujte vinice a pláže a nasbírejte vzpomínky, které vám vydrží celý život. 

 

Jaké životní tempo vám vyhovuje? Pokud dáváte přednost rychlému životnímu stylu, pak pro vás máme skvělou zprávu. Ve Francii totiž najdete spoustu náročných túr a cyklistických stezek. Proč neobjevit nové výšiny v pohoří Jura nebo naopak neprozkoumat jeskyně hluboko v podzemí? Udělejte si čas na toulky přírodou a objevujte neobvyklé rostliny a zvířata, včetně rysů, majestátních orlů skalních a srnek. 

 

Milovníci vína jistě rádi prozkoumají francouzské vinice. A třeba i trochu jinak. Projeďte se vinicemi v Dentelles de Montmirail na koňském hřbetě, objevujte Bordeaux na kole nebo obdivujte vinice v Burgundsku z horkovzdušného balonu.

 

Nebo toužíte po městské dovolené? Už nemusíte hledat dál! Užijte si nakupování ve značkových buticích a na speciálních výstavách v Paříži a poté se pokochejte úžasným výhledem na město z ikonické Eiffelovy věže. Prozkoumejte Lyon dvoupatrovým vyhlídkovým autobusem a zastavte se v Musée des Confluences, kde se dozvíte více o vědě a historii lidstva. Projděte se po centru Bordeaux nebo slavte až do rána v Pigalle. Francie je synonymem pro nakupování a chlubí se některými z nejlepších obchodů v Evropě. Nezapomeňte proto nechat místo v autě na pár dárečků! 

 

Pokud milujete jídlo, francouzská kuchyně vás rozhodně nezklame. Francie je plná restaurací s michelinovskou hvězdičkou, gurmánských bister a trhů plných křupavých baget, luxusního pečiva se sýrem a těch nejlepších vín.

 

Obdivujte luxusní, sofistikovanou atmosféru Francouzské riviéry a poznejte, jak si žije smetánka. Prokoumejte Saint Tropez, zahlédněte slavné filmové osobnosti v Cannes nebo se projděte po Promenade des Anglais v Nice.

 

Francie se vyznačuje vynikajícím jídlem, kavárnami a nádherným uměním. O zábavu mají postaráno cestovatelé všech věkových kategorií – neváhejte si tedy ze svého seznamu destinací odškrtnout právě Francii! 

Aller France!

 

Při cestě do Francie si můžete užít dobrodružství jako žádné jiné. V této zemi plné kultury se můžete vydat na procházku dlážděnými uličkami plnými eklektických obchodů a kaváren nebo obdivovat umění v muzeu Louvre. Objevujte vinice a pláže a nasbírejte vzpomínky, které...

Číst více Číst méně

Plavba přímo z Rosslare do Cherbourgu

Užijte si výlet do Francie

Od 259 € jednosměrně, auto, řidič a sedadlo

Umístění přístavů

Map showing the routes to and from France

Cherbourg – Octeville je krásné přímořské město, které se nachází v srdci severní Francie a nabízí fantastický výběr restaurací a barů a neuvěřitelné přístaviště.

 

Tento přístav se nachází také v těsné blízkosti nejlepších turistických atrakcí Francie a velkých měst. Cherbourg leží pouhou hodinu od města Bayeux (domov Tapisérie z Bayeux) po N13. Za 1 hodinu a 30 minut se dostanete do města Caen a za 2 hodiny dojedete k nádhernému ostrovu Mont Saint-Michel. Paříž je vzdálena 4 hodiny jízdy a snadno se do ní dostanete po dálnici A13.

Vybrané destinace

Plavba přímo z Rosslare do Cherbourgu

Užijte si výlet do Francie

From £215 single, car & driver

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.