Jak vstupují pěší cestující na trajekt?

V závislosti na tom, z jakého přístavu cestujete, cestující na palubu trajektu nastupují buď kyvadlovým autobusem, nebo průchodem.

 

Přístavy Holyhead, Dublin, Liverpool, Belfast (VT2 do Liverpoolu) a Cherbourg:

Pěší cestující budou z terminálu pro cestující přepraveni k trajektu kyvadlovým autobusem.

 

Přístavy Cairnryan, Belfast (VT4 do Cairnryanu), Rosslare a Fishguard:

Pěší cestující musí z terminálu pro cestující přejít na trajekt krytým průchodem. Vzdálenost je nejméně 200 metrů, což pro některé hosty nemusí být schůdné. Při odbavení prosím upozorněte naše pracovníky, že budete potřebovat pomoc, a my zajistíme, aby pro vás byla zajištěna. Je důležité, abyste se dostavili k odbavení alespoň 30 minut před odjezdem, abychom vám mohli zajistit potřebné služby. V přístavech Belfast (VT4) a Cairnryan je k dispozici kyvadlový autobus, který vás z terminálu pro cestující dopraví přímo k trajektu. V přístavech Rosslare a Fishguard bude poskytnuta alternativní pomoc.

 

Přístav Harwich:

Pěší cestující musí z terminálu pro cestující na trajekt dojít po krytém chodníku. Tato procházka je dlouhá nejméně 300 metrů, což nemusí být pro některé hosty vhodné. Při odbavení prosím upozorněte náš personál, že budete potřebovat asistenci, a my vám ji zajistíme.

 

Přístav Hoek van Holland:

Pěší cestující musí z terminálu pro cestující na trajekt dojít po krytém chodníku. Tato procházka je dlouhá nejméně 700 metrů, což nemusí být pro některé hosty vhodné, přestože ji tvoří i pohyblivé chodníky. Při odbavení prosím upozorněte náš personál, že budete potřebovat asistenci, a my vám ji zajistíme.

 

Přístav Karlskrona:

Pěší cestující jsou po odbavení převezeni autobusem na trajekty Stena Estelle a Stena Nordica. U všech ostatních trajektů musí pěší cestující přejít z terminálu pro cestující přes lodní můstek pro cestující k trajektu.

 

Přístav Gdyně:

Pěší cestující musí od terminálu pro cestující přejít k trajektu přes lodní můstek pro cestující.

Contact frequently asked question icon

Související otázky