Logo členského klubu společnosti Stena Line s názvem „Extra“.
Členství Stena Line Extra

Pro získání bodů se zaregistrujte

Přihlaste se nebo se zaregistruje do účtu Stena Line Extra, kde můžete vidět nabídky připravené vám na míru nebo získávat body za všechny nákupy

Odměňování našich nejčastějších zákazníků

Jako poděkování našim nejčastějším zákazníkům za to, že si vybrali Stena Line, jsme vytvořili zvláštní úroveň členství v našem věrnostním programu –⁠ Extra Gold. Členové programu Extra Gold nejen sbírají dvojnásobek bodů, ale mají také přístup k exkluzivním výhodám uvedeným na této stránce.

 

Zapojit se do programu Extra Gold je snadné –⁠ z úrovně Blue budete automaticky povýšeni na úroveň Gold, jakmile během 12měsíčního období získáte dostatečný počet bodů.

 

Nejste-li členem programu Extra, můžete se zaregistrovat zde.

Dvojnásobek bodů

Získejte dvojnásobek bodů za rezervace a nákupy na palubě – to je 10 bodů za každé utracené 1⁠€/1£. Tyto body použijte k zaplacení svých budoucích cest a předem rezervovaných doplňkových služeb, např. kabiny a stravování.

 

Nulové servisní poplatky

Je pravděpodobné, že se vaše plány změní? Při rezervaci a provádění změn rezervací prostřednictvím našeho kontaktního centra a přístavů neplatí členové programu Gold žádný servisní poplatek. Jednoduše uhradíte rozdíl v tarifu (je-li nějaký) a případný poplatek za změnu pro váš typ tarifu.