Věrnostní kluby

Odměňte se se Stena Line!

 

Jako častý cestující a věrný zákazník, ať už služebně nebo rekreačně, můžete využívat další výhody, pokud se přihlásíte do některého z programů odměn pro zákazníky společnosti Stena Line.

 

Věrnostní program Extra

Program Extra je zcela zdarma a jako člen věrnostního klubu Extra můžete okamžitě požívat výhod při cestování se společností Stena Line.

 

Získávejte body k použití na další cesty nebo k našim exkluzívním členským nabídkám na palubě a užívejte si i dalších členských výhod. S programem Extra si můžete prohlížet své rezervace, kontrolovat zůstatek bodů i historii účtu online.

 

Zjistěte si více nebo se zaregistrujte, abyste mohli začít získávat body v programu Extra!

 

Obchodní třída

Díky našemu programu Obchodní třída* můžete ušetřit na obchodních výdajích vaší společnosti se slevami z tarifů Economy, Flexi nebo Premium. Díky bezkartovému členství umožňuje náš online rezervační systém přístup několika určeným uživatelům se snadným přístupem k online rezervaci a správě cest.

 

Zjistěte si více o našem programu Obchodní třída*.

 

*Náš program Obchodní třída je k dispozici v následujících zemích: Dánsko, Německo, Nizozemsko, Irsko, Lotyšsko, Polsko, Švédsko a Spojené království.