Věrnostní kluby

Odměňte se se Stena Line!

 

Jako častý cestující a věrný zákazník, ať už služebně nebo rekreačně, můžete využívat další výhody, pokud se přihlásíte do některého z programů odměn pro zákazníky společnosti Stena Line.

 

Extra je zcela zdarma a jakožto věrný člen věrnostního klubu Extra můžete okamžitě využívat výhod cestování se společností Stena Line. Získáte body, které můžete využít na budoucí cesty nebo na naše exkluzivní nabídky pro členy na palubě, také můžete využít některé další členské výhody.  Díky Extra si můžete prohlížet své rezervace, kontrolovat zůstatek bodů a historii účtů online.  Zaregistrujte se ještě dnes a začněte vydělávat!

 

Díky našemu programu Obchodní třída* můžete ušetřit na obchodních výdajích vaší společnosti se slevami z tarifů Economy, Flexi nebo Premium. Díky bezkartovému členství umožňuje náš online rezervační systém přístup několika určeným uživatelům se snadným přístupem k online rezervaci a správě cest.

 

Zaregistrujte si účet Obchodní třída* a začněte využívat výhod spoření díky pravidelnému cestování.

 

 

*Náš program Obchodní třída je k dispozici v následujících zemích: Dánsko, Německo, Nizozemsko, Irsko, Lotyšsko, Polsko, Švédsko a Spojené království.