Užijte si jednodenní výlet do Švédska

Co všechno zvládnete za den?  Vydejte se pěšky nebo autem na jednodenní výlet z Frederikshavnu do Gothenburgu a ušetřete až 50 % ze standardního jízdného!

Gothenburg je známý svými kanály, bulváry s listnatými stromy a úzkými uličkami pro pěší a je skvělým městem pro jednodenní výlet.  Město je proslulé svým uměním a historií, takže si zde můžete vybrat z mnoha galerií a muzeí.  Pokud se chcete věnovat nákupům, vydejte se do nákupních ulic Södra Larmgatan, Vallgatan a Kungsgatan.  Gothenburg je skutečným městem gurmánů s mnoha skvělými restauracemi – při své návštěvě si nenechte ujít návštěvu rybího trhu Feskekôrka. A konečně Liseberg, slavný zábavní park s mnoha atrakcemi a kolotoči, je místem pro zábavu pro všechny.  Vánoční oslavy a sváteční atmosféra Lisebergu s trhy, představeními a miliony světel jsou opravdu nádherným zážitkem.

Gothenburg už čeká – rezervujte si výlet ještě dnes!

 

Pokud je Vám 16 nebo 17 let a musíte cestovat bez rodičů, musíte s sebou mít jejich plnou moc.

Zažijte Göteborg

Užijte si den ve Švédsku

Nenechte si ujít tuto skvělou nabídku!

Zažijte Göteborg

Užijte si den ve Švédsku

Odjezd
Návrat

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.