Zarezervujte si náš salonek pro mazlíčky!

Na palubě našich lodí Stena Superfast máme salonek speciálně určený pro domácí mazlíčky, který si můžete užívat vy i váš mazlíček. Salonek se nachází na palubě č. 7 a lze ho předem zarezervovat za pouhých 19 € za domácího mazlíčka (na jednu rezervaci mohou být maximálně dva domácí mazlíčci). Hosté v salonku mohou zdarma využít zařízení pro přípravu čaje/kávy a samozřejmě je tu také voda pro domácí mazlíčky. Vejde se sem až 30 pasažérů a 10 domácích mazlíčků v přepravkách (maximální délka 91 cm x výška 62 cm x šířka 56 cm). Pasažéři i zvířata si mohou plavbu užít v příjemném prostředí a společně! Kvůli bezpečnosti a pohodlí všech přítomných musí po dobu trvání přejezdu zvířata zůstat v přepravkách.

 

Nezapomeňte si cestu pro svého mazlíčka zarezervovat předem! Pro pasažéry, kteří chtějí cestovat se svým mazlíčkem v salonku pro mazlíčky, je nutné si tuto možnost zarezervovat před cestou.

 

Pokračujte ve čtení a zjistíte další informace o salonku pro domácí mazlíčky a našich zásadách týkajících se cestování s domácími mazlíčky na Irském moři. Těšíme se, až budeme moci přivítat vás i vašeho domácího mazlíčka na palubě.

Často kladené dotazy týkající se salonku pro domácí mazlíčky

V rámci jedné rezervace je do salonku pro domácí mazlíčky možné s sebou vzít maximálně dvě zvířata. Pokud cestujete s více než dvěma domácími mazlíčky, pro další zvířata je nutné předem zarezervovat kotec pro psy, nebo je nechat ve vozidle. Pokud cestujete pěšky s více než dvěma domácími mazlíčky a zarezervovali jste si salonek pro domácí mazlíčky, pro ostatní zvířata je nutné předem zarezervovat kotec pro psy, jinak vám cesta nebude umožněna.

Do salonku pro domácí mazlíčky je povolen vstup těmto zvířátkům: psi, kočky, králíci, morčata, křečci a fretky. Maximální počet zvířat v jedné rezervaci do salonku pro domácí mazlíčky jsou 2. Po dobu přejezdu musí všechna zvířata v salonku pro domácí mazlíčky bez ohledu na velikost zůstat v přepravce.

Ano. Smyslem salonku pro domácí mazlíčky je poskytnout vyhrazený a uzavřený prostor, který lze předem zarezervovat, pro všechny cestující se zvířaty v přepravkách. Z bezpečnostních důvodů musí po dobu přejezdu vaše zvířátko v salonku pro domácí mazlíčky zůstat v přepravce. Salonek pro domácí mazlíčky není vyhrazen pouze pro psy. Vzhledem k tomu, že do salonku mohou různé typy a plemena zvířat, musí všichni mazlíčci zůstat v bezpečí přepravek. Salonek je uzavřený prostor a pro všechna zvířata se jedná o neznámé prostředí. Proto je povinné, aby kvůli pohodlí a bezpečnosti jak zvířat, tak jejich majitelů, všichni majitelé domácích mazlíčků tato pravidla dodržovali.

Maximální velikost jednotlivých přepravek pro domácí mazlíčky je následující: délka 91 cm x výška 62 cm x šířka 56 cm. Po dobu přejezdu musí všechna zvířata v salonku zůstat v přepravce.

Ano, na palubě č. 7 jsme vytvořili prostor, kam mohou majitelé vzít svá zvířátka. Váš pes musí mít obojek a musí být na vodítku, které nelze natáhnout (nesmí být delší než 120 cm). Kdykoli se bude nacházet ve veřejném prostoru, musí být vždy pod dozorem dospělé osoby. Prostor vyhrazený majitelům domácích mazlíčků je označený a je to jediné místo na palubě, kam je dovolen vstup domácím mazlíčkům a jejich majitelům.

Pokud jste u svého psa nikdy neviděli agresivní chování a nikdy agresivně nevystupoval proti lidem ani jiným zvířatům, náhubek nemusí mít nasazený.  Pokud je váš pes agresivní, musí mít náhubek nasazený neustále. Výjimkou je čas, po který je uzavřený v přepravce v salonku pro domácí mazlíčky nebo se nachází v kajutě pro domácí mazlíčky nebo v kotci pro psy.

Salonek pro domácí mazlíčky se nachází na palubě č. 7 lodi Stena Superfast. Po vašem příchodu na palubu vás naše posádka k salonku nasměruje.

Salonek pro domácí mazlíčky lze zarezervovat online nebo prostřednictvím našeho kontaktního centra za pouhých 19 € za jednoho mazlíčka. Poptávka po salonku pro domácí mazlíčky je vysoká, a tak všem zákazníkům radíme, aby si ho zarezervovali včas. Salonek pro domácí mazlíčky je potřeba zarezervovat před cestou, protože pokud v salonku pro vaše zvířátko nebude k dispozici místo, musí zůstat ve vozidle nebo být umístěno do kotce.

Přístup do salonku pro domácí mazlíčky funguje prostřednictvím bezpečnostní klávesnice a mají ho jen hosté, kteří si salonek zarezervovali. Kód vám bude zaslán po vašem odbavení před plavbou.

Ano. Na palubu je možné jít se psem, který má obojek a je přivázaný na vodítku, které nelze natáhnout (nesmí být delší než 120 cm). Před vstupem do salonku pro domácí mazlíčky musí být všechna zvířata umístěna do přepravky.

Z bezpečnostních důvodu majitelé nesmí nikdy nechávat své zvíře v salonku pro domácí mazlíčky bez dozoru.

Ano, asistenčním a vodicím psům je povolen vstup do salonku a také do všech veřejných prostor na palubě našich plavidel.

Asistenční psi v salonku pro domácí mazlíčky nemusí být zavření v přepravkách. Asistenčním a vodicím psům je povolen přístup do všech prostorů našich lodí a na cestách se Stena Line nemusí mít přepravku.

Ne, na palubě č. 8 se jednalo pouze o dočasný prostor pro cestující se zvířaty v přepravkách a nyní, když byl otevřen salonek pro domácí mazlíčky, se již tento dočasný prostor nepoužívá.

Ne, salonek pro domácí mazlíčky je exkluzivní služba na našich lodích Stena Superfast mezi přístavy Belfast a Cairnryan. Naše další lodě nabízejí různé možnosti – kajuty pro domácí mazlíčky, kotce pro psy nebo povolení nechat domácí mazlíčky ve vozidlech. Stena Vision na trase Rosslare – Cherbourg nabízí kajuty pro domácí mazlíčky pouze těm, kteří cestují se zvířaty – nejsou k dispozici žádné kotce a zvířata na této lodi nesmějí zůstat ve vozidlech.

Ne, salonek pro domácí mazlíčky je vyhrazen pouze pro cestující se zvířaty.