Zarezervovat

Zážitek na Palubě

Z Německa do Lotyšska

Ve společnosti Stena Line věříme, že nezáleží pouze na vaší cílové destinaci, ale také na způsobu, jak se do ní dostanete a na maximálním zpříjemnění vašeho zážitku z cesty. Na palubě našich trajektů můžete pohodlně relaxovat v příjemném prostředí se skvělým výběrem nápojů a jídla a možnostmi nákupu a té nejlepší zábavy.


Terasou
Relaxace

Ve skvěle řešených společných prostorách si můžete odpočinout a v klidu vychutnat cestu. A dlouhou chvíli si můžete zkrátit v palubním obchodě, který nabízí široký sortiment parfémů za výhodné ceny stejně jako knihy, hračky, hodinky a dárky světoznámých značek.

Kajuty

Můžete si vybrat z velkého množství kajut, které všechny obsahují matrace DUX a disponují vlastním sociálním zařízením.  Jsme si jisti, že vaše cesta bude tak pohodlná a klidná, jak je to jen možné.

Jídlo a Nápoje

Na palubě je samoobslužná restaurace podávající mnoho různých pokrmů a kontinentální snídaně, obědy a večeře, přičemž vše je zahrnuto v ceně vašeho jízdného. Najdete zde také kavárnu/bar, kde si můžete vychutnat nejrůznější nápoje a občerstvení.