Zarezervovat

Aktivity v Irsku

Užijte si fantastickou řadu aktivit v Irsku


Do Irska, na tak zvaně zelený ostrov, zájemce pohodlně a spolehlivě dopraví trajekty Stena Line. Irsko je jedinečnou zemí s nespočtem turisticky atraktivních aktivit pro lidi každého věku. Turisté se tu mohou kochat krásou historických hradů, pevností či katedrál, jakou je např. katedrála sv. Patrika v metropoli Dublin. 


Za návštěvu rozhodně stojí i muzea a festivaly v Galway, kulturním centru celého Irska, nebo známé útesy Cliffs of Moher, které nabízejí krásnou přírodu a nevšední výhledy. Pěší turistika se pak dá provozovat ve Wicklow Mountains. Národní park Killarney zase mohou cyklisté projezdit na kole a zároveň obdivovat tamější unikátní flóru. Za aktivitami v Irsku se však nejvíce vyplatí cestovat autem, protože doprava vlakem či autobusem tady nepatří k těm nejlevnějším. Irsko je země zalité v historii, tam byly lidé žijící na tomto ostrově po tisíce let. Toto může být viděno množstvím památek roztroušených po celé zemi
Zajímavosti v Irsku

 

Nechte se trajektem společnosti Stena Line pohodlně a spolehlivě dopravit do Dublinu a poznejte toto neveliké, zato však velmi působivé hlavní město Irska. Dublin je jedna ze zajímavostí Irska, kde na vás čeká překvapivá směsice velkoměsta, přírody i drsného pobřeží. Najdete tady okouzlující architekturu, bohatý noční život, dobré pivo a přátelské a pohostinné obyvatelstvo. 

 

Ujít byste si však neměli nechat ani krásy členitého pobřeží (např. Cliffs of Moher a Burren), které najdete v blízkosti města Galway, jenž vás mimo jiné okouzlí i místní nádhernou katedrálou.

 

Rezervujte si výlet se společností Stena Line už dnes a vyrazte za zajímavostmi Irska.

 

 Vist na starobylé město Dublinu, irském hlavním městě
Poznávací zájezd do Irska

Vydejte se na poznávací zájezd do Irska a poznejte tamější krásy na vlastní oči. Tím nejlepším společníkem na vaší cestě vám bude Stena Line. Nechte se trajektem společnosti Stena Line pohodlně a spolehlivě dopravit do Dublinu a poznejte toto neveliké, zato však velmi působivé hlavní město Irska. Čeká na vás překvapivá směsice velkoměsta, přírody i drsného pobřeží. 

 

Najdete zde krásnou přírodu, okouzlující architekturu, bohatý noční život, dobré pivo a přátelské a pohostinné obyvatelstvo. Silné zážitky nabízí i úchvatné pobřeží Cliffs of Moher a Burren nebo historické město Cork, k jehož největším skvostům vás doveze vyhlídkový autobus.