Zarezervovat

Aktivity v Anglii a Skotsku


Turistické aktivity v Anglii a Skotsku jsou zejména na jaře velmi populární. Navštivte rozmanitou přírodu plnou kopců, stovky let staré hrady, bílé skalnaté pobřeží, nepřeberné množství kulturních a historických památek nejen staré dobré Anglie, ale také přátelského, zelenými vysočinami a sladkovodními jezery protknutého Skotska.


Pro milovníky sportu organizuje Stena Line jednodenní zájezdy na fotbalová, ragbyová a hokejová utkání. Pro rodiny s dětmi ale i pro jednotlivce nevlastnící automobil je zde připravena možnost pohodlně cestovat vlakem.


Ať už cestujete pěšky, na kole, autem, vlakem nebo autobusem, se Stena Line nemůže být vaše aktivní, poznávací ani odpočinková dovolená snadnější.


Cestujte v pohodlí a trajektovou přepravu nechte na nás. Stena Line vás po moři dopraví již od £59.Britský Fotbal Dědictví je známá po celém světě a není nikdo, kdo miluje fotbal víc než Brity
Anglie a Fotbal

 

Ne nadarmo se Anglii přezdívá kolébka fotbalu. Anglie je a vždy byla s fotbalem úzce spjata. Fotbal v Anglii se stal již tradicí. Fotbalové zápasy se v Anglii sledují na velkých obrazovkách v anglických hospodách, ale také doma u televizorů a velmi často se z tohoto sledování stává rodinná seance.

 

Nejpopulárnější ligovou soutěží anglického fotbalu je Premier League, ve které se střetávají od roku 1992 ty nejlepší týmy a která je považována za jednu z nejlepších na světě.

 

Mezi nejznámější a nejnavštěvovanější anglické fotbalové kluby patří například Arsenal, Chelsea, Liverpool, či Manchester United. K návštěvě svého oblíbeného fotbalového klubu můžete využít služeb společnosti Stena Line.

 

město Edinburgh, nejlepší město Skotska
Nákupy v Anglii

 

Vydejte se se společností Stena Line do Anglie na nákupy. Na své si zde přijdou příznivci všech odvětví a většina zboží zde vyjde mnohem levněji než kdekoliv jinde. Nejproslulejší ulicí k nákupům v Anglii je Oxford Street v Londýně, která je poseta obchody známých značek. Nachází se zde také slavný obchodní dům Selfridges, nabízející drahý a konzervativní luxus.

 

Do stejné kategorie obchodů spadají i Harrods či Harvey Nichols. Pokud vyhledáváte spíše levnější zboží, zajděte do TK Maxx nebo Primark.

 

Zboží všeho druhu pod jednou střechou pak najdete např. v Bluewater v Kentu, v Trafford Centre v Manchesteru nebo v Bullring v Birminghamu.