Trajekt do Hanka a Nynäshamnu

Vydejte se na plavbu po nové trase společnosti Stena Line mezi švédským Nynäshamnem a finským Hankem. Tuto linku otevíráme v dubnu. Cestujte pohodlně mezi legendárním švédským a finským pobřežím. Plavba na palubě lodí Stena Urd a Stena Gothica trvá 13 hodin. Kromě úžasného výhledu z venkovní paluby si po cestě můžete užívat pohodlná sedadla, zábavu, skvělé jídlo a nápoje. Zarezervujte si osobní kabinu, abyste si lépe odpočinuli a měli více soukromí. Nabízíme dokonce i kabiny pro domácí mazlíčky. Naše nová trasa je nejnovější způsob, jakým propojujeme cestující po celé Evropě. Vítejte na palubě. 

 

Nynäshamn -> Hanko – brána do Finska

Hanko se nachází na jižním pobřeží Finska a je bránou do severské kultury a krásné přírody. Tohle malé přístavní městečko, které se nachází dvě hodiny jízdy z Helsinek, vám umožní ponořit se do finského způsobu života, počínaje typickým finským pohodlím a konče úchvatnými přírodními krajinami a světově proslulými finskými pokrmy. Vaše finské dobrodružství začíná v Hanku… dá se toho tady podnikat tolik, že pokud celou cestu strávíte objevování jeho jedinečného kouzla, jistě vám to každý odpustí. 

 

Objevte jižní pobřeží Finska

Hanko, nejjižnější město na pevnině Finska, je pulzujícím kulturním centrem, které obklopuje 130 km nádherných pláží. Výrazně se liší od rušného hlavního města Helsinek a snoubí v sobě kouzlo malého města se zcela jedinečnými zážitky. Věnujte čas prozkoumávání turistických stezek v bujné přírodě, plachtění po přírodních krásách pobřežního souostroví nebo jen zaslouženým nasáváním slunečního svitu na místě s jedněmi z nejkrásnějších finských pláží. 

 

Nastartujte auto a vydejte se z Hanka do Nynäshamnu

Nynäshamn se nachází na malebném švédském poloostrově Södertörn a je oblíbenou destinací místních i turistů. Ať už navštívíte Stockholm, který jedinečný svým metropolitním životním stylem, procestujete ostrovy tohoto souostroví, nebo se vydáte na výlet po jihovýchodním Švédsku, Nynäshamn je skvělým výchozím bodem pro nezapomenutelnou dovolenou. 

 

Poznejte Nynäshamn a východní pobřeží Švédska

Traily v okolí Nynäshamnu nabízejí jedny z nejkrásnějších turistických tras v zemi a jsou proslulé neuvěřitelnými výhledy a nekonečnými místy k focení. Tohle okouzlující přístavní městečko je lemováno ostrovy, které jen čekají, až je prozkoumáte na kajaku. A to je přitom rušné hlavní město Stockholm odtud vzdálené jen hodinu jízdy autem. Cestu do hlavního města si navíc můžete zpestřit zastávkou v národním parku Tyresta. 

Vydejte se na plavbu po nové trase společnosti Stena Line mezi švédským Nynäshamnem a finským Hankem. Tuto linku otevíráme v...

Číst více Číst méně

Plavte se na palubě trajektu Urd a Stena Gothica

Nynäshamnu a Hanka

Od 72 € jednosměrně, auto a řidič

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekty na trase

  • Urd
    Urd
  • Stena Gothica
    Stena Gothica

Umístění přístavů

Přístav Hanko
Přístav Nynäshamn

Vydejte se na naši novou trasu z Hanka do Nynäshamnu! Přístav Hanko se nachází na jižním pobřeží Finska. Přístup po silnici do přístavu se nachází u hlavní brány naproti trhu v ulici Korsmaninkatu.

Zobrazit stránku Přístav Hanko

Naše trajekty nyní odjíždějí z nového terminálu Norvik, který se nachází 4 km (10 minut jízdy autem) od centra Nynäshamnu. Dopravní spojení do Nynäshamnu je vynikající a z vlakového/autobusového nádraží jezdí k novému terminálu celá řada taxislužeb.

Zobrazit stránku Přístav Nynäshamn

Plavte se na palubě trajektu Urd a Stena Gothica

Nynäshamnu a Hanka

Od 72 € jednosměrně, auto a řidič

Odjezd
Návrat

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.