Trajekt mezi Hankem a Nynäshamnem

Vydejte se na bezstarostnou cestu na nejnovější trase Stena Line mezi Nynäshamnem ve Švédsku a Hanko ve Finsku. Při plavbě na lodích Urd nebo Stena Gothica budete mít dostatek času užít si úžasné výhledy na moře. Na samotné lodi se můžete projít po sluneční palubě nebo se posadit a jen tak odpočívat. Najezte se v naší restauraci, dejte si drink na baru a zarezervujte si vlastní kajutu jen pro sebe. Budete tak mít soukromí a ještě víc si odpočnete. Na lodi Stena Gothica nabízíme dokonce i kajuty pro domácí mazlíčky, takže si plavbu užije i váš čtyřnohý přítel. Naše nejnovější trasa je dalším důkazem toho, jak propojujeme pasažéry s celou Evropou. Vítejte na palubě! 

 

Nynäshamn do Hanko – brána do Finska

 

Začněte své finské dobrodružství se společností Stena Line! Sbalte věci do auta a vydejte se trajektem z Nynäshamn do Hanko a dostaňte se přímo k jižnímu břehu Finska a jeho dlouhého poloostrova.  Hanko představujte skvělý výchozí bod pro objevování klidných zálivů, krásných zátok a tradičních vesnic v této oblasti. Raději ale nikam nespěchejte, protože Hanko vám nabízí skvělé možnosti vodních sportů, čerstvé mořské plody a lázeňský hotel z roku 1898. Na ostrovech, jako je Bengtskär, budete moci pozorovat divokou zvěř a ustlat si můžete třeba v místním majáku. Pokud chcete poznat Finsko ještě víc, do hlavního města Helsinky se autem z Hanko dostanete za dvě hodiny. Za necelé čtyři hodiny si můžete dopřát tradiční saunu ve slavném finském regionu Lakeland. 

 

Objevujte jižní Finsko vlastním tempem

 

Prozkoumejte nejšťastnější zemi na světě autem nebo na motorce a odhalíte relaxační kouzlo pobřeží a spolu s ním barevné vesničky a jezera obklopená lesy. V hlavním městě Helsinky můžete obdivovat architektonický design a užívat si prvotřídní finskou kuchyni. Na jihozápadním pobřeží, v Turku, se ještě zastavte na středověkém hradě a užijte si kavárenskou kulturu. Pak už se vydejte na okružní 250 km dlouhou cestu po souostroví. Nebo zamiřte do vnitrozemí, do města Tampere, které je známé jako hlavní město saunování na světě! Najdete tu spoustu aktivit, jak se zahřát. Vyjděte na vyhlídkovou věž Näsinneula, vyzkoušejte ziplining ve Flowpark Varala, projeďte se kajakem na jezeře nebo navštivte některou z mnoha veřejných saun v tomto regionu. A pokud to vše zní příliš náročně, co takhle si pronajmout klidnou chatu u jezera a prostě nedělat nic? Ať už očekáváte od jihu Finska cokoliv, Stena Line vás tam dostane.

 

Nastartujte auto a vydejte se z Hanka do Nynäshamnu

 

Nynäshamn se nachází na malebném švédském poloostrově Södertörn a je oblíbenou destinací místních i turistů. Ať už navštívíte Stockholm, který je jedinečný svým metropolitním životním stylem, procestujete ostrovy tohoto souostroví, nebo se vydáte na cestu po jihovýchodním Švédsku, Nynäshamn je skvělým výchozím bodem pro nezapomenutelnou dovolenou. 

 

Poznejte Nynäshamn a východní pobřeží Švédska

 

Traily v okolí Nynäshamnu nabízejí jedny z nejkrásnějších turistických tras v zemi a jsou proslulé neuvěřitelnými výhledy a nekonečnými místy k focení. Tohle okouzlující přístavní městečko je lemováno ostrovy, které jen čekají, až je prozkoumáte na kajaku. A to je přitom rušné hlavní město Stockholm odtud vzdálené jen hodinu jízdy autem. Cestu do hlavního města si navíc můžete zpestřit zastávkou v národním parku Tyresta.

Vydejte se na bezstarostnou cestu na nejnovější trase Stena Line mezi Nynäshamnem ve Švédsku a Hanko ve Finsku. Při plavbě na lodích Urd nebo Stena Gothica budete mít dostatek času užít si úžasné výhledy na moře. Na samotné lodi se můžete...

Číst více Číst méně

Plavte se na palubě trajektu Urd a Stena Gothica

Nynäshamn a Hanko

Od 72 € jednosměrně, auto, řidič a sedadlo

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekty na trase

  • Urd ferry at sea
    Urd
  • Stena Gothica ferry leaving the port
    Stena Gothica

Umístění přístavů

Map showing the routes to and from Finland
Map showing the routes to and from Sweden

Vydejte se na naši novou trasu z Hanka do Nynäshamnu! Přístav Hanko se nachází na jižním pobřeží Finska. Přístup po silnici do přístavu se nachází u hlavní brány naproti trhu v ulici Korsmaninkatu.

Zobrazit stránku Přístav Hanko

Naše trajekty odjíždějí z nového terminálu Norvik, který se nachází 4 km (10 minut jízdy autem) od centraNynäshamnu. Z vlakového/autobusového nádraží jezdí k novému terminálu celá řada taxislužeb.

Zobrazit stránku Přístav Nynäshamn

Plavte se na palubě trajektu Urd a Stena Gothica

Nynäshamn a Hanko

Od 72 € jednosměrně, auto, řidič a sedadlo

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.