Trajekt do Hanka a Nynäshamnu

Vydejte se na naši nejnovější trasu mezi švédským Nynäshamnem a finským Hankem. Cestujte během 13hodinové plavby v pohodlí trajektu Stena Urd a Stena Gothica.  Na palubě si můžete vychutnat pohodlné posezení, zábavu, skvělé jídlo a pití a také nádherný výhled z venkovní paluby. Zarezervujte si kajutu pro větší možnost odpočinku a soukromí – k dispozici jsou i kajuty pro domácí mazlíčky.

 

Těšíme se, až vás přivítáme na palubě. 

 

Nynäshamn -> Hanko – brána do Finska

Hanko se nachází na jižním pobřeží Finska a je bránou do severské kultury a krásné přírody. Tohle malé přístavní městečko, které se nachází dvě hodiny jízdy z Helsinek, vám umožní ponořit se do finského způsobu života, počínaje typickým finským pohodlím a konče úchvatnými přírodními krajinami a světově proslulými finskými pokrmy. Vaše finské dobrodružství začíná v Hanku… dá se toho tady podnikat tolik, že pokud celou cestu strávíte objevování jeho jedinečného kouzla, jistě vám to každý odpustí. 

 

Objevte jižní pobřeží Finska

Hanko, nejjižnější město na pevnině Finska, je pulzujícím kulturním centrem, které obklopuje 130 km nádherných pláží. Výrazně se liší od rušného hlavního města Helsinek a snoubí v sobě kouzlo malého města se zcela jedinečnými zážitky. Věnujte čas prozkoumávání turistických stezek v bujné přírodě, plachtění po přírodních krásách pobřežního souostroví nebo jen zaslouženým nasáváním slunečního svitu na místě s jedněmi z nejkrásnějších finských pláží. 

 

Nastartujte auto a vydejte se z Hanka do Nynäshamnu

Nynäshamn se nachází na malebném švédském poloostrově Södertörn a je oblíbenou destinací místních i turistů. Ať už navštívíte Stockholm, který jedinečný svým metropolitním životním stylem, procestujete ostrovy tohoto souostroví, nebo se vydáte na výlet po jihovýchodním Švédsku, Nynäshamn je skvělým výchozím bodem pro nezapomenutelnou dovolenou. 

 

Poznejte Nynäshamn a východní pobřeží Švédska

Traily v okolí Nynäshamnu nabízejí jedny z nejkrásnějších turistických tras v zemi a jsou proslulé neuvěřitelnými výhledy a nekonečnými místy k focení. Tohle okouzlující přístavní městečko je lemováno ostrovy, které jen čekají, až je prozkoumáte na kajaku. A to je přitom rušné hlavní město Stockholm odtud vzdálené jen hodinu jízdy autem. Cestu do hlavního města si navíc můžete zpestřit zastávkou v národním parku Tyresta. 

Vydejte se na naši nejnovější trasu mezi švédským Nynäshamnem a finským Hankem. Cestujte během 13hodinové plavby v pohodlí trajektu Stena Urd...

Číst více Číst méně

Plavte se na palubě trajektu Urd a Stena Gothica

Nynäshamn a Hanko

Od 72 € jednosměrně, auto, řidič a sedadlo

Odjezd
Příjezd
Trvání
Odbavení končí
TRAJEKT
Stav

Trajekty na trase

  • Urd ferry at sea
    Urd
  • Stena Gothica ferry leaving the port
    Stena Gothica

Umístění přístavů

Mapa zobrazující trasy a přístavy do a z Finska
Mapa zobrazující trasy a přístavy do a ze Švédska

Vydejte se na naši novou trasu z Hanka do Nynäshamnu! Přístav Hanko se nachází na jižním pobřeží Finska. Přístup po silnici do přístavu se nachází u hlavní brány naproti trhu v ulici Korsmaninkatu.

Zobrazit stránku Přístav Hanko

Naše trajekty odjíždějí z nového terminálu Norvik, který se nachází 4 km (10 minut jízdy autem) od centra Nynäshamnu. Z vlakového/autobusového nádraží jezdí k novému terminálu celá řada taxislužeb.

Zobrazit stránku Přístav Nynäshamn

Plavte se na palubě trajektu Urd a Stena Gothica

Nynäshamn a Hanko

Od 72 € jednosměrně, auto, řidič a sedadlo

Odjezd
Návrat

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.