Nepřehlédněte

Vědět před odjezdem - všechny nejnovější cestovní rady a vstupní požadavky na vaši cestu.

Cestovní požadavky

Spojené království a Evropa znovu otevřely své hranice pro cestování. Je tedy důležité, abyste se seznámili s nejnovějšími oficiálními cestovními doporučeními, včetně požadavků na vstup a testování ve vaší destinaci.  Cestovní omezení se mohou často měnit, a proto je důležité, abyste si před rezervací a cestou zkontrolovali oficiální vládní stránky a znali tak nejaktuálnější informace a doporučení. Odkazy na příslušné vládní stránky jsou uvedeny níže. 

 

Před cestou se ujistěte, že máte veškerou požadovanou dokumentaci týkající se onemocnění Covid-19 pro vstup do země, do které cestujete. Bez ní totiž nebudete moci vycestovat.  Je vaší povinností zajistit, že máte všechny požadované doklady pro všechny cestující.

 

Vaše pohoda je naší nejvyšší prioritou. Více informací o našich vylepšených bezpečnostních opatřeních si můžete přečíst zde na naší stránce věnované námořní bezpečnosti.

Níže vyberte svou destinaci

Cestování do Británie

Na stránkáchhttps://www.gov.uk/uk-border-controlnajdete nejnovější cestovní doporučení a požadavky.

Cestování do Dánska

Na stránkáchhttps://en.coronasmitte.dk/rules-and-regulations/entry-into-denmarknajdete nejnovější cestovní doporučení a požadavky.

Cestování do Francie

Na stránkáchhttps://www.gouvernement.fr/info-coronavirusnajdete nejnovější cestovní doporučení a požadavky.

Cestování do Německa

Na stránkáchhttps://www.auswaertiges-amt.de/de/ReiseUndSicherheit/covid-19/2296762najdete nejnovější cestovní doporučení a požadavky.

Cestování do Irska

Na stránkáchhttps://www.gov.ie/en/publication/77952-government-advice-on-international-travelnajdete nejnovější cestovní doporučení a požadavky.

Cestování do Lotyšska

Na stránkáchhttps://www.mfa.gov.lv/en/information-travellers-latvia-provisions-preventing-spread-covid-19najdete nejnovější cestovní doporučení a požadavky.

Cestování do Nizozemska

Na stránkáchhttps://www.government.nl/topics/coronavirus-covid-19/visiting-the-netherlands-from-abroadnajdete nejnovější cestovní doporučení a požadavky.

Cestování do Polska

Navštivtehttps://www.gov.pl/web/coronavirus/travel, kde naleznete nejnovější cestovní doporučení a požadavky.

Cestování do Švédska

Na stránkáchhttps://www.krisinformation.se/en/hazards-and-risks/disasters-and-incidents/2020/official-information-on-the-new-coronavirus/travel-restrictionsnajdete nejnovější cestovní doporučení a požadavky.

 

Navštivte naši stránku s nejčastějšími dotazy a přečtěte si platné způsoby identifikace.